Top model-zostań modelką

Dokładnie, Krupa jest za sztuczna.  I nawet mi się nie podobają jej wypowiedzi w tym programie, takie i sztuczne, pokazujące jaka to ona nie jest doświadczona  🙄
Tak, ta dziewczyna w czerwonej sukience była ładna.
[quote author=ninevet link=topic=32158.msg701902#msg701902 date=1284048189]
gdzie na necie można to oglądnąć?


Ka oglądam tu: http://vod.onet.pl/top-model-zostan-modelka,top-model-zostan-modelka,6135,1,6136,odcinek.html
[/quote]

prosze  😉
zuzia. dobrze pamiętasz - i dlatego musiała nosić okulary, które nie podobały się jury, ale nie wydaje mi się żeby to aż tak wpłynęło na kolor oczu.. (?)

co do krupy to strasznie zaciąga po `amełykansku` i wkurzające są jej problemy z wypowiadaniem się  🙄
Od piątego roku życia mieszka w Stanach, dorastała, uczyła się i pracowała wśród Amerykanów... ja byłam zdziwiona, że mówi po polsku tak dobrze 🤔
Mnie też zirytowało to, że mówi jakby chciała a nie mogła  🙄
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
10 września 2010 13:47
ja tam niemicka top model z heidi klum  ogladalam z przyjemnoscia  🤣
oglądałam
podobała mi się tylko jedna dziewczyna - i miała twarz i ciało idealnie nadające się na modelkę
ta blondynka z porcelanową twarzą - Kasia miała chyba na imię


program przeciętny

podoba mi się piróg w tym programie hehe
ovca   Per aspera donikąd
10 września 2010 14:16
Mnie Krupa ogólnie denerwuje-nie swoim wyglądem czy akcentem-jest taka...amerykańska, przerysowana...taka fabulous i gorgeous  😁
i te jej teksty i wymachiwanie rękami mnie irytują
i to sztuczne ''przechodzisz dalej'' mnie bawi  😀 😀
no dokładnie 😀 za każdym razem ta sama sztuczna euforia i wymachiwanie
to taakie amerykańskie  😉
A ja się wciągnęłam w amerykańskie top model. Kiedyś oglądałam po niemiecku, teraz lecę po angielsku. 😁 Na szczęście rozumiem.
tak zachwalacie amerykańską wersję, że chyba sobie obejrzę 🙂
tak zachwalacie amerykańską wersję, że chyba sobie obejrzę 🙂


amerykanskiej wersji jest 10 albo 11 serii, wiec troche bedzie tego ogladania 😉
oglądałam
podobała mi się tylko jedna dziewczyna - i miała twarz i ciało idealnie nadające się na modelkę
ta blondynka z porcelanową twarzą - Kasia miała chyba na imię


a jakaś cecha charakterystyczna? Bo się zastanawiam czy masz na myśli tę samą, którą ja zbeształam we wcześniejszym poście (była pokazana jako ostatnia i wymachiwała nogami 😁?)
Ta która robiła pozy na Anje Rubik to idealny typ na modelke. Jako jedyna była zadbana, "czysta", schludna i konkretna. Reszta to takie nieco wieśniary od pługa.

Dlaczego niektórzy nadal nie rozumieją, ze modelka NIE MOŻE być ładna, ma być przeciętna, chuda i wysoka, to ma być wieszak na ubrania. Gdyby były ładne, to ludzie nie zwracaliby uwagi na ciuch tylko na modelke...

p.s. ta od bójek też ma dobrą twarz.
Szczery no nie do końca masz rację. Musi być ładna, na swój sposób ładna. Nawet chudy wysoki wieszak nic nie zdziała z brzydkim pyskiem.
Modelka musi mieć konkretne rysy  twarzy, nie może być jakąś szarą myszką  🙂
Ta od bójek mi się spodobała - troche popracować nad nią i idealny materiał na modelkę, ta od Anji Rubik tak samo  🙂
I zgadzam się ze Szczerym, niektóre to wieśniary straszne, solara, tandetne ciuszki. porażka.
A czy Anja Rubik jest ładna?
Tylko teraz określmy co jest ładne. Modelka to przeciętna chuda dziewczyna z mocnymi rysami w większości, chociaż zdarzają się wyjątki...
Szczery no i właśnie, każdy ma inne pojęcie ''ładnośc''i. Musi byc charakterystyczna i przyciągać uwagę.  Nie znaczy to, że musi brzydka.
ovca   Per aspera donikąd
10 września 2010 22:05
Kiedyś miałam okazję uczestniczyć w pokazie mody-mówiono do nas "nie uśmiechaj się, jesteś wieszakiem".

