... ślub :) ...

kujka ślub w czerwcu 2014 także rok i trochę. Tak akurat żeby się zastanowić GDZIE się go chce mieć  😁
Tym bardziej, że musi być ładnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wysłałam ofertę do jednego z dworków post-habsburgskich w naszych okolicach. Zobaczymy jakie ceny przyjdą i czy to w ogóle możliwe.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
17 marca 2013 18:34
szafirowa jak cos to ja mam świetna makijazystke🙂
Dzionka-wklejalam tu kiecke,wpisz w Google Cymbeline Gael-ja mam bez szala.
Diakonka, ja potrzebuję makijażystki - podeślesz mi namiary? A kieckę kojarzę, faktycznie 🙂 Fajna, na pewno zgrabnie będziesz wyglądać 🙂
ja tez tak z tymi palkami nie wiedzialam o co chodzi.. haha. Wizja tych tortow tez mnie przeraza...

Diakonka jesli ciezko Ci sie w niej oddycha to bardzo niedobrze - jak dla mnie. Jest po prostu za ciasna i sie zameczysz w niej na amen. Bedziesz tylko myslala o tym ze Ci niewygodnie, uwiera, boli.. troche bez sensu... Moze, moooze, bo nie wiem, troche sie rozejdzie jak ja ponosisz, oby. Ale jesli nie to lipa. Spytaj moze w salonie?

ja mam super makijazystke w lubuskim jakby co, pracuje tez w tv w  Poznaniu wiec prawdopodobnie tez bierze zlecenia z tego rejonu.

Salto, pokaz jakies swoje typy! 🙂
Już odpisuje 🙂

Te torty to w sumie nie będą torty raczej jako ciasta dekoracyjne. Wiem, że łabędź będzie stał jakoś blisko nas, ale to wyjdzie w praniu 🙂 Mamy to praktycznie za darmo wiec czemu nie 🙂 no może oprócz tego krokodyla 😉

Co do pałek to chodziło mi o obiad, a nie że ciasto hehehe  😀

I najlepszy tekst mojej mamy: "ale chyba ten tort będzie za mały i może nie starczyć i będzie trzeba zrobić drugi"  🤔
ash   Sukces jest koloru blond....
18 marca 2013 07:45
Dzionka, cieszę się, że jesteś zadowolona z Hibiskusa. Ja byłam zadowolona bardzo, full serwis na wysokim poziomie. Jakie kwiaty wybrałaś???
Diakon'ka IMO bardzo nie dobrze, że jesteś tak ściśnięta w sukni. Powinnaś czuć się swobodnie, żeby całą noc bawić się, tańczyć, pojeść a nie zastanawiać się czy kiecka ci nie pęknie przy kolejnym ruchu. Masz czas, więc idź do krawcowej.
Szafirowa, 300zł to bardzo dobra cena. Ja płaciłam 450zł na fryzurę i makijaż.
ash, w skrócie będę miała coś takiego:



Do tego dekoracja stołów okrągłych, dekoracja naszego stołu, ceremonii i łazienek. Poszalałyśmy 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 marca 2013 09:48
Będziesz miała ślub jak z amerykańskiego filmu 😉


Myślałam, że mooże jedna zawistna ciocia - ale nie, cieszę się. Niech patrzy jaki piękny ślub! 
Jak będzie chciała to znajdzie powód, chociażby że ślub cywilny, a nie kościelny 😉
Dzionka mialam niemal identyczny bukiet na slubie 🙂
Pandurska, pokaż pokaż!
Diakon'ka Ile czekałaś na swoją suknię? U mnie dziś mija dokładnie miesiąc od podpisania umowy na zakup. Myślę że w połowie kwietnia powinna już być...
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
18 marca 2013 10:55
Chuda, nam powiedzieli, ze tort sie liczy 100g na goscia, czyli w praktyce- 130 osob= 13 kilo tortu, wtedy jest pewnosc, ze nie zabraknie.

