Produkty BACK ON TRACK

Jak w temacie: produkty firmy BACK ON TRACK - co o nich myślicie, czy stosujecie, czy mieliście z nimi kontakt, jeżeli tak to czy pozytywny, słowem: CZY WARTO KUPIĆ?

Opinie, pomysły, skargi i zażalenia... 🙂
wiem ze są były polularne w Szwecji - ze 3 lata temu pewnie juz, i dosc mocno reklamowano podklady na grzbiet
caroline   siwek złotogrzywek :)
06 grudnia 2008 13:56
[quote author=lets-go link=topic=327.msg113070#msg113070 date=1228560587]
Jak w temacie: produkty firmy BACK ON TRACK - co o nich myślicie, czy stosujecie, czy mieliście z nimi kontakt, jeżeli tak to czy pozytywny, słowem: CZY WARTO KUPIĆ?

Opinie, pomysły, skargi i zażalenia... 🙂
[/quote]
jednym slowem? WARTO.

uzywalam padu na grzbiet i podkladek pod owijki (opisywalam jak dzialaja w watku jak dbac o konskie nogi)
moim zdaniem sa to produkty drogie, ale warte swojej ceny - rzeczywiscie maja przypisywane im cechy i dzialaja tak jak jest to opisywane.

Jesli potrzebujesz rekomendacji - Lee Hollen je bardzo poleca i stosuje u swoich koni te produkty.



edit
przypadkowo na to trafiłam, dopisuję "dla potomnych" 😉
[[a]]http://e-konie.pl/rozgrzewaj%C3%82%C4%85cy-back-track-p-925.html?osCsid=6ca327fd63774c4e3444a9581a0d0a13[[a]]
A jak to jest z derkami magnetycznymi Back on Track? Ile godzin można ich używać?
tak jak reszta - przyzywczajanie konia najpierw a potem można cały czas
sa polarówki i siatkowe

ja pad sprzedałam a oczywiście znowu kupiłam nowy  😎i czaję się na derkę polarówkę jeszcze
A to nie jest tak, że tylko kilka godzin?
Derkę dostanę w łapki dopiero w poniedziałek, ale powiedzieli mi, że nie można za długo jej używać.
można - poszukaj w necie stron zagranicznych tej firmy - napisane im dłużej tym lepiej, a na początku  przyzwyczajanie - opisane wszystko jest , ja również konia w padzie zostawiałam - przyczepionym do derki
ok dzięki  :kwiatek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 maja 2011 12:36
możecie wstawić linka - gdzie można kupić produkty tej firmy?
http://www.backontrackproducts.com/horseblankets.html

tą stronę znalazłam pierwszą 😉
ja swoją dostałam.  😜
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
25 września 2011 20:48
Pytanie do użytkowników padów back on track - czy jest sens zakupu jeśli będę mogła nakładać go na łosia na godzinę dziennie - po pół przed i po pracy?
Rozważam jeszcze ewentualność zostawiania go na noc w tym padzie pod derką - robił tak ktoś... strona polska dość lakoniczna a nie ma lepiej poinformowanego forum niż re-volta🙂
z góry dziękuję za odpowiedxi :kwiatek:
Kika
tak, u mojego to już dużo dawało, + też miałam przyszyć rzep do derki na zime bo pad rzep ma- ale - u nas grzbiet okazał się ok 🙂 więc albo będę robiła sama kaptur z tego padu albo może się doczekam kapturów 😉
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
25 września 2011 20:57
robią już derki na zad więc z tą szyją to pewnie kwestia czasu🙂 czyli zostawić na noc można, nie ma obawy o przegrzanie np.?
Kika
Przed wszystkim produkty back on track to nie produkty magnetyczne  😉

http://www.backontrack.com/pl/jak-dziala-back-on-track/

Ja uzywalam pad przed zawodami i konie byly naprawde rozluznione  😀
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
25 września 2011 21:04
wiem, że nie są magnetyczne - chciałam stosować zamiast masażu przed i po treningu... ewentulanie pora zimową zostawiać go na noc w tym; z tego co piszecie wnioskuję że obie możliwości mają sens;
Kika
Mialam na mysli wpis frania o derkach "magnetycznych"
To o co w nich chodzi? Jak one działają?
Ja swojej nawet jeszcze nie użyłam bo nie mam po co.
Przeciez wstawilam link  🙄
Przeciez wstawilam link  🙄
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 września 2011 20:09
Używałam owijek stajennych tej firmy na kilku koniach. Trudno mi obiektywnie powiedzieć, jaki był efekt, ale produkty B-O-T sprawiają bardzo pozytywne wrażenie.
Ponia   Szefowa forever.
05 października 2011 18:34
rewelacja 🙂 dzięki
muszę sprawić Rudemu
Ponia   Szefowa forever.
05 października 2011 18:46
Proszę ;-)
jestem na etapie zamawiania padu,  a potem będę chciała derkę ;-)
do padów i derek mam dostęp 🙂 ale kapturów nie widziałam  :kwiatek:
Gillian   four letter word
24 listopada 2011 16:14
korzystam od kilku dni z padu na plecy Back on track. Wow, ale to fajne! na początek założyłam na 20 minut i musiałam zdjąć, bo koń aż się zaczął wiercić - wsadziłam łapę pod pad a tam gorąco jak w piecu 🙂  zakładam przed jazdą i po, spektakularnych efektów nie widzę ale koń na zadowoloną minę jak w tym stoi, więc wnioskuję, że mu fajnie 😉
Spodobał mi się pomysł z owijkami, ale nie mogę znaleźć ceny  😫
Możecie podlinkować jakiś cennik?

No i teraz się zastanawiam co lepsze - te owijki czy ochraniacze magnetyczne na noc. Koniowi trochę puchną nogi, wet kazał rozgrzewać na noc.
a ja tu czegos nie rozumiem  😡
gdzie wy znalazlyscie owijki? bo ja znajduje tylko podkladki POD owijki.

no i jak to jest- nie beda przegrzewac nog konia? przeciez jak sie wsadzi reke pod ten kocyk na plery konskie, to jest goraco, nie cieplo jak pod zwykla dera, a wlasnie goraco. Rozumiem, ze to pomaga na krazenie, no aole jezdzic godzine w takich podkladkach bym sie obawiala...

i jak t jest z tym kocykiem na same plecy a jak z derka polarowa? derka jest niby calosciowo tak fajnie grzejaca jak ten padzior, ale jest dosc krotka ( mam na mysli linie nie po grzbiecie bo tu standardowe sa dlugosci, ale od lini gornej do dolnej-ziemi, kurde rozumie mnie ktos?  👀 ) no i na lopatkach np ma podszycia i zastanawiam sie czy tam gdzie sa te podszycia tez sa te "cudowne wlokna" czy tam akurat tego nie ma? bo zastanawiam sie w co lepiej inwestowac- dere czy pad.

a testowal ktos czapraki? bo wygladem ani gruboscioa nie porazaja... ale jezeli mialyby spelniac swoje funkcje...

jak widzicie ja zielona w tym temacie jestem, pelno pytan  🤔 mozew znajdzie sie ktos bardziej zorientowany w temacie i troszke wyjasni  :kwiatek:

http://www.backontrack.com/pl/produkty/dla-koni/


Ah, czyli jako na noc kompletnie odpada? Bo nie na jazdę chcę, konio chodzi tylko na padok 🙂
Proszę ;-)
jestem na etapie zamawiania padu,  a potem będę chciała derkę ;-)


Pad na plecy przed startem/treningiem super sprawa. Polecam  😀
ktoś gdzieś widział w Pl kaptur back on track?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się