dokładnie taka powinna być modelka (mówię tu o typowej modelce "ciuchowej", na wybieg-nie wybijająca się, mająca na celu przede wszystkim pokazać ubranie, nie siebie...

oczywiście u fotomodelek sprawa ma się zupełnie inaczej.
[quote author=Cierp1enie link=topic=32158.msg702657#msg702657 date=1284123040]
oglądałam
podobała mi się tylko jedna dziewczyna - i miała twarz i ciało idealnie nadające się na modelkę
ta blondynka z porcelanową twarzą - Kasia miała chyba na imię


a jakaś cecha charakterystyczna? Bo się zastanawiam czy masz na myśli tę samą, którą ja zbeształam we wcześniejszym poście (była pokazana jako ostatnia i wymachiwała nogami 😁?)
[/quote]

ta która miała twarz charakterystyczną dla modelki
troszku mi przypominała Gemme Ward

a która to była na rubikową?
widziałam fragmenty programu i IMO ta która pozowała "na Anję Rubik" była idealna.
Modelka ma być szczupła, mają na nią pasować ciuchy 34 albo 36, ma być wysoka i plastyczna - dla makijażysty, fotografa, stylisty.
Musi się dać kształtować - dziewczyny o charakterystycznej urodzie, rzucające się w oczy - to nie jest typ modelki.

Ta blondynka była właśnie taka idealna - twarz , którą da się ukształtować makijażem i zrobić sto tysięcy opcji.
Dokładnie, w dodatku miała bardzo fajna cerę i włosy też w porządku. Mimo iż nie była jakaś piękna, bił od niej taki blask. Reszta wyglądała przy niej jak "niedomyte", w kwestii cery, włosów itp.
Znacie imię tej dziewczyny, bo nie wiem czy to ta sama co mi się podoba.
też zauważyłam właśnie, że modelka ma być chuda, wysoka, i charakterystycznej urody - ma przyciągać uwagę, 'wyostrzone' rysy twarzy, nie pucowane jak jednak większość 'normlanych, przeciętnych kobiet, modelka ma zupełnie inny typ urody niż na konkursach miss. a jeśli chodzi o 'chodzenie i bycie wieszakiem' to w sumie czegoś takiego sie spodziewałam że tak dziewczyny będą siebie pokazywać a jednak jury oczekiwało czegoś innego ekspresji, pokazywania siebie, zwrócenia na siebie uwagi. też mieliście takie wrażenie?


p.s. odnośnie Piróga to też nie sądziłam, że taki niziutki, w ogóle ciekawe ile ma wzrostu  😎
Kasia Smolińska.

Ma mieć charakter, żeby nie zginąć w tym świecie mody, który jest syfem..
ovca   Per aspera donikąd
10 września 2010 22:23
p.s. odnośnie Piróga to też nie sądziłam, że taki niziutki, w ogóle ciekawe ile ma wzrostu  😎


ponoć 171 cm-ale wszystkie dziewczyny tam noszą 10cm szpilki, więc pewnie dlatego wypada tak słabo przy nich  😁
Cierpienie, na rubikową to była ta ostatnia blondynka właśnie 😉
Nie przekonacie mnie- oryginalna urodą swoją droga, chudość i wzrost też, ale ona... wyglądała na tak niezdrową wychudzoną, że aż przykro 🙄 Widać było, że niewiele ma to wspólnego z jej naturalnymi predyspozycjami... I ta nieproporcjonalna głowa! To też da się zamaskować makijażem? 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się