spam z R-V

mam nadzieję, ze wklejając adres tego spamera hippika@pdmpromocja.pl, spowoduję, że roboty przeszukujące sieć w celu znalezienia adresów, skutecznie  go zaatakują.
zupełnie nie rozumiem, dlaczego znów dostałem zaproszenie z tego adresu, na uczestniczenie w sabacie światowego oszusta Roberta Millera..?
Nie rozumiem... nie możesz podać nazwy nicka?
nie mogę, z tym że mail przyszedł na konto stosowane wyłącznie do R-V, ergo ktoś spamuje korzystając z listy userów
Rozumiem... W takim wypadku zidentyfikowanie spamera tutaj na forum może być niewykonalne. 
trzynastka   In love with the ordinary
16 września 2010 13:38
na naszym forum nie ma użytkownika zalogowanego na ten adres e mail.
kujka   new better life mode: on
17 września 2010 23:25
ninevet, zalogowany na forum z tym adresem byc nie musi, ale ilu z nas ma wiecej niz 1 maila (np prywatny i pracowy)?
to pewnie Wielce Szanowna Moderatorka jeszcze ogarnia...mnie bardziej interesuje ilu forumowiczów dostało niechcianą korespondencję z tego adresu, bo taka informacja mogła by wykluczyć moja paranoję 😉
trzynastka   In love with the ordinary
17 września 2010 23:53
Kujka napisałam to w kontekście tego, ze nie możemy połączyć użytkownika z adresem e mail w celu zbanowania za spam.
mam nadzieję, ze wklejając adres tego spamera hippika@pdmpromocja.pl, spowoduję, że roboty przeszukujące sieć w celu znalezienia adresów, skutecznie  go zaatakują.
zupełnie nie rozumiem, dlaczego znów dostałem zaproszenie z tego adresu, na uczestniczenie w sabacie światowego oszusta Roberta Millera..?


Spamowanie z tego adresu zdecydowanie jest nie od dziś /z własnych doświadczeń /. Właścicielem jest jeden z organizatorów "myśląc o koniu" jak i kursów naturala prowadzonych wg. zasady hojnego czerpania z doświadczeń innych / z dokładnością do kropek i przecinków a nawet rodzaju czcionki 🤣/- TAK TANIEJ. Podobnie jak automianowanie do rangi instruktora /bo chyba żadna z "uznanych" szkół działających na międzynarodowej arenie nadaniem takiego stopnia się nie skalała ❓ - może wymagają jakiś kursów-egzaminów  ❓ 😉 ❗/ - TAK TEŻ TANIEJ.
Do tego potrzeba BARDZO TANIEJ REKLAMY celem zwiększenia WŁASNYCH ZYSKÓW.
I stąd zapewne - spam 🤔
Samo życie. Więcej zrozumienia dla potrzeb innych ❗ 😉 ❗
dostałem wczoraj taki list, który jest odpowiedzią na moja prośbę, skierowaną do dysponenta konta adresowego hippika@pdmpromocja.pl
Witam, odnośnie pana prośby o usunięcie z naszej bazy adresów mailowych  informujemy iż adres "tumójadres"@gmail.com nie istnieje w żadnej posiadanej przez nas bazie. Jeśli otrzymuje pan od nas maile prosimy o podanie adresu na który otrzymuje pan niechcianą korespondencję w celu wykasowania jej z naszej bazy.
dodam dla jasności, ze przyszło to na e-maila 😁
jakim cudem do mnie dotarł ten list, skoro adresu nie ma w żadnej bazie?...generalnie, całość tej wypowiedzi to alogiczny majstersztyk 👍
jakim cudem do mnie dotarł ten list, skoro adresu nie ma w żadnej bazie?

To pewnie jak z tym rabinem, co pisał do siebie listy. Lekarz pyta go, co napisał w ostatnim - a rabin odpowiada: skąd mam wiedzieć, jeszcze go nie dostałem.
Wychodzi na to, że spam to przejaw tej brzydkiej rzeczy na "a"  🙂
wie ktos moze, w jaki sposob od uzytkowniczki namo dostalam zaproszenie do gry howrse na moj adres email, skoro jest ukryty tutaj???
arizonka rozsyla spam :/ nie zycze sobie..
Mam pytanie techniczne co do spamu:

Otóż w firmie mamy na stronie firmowej forum. I za każdym razem, jak dodam jakiś wpis, nagle pojawia się mnóstwo nowych anglojęzycznych tematów o treści erotycznej lub reklamowej. Jak się przed tym bronić?


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się