... ślub :) ...

Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
06 czerwca 2012 12:35
bedzie dobrze 🙂 zawsze mowie, ze to tylko slub  😁

zdrowka zycze  :kwiatek:
trzymam kciuki!! 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
07 czerwca 2012 15:11
Dzięki dziewczyny :kwiatek: :kwiatek:
Jutro dekorujemy Kościół. Wczoraj byłam u kosmetyczki, zrobiłam paznokcie, wosk itp.
Dziś tańczyliśmy na naszej sali, staram się rozchodzić buty, walcze z katarem( jest dużo lepiej)!
Wychodzimy za chwile na Starówkę się zrelaksować z przyjaciółmi i rodzinką ze Stanów.
Goście się zjeżdżają po mału.....
Czuję stres, ale obawiałam się większego. No chyba że jutro przyjdzeie 😡
ash
Na katar polecam Disophrol  😉 Używam tylko w sytuacjach "kryzysowych", ale pomaga.

Życzę powodzenia i nie ma się czym stresować, bo na pewno wszystko się uda  :kwiatek:
a wlasnie ze jest sie czym stresowac!! 😀 Po prostu stres jest i nie da sie go uniknac. I swiadczy o tym ze mamy jakies uczucia  🤣

Ash a jutro najpierw robisz wlosy potem makijaz? O ktorej wszystko sie zaczyna zeby wiedziec kiedy trzymac kciuki? 😀
ash, Trzymam z całej siły kciuki! Oby było pięknie jak ze snów i tak jak sobie wymarzyłaś!!! Czekam na relacje!
a wlasnie ze jest sie czym stresowac!! 😀 Po prostu stres jest i nie da sie go uniknac. I swiadczy o tym ze mamy jakies uczucia  🤣

Ash a jutro najpierw robisz wlosy potem makijaz? O ktorej wszystko sie zaczyna zeby wiedziec kiedy trzymac kciuki? 😀


Czy skoro ja nie stresowałam się w ogóle to znaczy że nie mam uczuć 😉?
Nie przejmuj się, ja się prawie niczym nie stresuję 😉
Ja się stresuje różnymi rzeczami, ale akurat na slubie byłam spokojna i wesoła i ciagle się śmiałam 😉
Ja tez sie nie stresowalam i tez nie oznacza to faktu, ze uczuc nie posiadam droganerechto :P 😎
majeczka   Galopem przez życie!
08 czerwca 2012 22:20
Ja byłam bardziej szczęśliwa niż zestresowana
Trzymam kciuki ash, i koniecznie fotki jak ochłoniesz!
o raaaaaaaany jak wy nadinterpretujeeeeeeeeeeecieeeeeeeeeeee  😵  🤣

Ale podnerwiona bylas, droga Pandursko  😀iabeł:
Taaa...bo mnie tesciowa wkurzyla 😀 😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
09 czerwca 2012 09:09
A ja malowalam paznokcie godzine przed slubem, wiec byl luzik 😉

Powodzenia ash!
fajnie wam 🙂 Mi sie poki co wydaje ze bede straszliwie zestresowana, ale ogolnie duzo sie stresuje wiec to zadna nowosc 🙂 Tak czy owak stres z podekscytowaniem na pewno bedzie mi towarzyszyl i to tez nic strasznego, to wielki dzien przeciez 🙂

Mam nadzieje ze Ash sie dzielnie trzyma  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
10 czerwca 2012 13:58
Dzięki dziewczyny!
Powiem tylko tyle BYŁO CUDOWNIE!!!! Dziś umieramy 😂 💘
Jutro zdam relację 🏇
maleństwo   I'll love you till the end of time...
10 czerwca 2012 14:04
ash, gratulacje, duuuużo szczęścia! I pięknie wyglądałaś, widziałam na fejsie 😉
ash, ja też widziałam na fejsie, bosko oboje wyglądaliście!! Gratulacje wieeelkie 🙂

U nas zebranie rodzinne odcinek pierwszy niedługo 🙂 Nie chcę zapeszać, ale kwestia ślubu kościelnego chyba zażegnana, gadałam dziś z mamą i pojawiły się pierwsze konstruktywne wnioski z całej afery, uff 🙂

Pytanie mam - wszystko ogarnialiście same czy podzieliłyście trochę obowiązków między rodziców/znajomych?
ash super!
Ja niestety nie widziałam na FB 🙁 więc czekam na fotki.

