Parada Jeździecka Wrocław 2010

Te za 80 są bardzo daleko i bardzo wysoko. One są tam po bokach, pod balkonami, wysoko:

Ja tam mogę siedzieć i wysoko, na Hali Ludowej wszędzie dobrze widać. trochę jestem nie przy kasie, wszystko idzie na żarcie dla konia, więc chyba kupię ten najtańszy bilecik. Tylko chcę na ten dzień co wszyscy, wychodzi na to, że większosć w sobotę idzie?
Hmm, jak dla mnie to tam wszystko jest już wielkości główki od szpilki, widzieć zobaczysz tyle że bez szczegółów większych :P
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 października 2010 19:08
branka chyba w niedziele bedzie wiecej
haha miałam napisać niedziela, a napisałam sobota 🤣
Byłam w hali na koncercie jazzowym wlasnie na tych najtanszych mcach i gówno było widać a i słychac nie za wiele.Wiec odpuszczam sobie 🙄 Może w regionalnej pokaza
Livia   ...z innego świata
25 października 2010 10:56
Dla mnie to jest kompletna porażka że nagle są dwie parady w tym samym terminie  😵 Jakby nie można było np. tydzień po tygodniu. No porażka. 
Ale dlaczego to dla niektórych taka tragedia. We wrocławiu będę w piątek (lubię Brathanki) a w Katowicach w niedzielę. W czym jest problem?
Czy ktoś wie coś w temacie pokazu reiningu? Kto będzie występował i co pokaże.
ovca   Per aspera donikąd
26 października 2010 20:36
Właśnie...w końcu na podłożu skokowym (zresztą-jakie tam będzie?  🤔wirek: ) raczej stopów nikt nie zaprezentuje...
Mam już bilety 💃
Chciałam jak najbliżej w C.. ale tata uparł się na te koło loży bo.... "od strony loży będą te "ciekawsze" przeszkody" 🙄

Coż z transportem się nie dyskutuje 🤣
A wie może ktoś czy w ogóle miejsca będą sprawdzane itd.? Bo na tego typu imprezach to zawsze można usiąść np. w innej kategorii biletowej chociaż ma się inny bilet.  🤔
W sumie to nigdy nie byłam w tej hali.... ale wydaje mi się, że skoro sprzedają bilety w rożnych cenach, to powinni ogarnąć jakoś te sektory.
Ogarną i będa rozsyłać na takie sektory na jakie ma się bilety, tak jest na każdej imprezie w Hali Ludowej.
A może Anky da pokaz west, przecież w Kentacky startowała w reiningu.
ovca   Per aspera donikąd
02 listopada 2010 14:28
Pokaz reiningu będzie podobno robił Lothar Koenig na wał. Artletic Louis 😉
Skoro nie można robić zdjęć na Anky i Lorenzo, wiecie może, czy w ogóle można wnieść aparat? Nie chciałabym musieć sprzętu zostawiać w szatni 🙄
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
04 listopada 2010 08:04
na biletach jest napisane (nie dosłownie tak), że mogą nie wpuścić z aparatem
Dzięki. Jak dostanę bilet, spróbuję skontaktować się z organizatorami w sprawie akredytacji wobec tego...
Jak się dowiesz to napisz bo też się nad tym zastanawiałam 😉
[quote author=Livia]Dla mnie to jest kompletna porażka że nagle są dwie parady w tym samym terminie  😵 Jakby nie można było np. tydzień po tygodniu. No porażka.  [/quote]

To nie porażka 🙂 Organizatorszy Parady 2 lata temu byli organizatorami imprezy w Spodku. Mieli być też organizatorami Spodka rok temu, ale tuż przed imprezą, gdy wsdzystko było praktycznie gotowe i dograne zerwano z nimi umowe i dano organizację komu innemu. Więc Organizatorzy zrobili teraz konkurencję Spodkowi. A że PeZetJot odmówił im prawa organizacji zawodów we Wrocku, to zamiast zawodów zrobili pokazy, ściągając znakomite postacie i dając ludziom o wiele ciekawszą propozycje niż to, co będzie w Katosach 😀 I brawo, to sie nazywa odegrać sie z klasą !
lostak   raagaguję tylko na Domi
04 listopada 2010 19:32
[quote author=Livia]Dla mnie to jest kompletna porażka że nagle są dwie parady w tym samym terminie  😵 Jakby nie można było np. tydzień po tygodniu. No porażka. 

