Top model-zostań modelką

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 września 2010 14:11
Aaa! No fakt. Mnie ten program obrzydzał niemiłosiernie. Ten facet zachowywał się jak taka 'ciota mająca tajemnicę', a te laski jak stado wygłodniałych harpii... 😵
a mnie bawił do łez. I zastanawiałam się jak nisko można upaść by spodobać się facetowi. Pamiętasz laskę Izę? Taką z kolczykami? W poprzedniej firmie była moją klientką. Szok.
ja bym była wdzięczna za odcinki na necie  chetnie sobie obejrze 😀  a co do Krupy, to ona jest fotomodelka czy tez chodzi po wybiegach?
mi też się Ania Rubik nie podoba :/
wygląda jak szkielet
Ale modelka nie ma się podobać. 🤔
Na modelce ładnie mają wyglądać każde dowolnie pogrubiające, skracające, uwydatniające wszystko ciuchy. A do takich ciuchów potrzeba wysokich, chudych dziewczyn. Bo jakbyś ich nie pogrubiła ciuchem i tak nie będzie widać.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 września 2010 17:48
a mnie bawił do łez. I zastanawiałam się jak nisko można upaść by spodobać się facetowi. Pamiętasz laskę Izę? Taką z kolczykami? W poprzedniej firmie była moją klientką. Szok.


A jak ludzie z pracy na nią reagowali? W ogóle kojarzył ktoś, ze ona w tym programie była? 😁
emade Krupa nie chodzi po wybiegach 😉 i właśnie o to mi chodzi, mimo, że Pamela jest śliczna na wybieg się nie nadaje, ale fotomodelką może być jak najbardziej 😉
Ale modelka nie ma się podobać. 🤔
Na modelce ładnie mają wyglądać każde dowolnie pogrubiające, skracające, uwydatniające wszystko ciuchy. A do takich ciuchów potrzeba wysokich, chudych dziewczyn. Bo jakbyś ich nie pogrubiła ciuchem i tak nie będzie widać.



ma się podobać, bo chudego paszteta nikt, by nie wziął
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 września 2010 19:53
Cierp1enie, o fuj, o fuj, o fuj. Oblecha. Ja rozumiem, ze geje projetanci musza sprowadzic projektowanie ciuchow do zarzucania szmat na szkielety. Niech weza dzieci z Afryki, one nadaja sie idealnie...
Cierpienie o fuj. Wyglada mi to na robotę w photoshopie. Ostatnio widziałam Rubikową w tv i wyglądała normalnie. To zdjecie to jakiś kosmos 😲
to zaden photoshop, w necie duzo jest jej takich zdjęć anorektycznych, sama dzisiaj patrzyłam z ciekawosci.
emade masz rację przejrzałam, niektóre są faktycznie okropne. Może teraz się lekko utuczyła
Rubik ma ręce jak orangutan. Przerażają mnie ręce większości modelek, są takie strasznie długie i nieproporcjonalne, jak od innego ciała.
ma się podobać, bo chudego paszteta nikt, by nie wziął
Tak, to zapewne właśnie dlatego modelki są tak anorektycznie chude. Żeby się podobać.
Zapewne gdyby nie musiały to wolałyby mieć chyba jednak więcej ciałka, ale takie są wymogi branży. A skoro ma się podobać, to wytłumacz mi skąd się biorą takie zachudzone modelki? Bo to chyba logiczne, że wyglądają tak, jak im dyktują pracodawcy, a skoro im tak dyktują to widać ma to jakiś cel poza 'widzimisię'.
bera7, kawaler skończył jako 'model' prezentujący kurtki, gacie etc w gazetkach z tesco, reala i tym podobnych 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 września 2010 20:38
Alveaner, bo ubrac kosci naciagniete na skore to nie problem. Ubrac prawdziwa dziewczyne z biorami, udami, brzuchem, pupa, tak by czula sie dobrze i wygladala dobrze, trzeba na prawde wiedziec, co sie robi, a nie zarzucac szmaty od tak.
emade masz rację przejrzałam, niektóre są faktycznie okropne. Może teraz się lekko utuczyła

te zdjecia z poprzedniej strony z M.Mielcarz były robione niedawno jak byla ta sesja Rubik+Mielcarz chyba dla jakiejs gazety, i w tvn była jak sie nie mylę
Strzyga, oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, ale odpowiadałam na posta, w którym użytkowniczka stwierdziła, że modelki mają się podobać innym ludziom.
A modelka to tylko mniej lub bardziej rozpoznawalny wieszak na ubranie, podobanie się, lub nie nie ma tu nic do rzeczy. Każdy ciuch ma na niej dobrze wyglądać i tyle.
oglądacie?

fajna ta Ola 🙂 co schudła 13kg 🙂
po reklamie będzie się działo 😀
Sory ale dla mnie ten program jest bardzo bardzo płytki.
Prowadzenie fatalne i mega mega sztuczne
ta Dominika jaka śmieszna- uśmiałam się 🙂
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
15 września 2010 20:53
mnie przeraża w programie jedno, niektóre dziewczyny mają super figury a jury twierdzi że tyłek trzeba zrzucić, że są jakieś pontonki -.- totalna masakra -.-
ta Ania jaka chuda o szok! sami są w szoku. Mówią, że ma kości na wierzchu. Cała 4 na tak

a teraz przeszła tancerka go-go
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
15 września 2010 20:58
bo chyba najlepsze są kości owleczone skórą
teraz taka z większym biustem i ciałem zobaczymy co powiedzą 😀



ahahahhaha padam niewidzialny przyjaciel 😀
skok na orkę 😀 haha

jaaa ale jej pojechali


ale solara teraz, ale ciało super 🙂
niektórzy to nie mają krytycyzmu co do siebie  🤔

ale nei o tym, oglądam i spodobało mi się, że pytali o diete, jak sie odżywia chudziutką diewczynę.

a Piróg mnie mile zaskakuje, choć nie wiem czy to tak ma czy na potrzeby programu.
Ta co teraz wyszla - ta co ją zjechali,że facet - brzydka bo brzydka,ale ma coś w głowie, fajnie na końcu powiedziała  😉
Tancerka go-go  tez ładna.

hahaha, jaki nielot ! mnie zamurowało jak otworzyła usta  😂
bardziej zenujacego programu chyba nie widzialam...  🙄
Po prostu poziom Polski - solara,sztucznizna, mimo,że Polki są na prawdę ładne - szpecą się. + niektóre totalnie puste, osmieszają się sama kandydaturą.
Jury wydaje się bardziej naturalne, bardziej niż w poprzednim odcinku.
rozwaliła mnie dziewczyna która mówiła, że pracuje od 14 roku życia, że lubi jak się za nią oglądają ludzie na ulicy - owszem również bym sie za nią oglądneła, ale na zasadzie 'boże, co ona z siebie zrobiła'....

i dziwi mnie, że niektóre dziewczyny dziwnie reagują na krytykę, ocenę jury, przeciez od tego są, mają oceniać wygląd i jak cos im nie pasi to trudno, choć uważam osobiście, że wybierają większośc ładnych dziewczyn, czasem sie nie zgadzam jesli wezmę kogoś ze względu na osobowość
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się