Top model-zostań modelką

amnestria, Olgi czy Olivii??...

Z tych co na razie zostały to najfajniejsza na topmodel jest Viera i Honorata.
Anaa, damn it - pomyliłam się, chodzi mi o tą ładną z telefonem, czyli Oliwię 😡 😉
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
23 października 2011 14:50
Anaa - ja też kibicuje Vierze  😀


Z tych co na razie zostały to najfajniejsza na topmodel jest Viera i Honorata.


Dokładnie, już sama z resztą o tym pisałam. One jako jedyne mają urodę high fashion, tylko nie zapominajmy, że polska wersja plasuje się bliżej bieda fashion 😉
Ładne laski jak Dorota czy Oliwia to są ładne laski, żadne tam z nich modelki - ewentualnie do reklam tv i katalogu. Tak w ogóle to Oliwia rzeczywiście na zdjęciach wychodzi ślicznie, ale na żywo jest jakaś taka paździochowata, skrzywdzili ją poza tym fryzurą, takie ni w pięc ni w dziewięc te włosy, idiotyczna długosc.
Hiacynta dobrze piszesz. To jest taka bieda ta polska edycja, że mi słabo. Czemu znowu jest taka sama sesja jak w poprzedniej edycji? Zwierzęce mięso no i ten świński ogon. Dam se rekę uciąć, że to są te same eksponaty co z zeszłej edycji, po prostu jest zamrozili wtedy, teraz mają jak znalazł.  Gady to samo, wąż itd. Żenada jak nie wiem. 🙄
Już na prawdę nie ciśnijmy tej polskiej wersji. No jest żenująca ale to program telewizyjny! jego zadaniem nie jest wyłowienie kolejnej Anji Rubik, tylko zarobienie konkretnej kasy. High fashion sie nie sprzeda w przeciwieństwie do gołej dupy i jakiegoś skandaliku.
Już na prawdę nie ciśnijmy tej polskiej wersji. No jest żenująca ale to program telewizyjny! jego zadaniem nie jest wyłowienie kolejnej Anji Rubik, tylko zarobienie konkretnej kasy. High fashion sie nie sprzeda w przeciwieństwie do gołej dupy i jakiegoś skandaliku.


Co za idiotyczne podejscie. To moze niech telewizja puszcza reklamy 24/7, to najlepiej na siebie zarabia.



To moze niech telewizja puszcza reklamy 24/7, to najlepiej na siebie zarabia.


serio? ja zawsze przełączam na cokolwiek tylko aby reklam nie było  😁
Hiacynta po co tak nerwowo? Takimi prawami rządzi się to telewizyjne bagienko i nie mówię tu tylko o top model akurat. To nie kwestia mojego podejścia ;-)
też wolałabym,żeby ten program faktycznie miał coś wspólnego z nazwą, ale jest jak jest.


Swoją drogą, to chyba nie tylko moje podejście. Wystarczy spojrzeć na zachowanie tyszki i wolińskiego ;-)
I nie denerwuj się na mnie!  :kwiatek:
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
26 października 2011 20:29
dziewczyny , zaraz top model, na kogo stawiacie, ze odpanie ?
obstawiam, ze Natalia ;d

szkoda, ze nie Bałon 🙁
też wydaje mi się, że odpadnie Natalia
Dziewczyny nie linczujcie jeśli moje pytanie już było kiedyś zadane, ale nie śledzę regularnie wątku  :kwiatek:
Jak nazywa się piosenka, która leci na koniec programu, w momencie jak dziewczyny się pakują i lecą napisy końcowe?
kurechii, Cierp1enie czarownice z was 😁


dzisiejsza sesja obrzydliwa, aż mnie cofało :/
Kawecan   Jeździec bez konia...
26 października 2011 21:42
Sesja za tydzień będzie ciekawa. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Ania jaka biedna. Tylko 5 par butów.  🙄
Za to ta wątroba była okropna..  🤔wirek:
Kawecan, bynajmniej to nie to samo co przynajmniej. Dla mnie sesja beznadziejna, nic szczególnego, odgrzewają starego kotleta.
niemiłek  😁 😁

olek - nie mam pojęcia, też mi się podoba


początku nie obejrzałam więc jak ktoś znajdzie już dostępny to zapodawać linka 😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 października 2011 21:54
Bez przesady, są gorsze rzeczy na świecie  🙄.
Mnie się od poczatku najbardziej podoba Victoria, Viera i Honorata.
Jak stały Natalia z Asią, to nie mogłam się nadziwić jakie obie brzydkie  🙄
olek - nie mam pojęcia, też mi się podoba


Siedzę i szukam  😁
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
26 października 2011 22:01
Wojenka - mam takie same faworytki  🤣 🤣

hanoverka - też mi ten stary kotlet średnio smakował  😤

edit:
Cierp1enie - tvnplayer.pl już minute po zakonczeniu odcinka masz do obejrzenia online  🤣
nie było trudno znaleźć
Andy Powell - I Just Want To Be Here
calore, uprzedziłaś mnie  😉
kurechii - to zaraz obejrzę, bo teraz van helsinka oglądam 😀
No i bardzo dobrze, że Natalia odpadła. Miłe z niej dziewczę, ale niestety nic poza tym... Sasja dzisiaj fajna, ale nie podobały mi się same zdjęcia. Nie lubię takich mocno wyretuszowanych, świecących, ostrych...
szukam dzisiejszego odcinka i nie moge znalezc 🙁 na vod mi sie nie otwiera. leca reklamy, a calosc jest bez obrazu
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 października 2011 22:56
ja kocham opening do II czesci... zarówno piosenke jak i teledysk 😜
ja kocham opening do II czesci... zarówno piosenke jak i teledysk 😜


a mi się jakoś bardziej w pierwszej podobał  🏇
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 października 2011 14:08
I w pierwszej i w drugiej motyw koński  😉
Mi się ten odcinek nie bardzo podobał; Ania miała okazję się wypowiedzieć co jej nie służy, a Oliwię faktycznie skrzywdzili tą fryzurą,
Natalia była taka sobie, ale mi się sporo jej  fotek podobało.
po raz pierwszy i ostatni wczoraj oglądnęłam odcinek TM  (wcześniej tylko czytałam co tu piszecie i musiałam przekonać się na własne oczy 🙂 )

[[a]]http://kwejk.pl/obrazek/606588/pwa%C5%BCna,rozmowa.html[[a]]


i tyle w tym temacie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się