Chuda, cos czuje, ze wesole bedzie to Twoje wesele 🙂



Chuda, nam powiedzieli, ze tort sie liczy 100g na goscia, czyli w praktyce- 130 osob= 13 kilo tortu, wtedy jest pewnosc, ze nie zabraknie.

Chuda, cos czuje, ze wesole bedzie to Twoje wesele 🙂



Jak będziemy w styczniu z kucharką menu ostateczne ustalać to się jej zapytam 🙂 w końcu jej konikiem są ciasta 🙂
Mam nadzieje, że będzie wesoło na tym weselu 😉 tym bardziej, że ja i R. mamy duże poczucie humoru i lubimy robić sobie nawzajem kawały  😂

Właśnie słucham tej piosenki i stwierdzam, że chce mi się wesela! Dobrze, że w czerwcu i sierpniu idziemy (i chyba lipiec też)  😅 🏇

Dzionka już jest 3miesiące 3tygodnie i 3dni !! 😀 🙂
ja tam się go nie mogę doczekać! tylko te morele i róże... chyba jakas kiecke bede musiała kupić 😉

kujka zobaczę Cię w sukience 😀 ??
mery, no weź, teraz to tak leci, że nie mogę!! Kupuj kieckę, kupuj, hihi 🙂

Słuchajcie, mam głupie chyba pytanie - co zrobiłyście albo zrobicie z kasą od gości na czas wesela? Schowacie do apartamentu nowożeńców czy jakiś inny plan? U mojego brata chyba rodzice schowali do samochodu z alarmem, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł...
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
19 marca 2013 20:55
Dzionka o to samo miałam pytać🙂
My chyba w apartamencie z walizce na kluczyk lub kod, tej, w którą będziemy spakowani.
edit: A kiedy się w ogóle daje kase? Pod kościołem? Jeśli tak to jest opcja, że ktoś ją zawiezie do domu. Tata na przykład się zaoferował.

Co do kiecki - trochę mam dysonans z tą jej obcisłością.No nic - przymierzę 3 tyg przed ślubem i wtedy zadecyduję, czy coś z nią robię. Myślę, że w obwodach mogę trochę stracić i taki mam plan, tak więc będzie dobrze.

Malina M - wyjątkowo krótko czekałam, z miesiąc.

Macie buty na zmianę na wesele? Ja na wszelki wypadek chcę kupić jakieś, najchętniej taneczne, mogą być nawet używane, za grosze na Allegro - ogólnie Melissy są wygodne, ale ja mam długie palce u stóp i boję się, że się obetrą.

Mam straszny dylemat z kiecką na poprawiny. Kupiłam wczoraj na szybko taką, mogę ją jeszcze zwrócić, bo jakoś nie jestem przekonana. Tzn jest śliczna, z przodu ma wypukłe ornamenty, ale nie wiem czy nie jest za elegancka, za obcisła. I musiałabym ją nieco skrócić. Mam jeszcze taką śliczną różową, bardzo dziewczęca, zwiewna, ale róż.. Co myślicie?
[img]http://riverisland.scene7.com/is/image/RiverIsland/632790_rollover?$hero$[/img]
http://www.riverisland.com/women/dresses/party--evening-dresses/White-puff-printed-sleeveless-pencil-dress-632790

Diakonka, u nas wszystko będzie w jednym miejscu, do domu 50km - nie ma jak zawieźć. No nic, rodzice się będą martwić 🙂 A kiecka poprawinowa jakaś za oficjalna mi się wydaje, szczególnie, że pisałaś o chilloucie nad basenem! Ja bym się ubrała jakoś zwiewnie na twoim miejscu 🙂
Diakon'ka, moim zdaniem sukienka jest super - elegancka, kobieca, ornamenty są piękne i wcale nie jest "zbyt" jak na sukienkę dla panny młodej na poprawiny. To Twój dzień i masz prawo wyglądać wyjątkowo 🙂 Zwiewna i dziewczęca jakoś mi nie pasuje, ale to jest kwestia gustu - ja lubię proste i eleganckie.

