... ślub :) ...

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
29 marca 2013 13:31
szafirowa podziel się jakąś fotą, jak już będziesz miała🙂

ja kupiłam kolczyki, idealne, od razu jak je zobaczyłam, wiedziałam, że to jest to:


dodatkowo wymyśliłam sobie na rękę delikatną bransoletkę, cienki łańcuszek, może jakieś małe koraliki, ale musi byc cieniusienka, delikatna. coś takiego:


i to tyle z biżuterii, oprócz tego oczywiście zaręczynowy i obrączka
Diakon'kas skąd te kolczyki?? Piękne są właśnie takich szukałam! lekko różowe są dobrze widzę?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 marca 2013 14:32
z Pandory🙂 tak, są lekko różowe
http://www.pandora.net/pl-pl/explore/products/earrings#!290536CZ/sort-by/r

wczoraj wpadłam na chwilę do Simple i postanowiłam, że na poprawiny kupuję u nich sukienkę. nie mogłam znaleźć nigdzie ładnej białej, więc będzie różowa. mają naprawdę śliczne. tylko ta cena... ale nic to - raz w życiu ma się ślub. w sieci nie ma tych, co mi się najbardziej podobały, ale te też ładne:



ta ostatnia jest superowa 🙂
Diakonka, bardzo ładne te kolczyki! I bransoletka też ładna 🙂 Jak tam przygotowania w ogóle? Macie już większość rzeczy załatwionych?

A reszta dziewczyn jak tam? Coś ucichło!

My zaprosiliśmy w Wielkanoc całą rodzinę taty (25 osób!) i wszyscy od razu potwierdzili przybycie, powiedzieli żeby do nich nawet nie dzwonić w czerwcu, bo poczują się obrażeni 🙂 Strasznie mi miło było 🙂 Teraz w sobotę zapraszamy znajomych i zostanie nam rodzina objazdowa, co pewnie zajmie ze 2-3 tygodnie. Poza tym nic nowego, dieta mi nie idzie, więc przymierzać kiecki się nie wybieram 🙂 Leczę za to skórę na twarzy i dekolcie, mam nadzieję że do lipca się wyrobię, bo teraz cała się łuszczę od tych leków i urodą nie grzeszę 😀
ja na razie zawiesiłam przygotowania gdzieś mniej więcej do grudnia/stycznia 🙂. wtedy kupuje suknie i ograniamy wszystkie umowy tzn płacimy do końca lub to co nie było wpłacane zaliczek 🙂
Długo śledziłam wątek a teraz sama dołączam 🙂

ślub planowany na zimę przyszłego roku, kameralny podzielony na  dwie części dla rodziny i dla znajomych i tu pytanie co byście poleciły w pobliżu Warszawy na przyjęcie dla rodziny około 15 osób?
ash   Sukces jest koloru blond....
03 kwietnia 2013 09:30
Idrilla, a czego szukasz, w jakim stylu?
Oczywiście gratuluje!!!!!
dziewczęta witam Was w tym wątku - tym razem jako oficjalnie zaręczona i (!) oficjalnie planująca ślub🙂

na dzień dobry pytanie - korci nas żeby pobrać się jeszcze w tym roku bo troszkę nas irytuje to, że po zaręczynach załatwia się salę, fotografa, a potem przez prawie rok nie dzieje się w temacie nic. dlatego też kombinujemy jakby tu się ogarnąć w kilka miesięcy i zorganizować ślub na fali szczęścia i magii zaręczyn. napisałam maila do bardzo ładnej sali i okazało się, że mają 3 wolne terminy na ten rok, w tym najbardziej odległy jest 10 sierpnia. i teraz pytanie do weteranek - da się zorganizować ślub w 4,5 miesiąca, na około 110-120 osób, przy założeniu że najgorsze czyli sala jest?????
ash   Sukces jest koloru blond....
03 kwietnia 2013 09:36
Breva, da się! mojej przyjaciółce pomagałam ogarnąć cały ślub i wesele w 3 miesiące. Udało się! Było kilka niedociągnięć, ale byli bardzo zadowoleni i szczęśliwi.
Gratulacje!!!!!
dziękuje 🙂