Dzionka my ogarnialiśmy sami z pomocą rodziców.
ja ogarniam wiekszosc sama, troszke pomaga mi mama + mam wedding plannerki do dekoracji. Nie jest tak zle jak myslalam ze bedzie, przynajmniej poki co 🙂
nerechta, dużo sobie biorą takie wedding planerki? Też bym je chętnie właśnie do dekoracji zatrudniła, bo mój zmysł artystyczny jest gorzej niż żaden, a chciałabym przyjęcie tematyczne. Napisz mi tu lub na PW jakiego rzędu są to ceny pliz!
majeczka   Galopem przez życie!
11 czerwca 2012 13:33
A u nas dzisiaj mija roczek, szok jak szybko zleciało 😉))
macie na sprzedaż/ oddania jakieś suknie (ślubne, weselne , balowe) chodzi mi o to by były długie. (mogą być stare itp)
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
11 czerwca 2012 20:23
Dziewczyny pomocy  🙇  Moja siostra za tydzień robi tzw. trzaskanie, czyli trzaska się butelki, porcelanę itp żeby przyniosło szczęście czy jakoś tak. Ma któraś może pomysły na przebranie, jakieś ciekawe pomysły żeby nie było drętwo i sztywno? Jak u Was było ?
organizuje się coś takiego? 🙄
ash   Sukces jest koloru blond....
11 czerwca 2012 21:06
A u nas dzisiaj mija roczek, szok jak szybko zleciało 😉))


100 lat 100 lat! Gratulacje Kochana!!!!
A ja dopiero dziś dochodzę do siebie. Mam zakwasy na całym ciele, boli mnie każdy mięsień. Ale warto było. Od 20 do 5.00 non stop na parkiecie z maleńkimi przerwami na jedzenie.
Chyba nie mogło być lepiej. Wszystko wyszło tak jak chcieliśmy. 💘
Nawet pogoda się poprawiła na nasz ślub 💃 Do 15 było pochmurno i padał deszcz, a przed 17.00 wyszło mega słońce i było 26'C 🙇
Ślubu uledział nam najwspanialszy Ksiądz na świecie. Nie spodziewałam się, że będzie tak cudownie, tak osobiście do nas mówił 😜
Goście nie zawiedli,  na parkiecie rzadko się zdarzało żeby było mniej niż 50 osób 😅
Zespół - REWELACJA! Tak rozkręcili imprezę, że do dziś wszystkim chce się tańczyć.
Najbardziej jednak polecam salę w której wszystko się odbyło Willa Zagórze. Byłam na wielu weselach, ale to co się działo tu to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Mało skromnie to powiedziałam, ale tak właśnie uważam. Goście dzwonią, piszą i za każdym razem mówią, że Willa Zagórze to najwspanialsze miejsce na taki dzień. Ja się z nimi zgadzam i ogromnie się cieszę, że 1,5 roku temu wybraliśmy właśnie ich 🥂

Mój świeżo upieczony mąż leży w łóżku z gorączką(niestety go zaraziłam- ale w dniu ślubu oboje czuliśmy się 100% zdrowi! ADRENALINA zrobiła swoje) i gapi się na obrączkę 🤣

Dzięki dziewczyny za komplementy 😡 :kwiatek:
Na szybko jedno zdjęcie zrobione przez siostrę cioteczną🙂

I moje ulubione zdjęcie zrobione przez moją przyjaciółkę!
kujka   new better life mode: on
11 czerwca 2012 21:09
ash, pieknie wygladalas! Tak naturalnie i swiezo 🙂 Gratuluje i ciesze sie ze wszystko sie tak udalo!
majeczka   Galopem przez życie!
11 czerwca 2012 21:11
ash, Cudownie! Gratulacje i samych szczęśliwych chwil!!!! 💃 💃
ash rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!! Chcę więcej zdjęć, przepiękna z Ciebie kobieta 😉
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
11 czerwca 2012 21:13
ash, gratulacje!!!
A dzis mijalismy z lubym Wille Zagorze w drodze do stajni i mowie mu 'patrz, ale fajne miejsce na wesele!' 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się