Edit: Doczytałam o chilloucie nad basenem i teraz to już sama nie wiem!
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
20 marca 2013 07:40
Dzionka, u nas kasę odbierali świadkowie, pilnował, z tego, co pamiętam mój ojciec i on zawoził ją do domu do mojej mamy i babci. Na drugi dzień przywieźli wszystkie prezenty do nas.
ash   Sukces jest koloru blond....
20 marca 2013 07:56
Dzionka, u nas kasę zbierał świadek, a potem całe pudełko kopert zawiózł tata do domu.
Zapytaj czy będziecie mieli w pokoju sejf. U nas był tylko jeden ogólny, więc nie korzystaliśmy 😀
Diakonka, moim zdaniem sukienka piękna, ale bardziej na przebranie się na ślubie (o ile coś takiego planujesz), a nie na poprawiny. Tym bardziej, że mają być na luzie. Będziesz się tylko męczyć. Moja jedna koleżanka miała zwiewną koralową sukienkę do kolan z Top Secret - przepiękną! A druga z kolei bardzo gładką, jedwabną do samej ziemi zwiewną, ale też elegancką, niebiesko-zieloną. Wyglądała pięknie! Do tego z brzuszkiem w 5 miesiącu 🙂
kujka   new better life mode: on
20 marca 2013 08:40
mery, a co Ty myslisz ze ja niesukienkowa? pewnie ze w sukience, raczej nie w bryczesach!!

Dzionka a nie maja tam sejfu na miejscu?
slojma   I was born with a silver spoon!
20 marca 2013 08:44
Ja jako świadkowa zbierałam pieniądze ze świadkiem. Do takiego specjalnego zdobionego pudełka. Potem wszystko zanieśliśmy do pokoju rodziców Panny Młodej i one tam zostały do następnego dnia. Nie było z tym problemu. Pudełko zostało schowane, pokój zamknięty na klucz.
Dzięki dziewczyny. Właśnie wysłałam do naszej menadżerki maila z pytaniem o sejf. No i właśnie, muszę to zdobione pudełko kupić!
Dziewczyny, szukam butów widziałyście gdzieś takie:
ash   Sukces jest koloru blond....
20 marca 2013 09:19
W&P, buty C przypominają trochę buty ślubne Menbur.
A podobne do drugich są chyba w Zarze - ale nie wiem czy białe też, bo widziałam kolorowe.
Pierwsze są dość klasyczne, widziałam bardzo podobne np. w Nine West ostatnio.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
20 marca 2013 09:26
W&P wczoraj przeglądalam Allegro i widziałam kilka podobnych.Wpisz sobie "buty slub".

Nie wiem co z ta kiecka,przymierzylam ja właśnie i na gołe ciało nie jest taka długa,leciutko za kolano,fajnie to wyglada.Ogólnie jest bardzo ladna,tylko trochę mi odstaje na wysokości brzucha,ale moze to drobiazg i nikt tego nie zauważy,tylko ja to widzę.
A moze na dzień założyć zwiewna,różowa,dziewczęca,a na popołudnie/wieczór ta biala ?
Diakon'ka, przejrzałam całe Allegro nic mi się nie podoba. No i przede wszystkich jakość wykonania jest marna, chciałabym żeby wkładka w środku była ze skóry a nie plastikowa. A jak są skórzane to jakieś nie takie jakbym chciała

W Zarze nie ma nic ciekawego byłam, Menbura nie lubię mam 3 pary tych butów i jak dla mnie nie odpowiada mi wyważenia obcasa w tych butach są jakoś dziwnie "zgięte", że zaraz pod pięta mnie uwierają w wysokim obcasie, do Nine West muszę się pofatygować w takim razie 🙂
Zastanawiam się jeszcze nad Baldowski, ale nigdy nie miałam butów z tej firmy i nie wiem jak z wygodą.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się