To nie porażka 🙂 Organizatorszy Parady 2 lata temu byli organizatorami imprezy w Spodku. Mieli być też organizatorami Spodka rok temu, ale tuż przed imprezą, gdy wsdzystko było praktycznie gotowe i dograne zerwano z nimi umowe i dano organizację komu innemu. Więc Organizatorzy zrobili teraz konkurencję Spodkowi. A że PeZetJot odmówił im prawa organizacji zawodów we Wrocku, to zamiast zawodów zrobili pokazy, ściągając znakomite postacie i dając ludziom o wiele ciekawszą propozycje niż to, co będzie w Katosach 😀 I brawo, to sie nazywa odegrać sie z klasą !
[/quote]

i co somebody123 uważasz ze to takie fajne, zeby sie odgrywac?  bo jak dla mnie to jest żałosne.  odegranie sie z klasa to byloby zrobienie zajefajnej imprezy pokazujac, ze mozna ale w innym terminie.  to daloby szanse ludziom byc it i tam i samemu porownac organizacje, atrakcje i prawdopodobnie PZJ dalby zgode na zawody kalendarzowe z fajna pula nagrod

a tak jak dla mnie to typowe żałosne polaczkowo i kompletny brak klasy.  bo odgrywać się można, jak ktoś ma urazone ambicje, ale z klasa.
Ja jestem ciekawa jaka będzie frekwencja, we Wrocławiu w każdy weekend tyle się dzieje, że naprawde jest trudno zebrać dużą publiczność nawet na atrakcyjniejszych wydarzeniach i takich w których program każdego dnia się różni ...
ovca   Per aspera donikąd
04 listopada 2010 20:15
Moim zdaniem frekwencja może być spora właśnie dlatego, że program jest codziennie taki sam...bardzo często, jak są podobne imprezy, mówi się"o, chętnie pójdę na pokaz xy..a nie, jest w niedzielę, wtedy nie mogę, to nie idę wcale..."
poza tym znam sporo osób, które dzięki temu chcą obskoczyć obie imprezy w jeden weekend 😉
Mam już bilety  😅
[quote author=somebody123 link=topic=33326.msg758411#msg758411 date=1288891489]
[quote author=Livia]Dla mnie to jest kompletna porażka że nagle są dwie parady w tym samym terminie  😵 Jakby nie można było np. tydzień po tygodniu. No porażka. 


To nie porażka 🙂 Organizatorzy Parady 2 lata temu byli organizatorami imprezy w Spodku. Mieli być też organizatorami Spodka rok temu, ale tuż przed imprezą, gdy wszystko było praktycznie gotowe i dograne zerwano z nimi umowę i dano organizację komu innemu. Więc Organizatorzy zrobili teraz konkurencję Spodkowi. A że PeZetJot odmówił im prawa organizacji zawodów we Wrocku, to zamiast zawodów zrobili pokazy, ściągając znakomite postacie i dając ludziom o wiele ciekawszą propozycje niż to, co będzie w Katosach 😀 I brawo, to sie nazywa odegrać sie z klasą !
[/quote]

i co somebody123 uważasz ze to takie fajne, zęby sie odgrywać?  bo jak dla mnie to jest żałosne.  odegranie sie z klasa to byłoby zrobienie zajefajnej imprezy pokazując, ze można ale w innym terminie.  to daloby szanse ludziom być it i tam i samemu porownac organizacje, atrakcje i prawdopodobnie PZJ dalby zgode na zawody kalendarzowe z fajna pula nagrod

a tak jak dla mnie to typowe żałosne polaczkowo i kompletny brak klasy.  bo odgrywać się można, jak ktoś ma urazone ambicje, ale z klasa.
[/quote]

Oj Lostak to jest takie "złośliwe" odegranie się 🙄
Pewnie uważają, że jak zrobią w tym samym terminie, a zaprosili takie gwiazdy to do nich przyjedzie więcej ludu, a co się z tym wiąże odbiorą publiczność tym ze spodka.
Trochę to dziecinne zachowanie... no ale nic nie zrobisz. Sama chciałabym zaliczyć dwie imprezy.
Ale nie narzekam.... bo Anky ♥
Jak się dowiesz to napisz bo też się nad tym zastanawiałam 😉


A ty jedziesz w końcu czy nie?
Przydałoby się twoje wyborne towarzystwo  :kwiatek:
jak to jest z biletami na ticketpro?
czy naprawde przez 3 dni zajete juz sa sektory dookoła areny poza c1 czy po prostu ticket pro innych nie rozprowadza?
Ja bym chciala d1 lub b1....
Dziwna sprawa.
Dowiedziałam się neidawno, że hala ludowa jest w remoncie do WRZEŚNIA 2011! I że wszystkie imprezy przeniesione są do nowo-wyremontowanego budynku, który mieści się przy pergoli.
Przeciez on jest za mały dla koni...
Rtk-nie zartuj 😲  w takim razie sektory i miejsca sie nie zgadzaja, ale sie wkurze jesli to prawda...

DanceOfDevotion-bilety chyba tylko na ticketpro mozna kupic, wiec to raczej wiarygodne dane, biletow w 5 najblizszych sektorach nie bylo juz jakis miesiac temu, ale w C1 powinno dobrze byc widac, ew kolo lozy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się