Sami jeszcze nie wiemy jaki styl ale na pewno nic z kategorii "królewskiej" typu kryształy, marmury i posągi lwów.  Raczej coś w swojskim klimacie co będzie współgrało z aurą zimowego małego ślubu.
Zastanawialiśmy się jeszcze nad zabraniem wszystkich w góry i tam zorganizowaniem małego ślubu w góralskiej chacie ale obawiamy się jakby to wyszło z dojazdem dla wszystkich.
Plan dla znajomych to zabrać najbliższą ekipę czyli około 15 osób na weekend w góry na deski do naszego ulubionego miejsca w Polsce.
Breva, tu chyba kilka osób pisało już o takich ślubach organizowanych 'piorunem' 🙂
Gratuluję!
kurcze no własnie teraz muszę ogarnąć ten wątek🙂 jeszcze do końca nie doczytałam wątku o wyźrebieniach klaczy, a już mam następny w kolejce😉

ehh już sama nie wiem co robić! bo z jednej strony wolałabym to właśnie zorganizować piorunem, a z drugiej martwie się że w czerwcu mam jeszcze obronę, przeprowadzkę do wspólnego mieszkania, zakończenie studiów podyplomowych, a w maju mi sie źrebią dwie klacze... termin w przyszłym roku byłby na spokojnie, ale min. 1,5 roku by minęło... no i czy to nie jest tak, że im więcej sie ma na głowie tym lepiej się wszystko organizuje??🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
03 kwietnia 2013 09:55
Idrilla, ostatnio odkryłam coś mega swojskiego i bardzo klimatycznego.
Mój mąż zabrał mnie tam na urodzinową kolację i byłam zachwycona.
Przepyszne jedzenie, super klimat i piękne widoki zimą.
http://www.nadjeziorem.pl/

Breva organizuj!!!!! Ja przed swoim ślubem miałam najważniejsze egzaminy, praktyki i pracę magisterską do napisania! Dało się  😅
Ash dokładnie w tym klimacie czegoś poszukuję! dziękuje 🙂
ash, no właśnie na takie wpisy liczyłam😀 bo mnie bardzo korci,a le się boję że nie dam rady - a jak się okazuje to jest naprawdę do zrobienia😉

jeszcze zobaczymy jak ta sala wygląda w rzeczywistości, bo znamy ją z netu i opowieści mojego taty ktory był tam na weselu kiedyś i jak sie okaże  że naprawde jest ok, to chyba faktycznie zepniemy dupki i coś zadzialamy w temacie😉 jaaa😀😀😀😀

a tu link do sali - http://www.dwcasablanca.pl/galerie nienawidzę określenia dom weselny a i nazwa nie rokuje za dobrze, ale wygląda przestronnie, n pewno jest duży parking a nam sie zapowiada huge obstawa motocyklowa, no i są okrągłe stoły ktore dla mnie sa absolutnie najważniejsze! także zobaczymy ale wygląda nieźle😀
Tak sobie tu zaglądam, choć stan singielski trwa...
ash, bardzo klimatyczne miejsce🙂
zakochałam się w miętowej z wystawy. Wchodzę do sklepu, a tam same ślubne (chyba instynktownie zahaczyłam)! Okazało się, że to na cywilny. Gdyby nie cena, to od razu bym brała jako kieckę na co dzień  😍
Pięknie odszyta (sami szyją), świetne materiały... Jakby jakaś przyszła panna młoda szukała w Poznaniu, to jest to pracownia na ul. Dąbrowskiego, po tej samej stronie co wieczny Orion 😎


Idrilla, Breva Gratuluje  :kwiatek:

Breva mi się wydawało, że nie da rady w tak krótkim czasie ogarnąć to ale się myliłam da radę. Dlatego DZIAŁAJ !  😀
Breva, Idrilla, GRATULACJE!! Da się w krótkim czasie załatwić, spokojnie. Nam najdłużej zeszło się z załatwianiem ślubu poza USC, reszta bezproblemowo. A i salę i DJa rezerwowaliśmy niecałe pół roku przed datą ślubu.
aaa dzięki dziewczyny!!!😀 dodajecie mi skrzydeł😀 dzisiaj jeszcze przegadam sprawę z narzeczonym (hihi 😀 ), z moim ojcem bo za sale pewnie on bedzie placil i jak obaj stwierdza ze dzialamy to sie biore ostro za planowanie😀 w sumie powinniśmy dać radę bo absolutnie nei chcemy niczego wymyslnego... ot zwykle wesele, w naprawdę fajnym gronie🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 kwietnia 2013 11:26
Breva, gratuluję po raz drugi. Przepraszam, ze tak z prywatą wyjadę, ale to będzie ślub z tym chłopakiem, z którym już byłaś raz zaręczona? 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 kwietnia 2013 11:32
Breva my się zaręczyliśmy w grudniu, w styczniu czy lutym zaczęliśmy organizować ślub na 25 maja🙂 Da się spoko🙂

Ja jednak szyję sobie kieckę na poprawiny.
JARA, tak, z tym. od lipca zaczęliśmy się znowu spotykać, we wrześniu jak miał wypadek na moto już calkiem mi klapka przeskoczyła, że co by to było bez niego no i teraz zaręczyny na bis😉 tyle że już nie mówimy o ślubie "za jakiś czas" tylko bierzemy się za temat. spróbowaliśmy razem, spróbowaliśmy osobno, wiemy czego chcemy, nie ma na co czekać😉


Diakon'ka, tak mi mów😀

a suknię ile wcześniej trzeba kupować?? bo chyba pasowałoby już, a ja chciałam schudnąć jeszcze:P
Breva dawaj, dawaj  😅 mam 4 koleżanki, które zaliczyły wpadki i śluby poogarniali w 3-4 miesiące, tak żeby brzucha nie było mocno widać. W tym jeden był na ok. 160 osób  😀 także trzymam kciuki. do dzieła  😀
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 kwietnia 2013 14:28
sezon ślubny to się właśnie zaczyna, no nie? kurcze współczuję parom, które na początku kwietnia będą miały ślub. my w ten lub przyszły weekend mamy jechać do Perłowego Dworu zobaczyć właśnie jakieś pierwsze wesele. wyobrażacie sobie - tak brodzić w tym śniegu, fuj 🤔
lepiej w śniegu niż w błocie  😉 Ale masz racje. Ja chciałam mieć ślub w maju i jakbym zobaczyła taki śnieg w maju (co się zdarzyło w historii) to bym chyba na k**wice umarła  😀
Hej 🙂 Ja piszę z takim zapytaniem, w jakim terminie najlepiej iść wybierać suknię ślubną i czy lepiej szyć na miarę czy szukać takiej aby wypożyczyć? Ślub za rok więc jeszcze trochę czasu jest. Pomału już wszystko pozałatwialiśmy chociaż mieliśmy małe problemy ze zgraniem terminu :/

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
03 kwietnia 2013 15:24
Wrzucilam do watku dzieciowego foty naszego fotografa slubnego 🙂 Nam sie z nim pracuje super. Tu wrzucam jedna inna 😉
Przepiękne! 😀


Napisałam o tym w wątku dzieciowym, ale napiszę i tu:
W niedzielę wielkanocną byliśmy na weselu.
Poza (jak dla mnie śmiesznym, mimo że perfekcyjnie dopracowanym tańcem pary młodej) jedna rzecz mi dała do myślenia i mnie rozśmieszyła. Albo zdziwiła. Albo załamała.
Leciała taka wiejska przyśpiewka, po pierwszym tańcu pary młodej, dla rodziców w podziękowaniu za trudy wychowania:  klik
"Za Twój uśmiech mamo, za Twe dłonie tato, które nie raz dały w kość..."  😲

Czyli to znaczy, że matka jest od tego, żeby się uśmiechać, a ojciec od tego, żeby regularnie lać dziecko, a ono jeszcze powinno być mu za to dozgonnie wdzięczne!  
Śmiać się czy płakać? Nie mogę uwierzyć, że takie coś leci na weselach w XXI wieku, w ponoć cywilizowanym kraju.   😵
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 kwietnia 2013 17:07
Hej 🙂 Ja piszę z takim zapytaniem, w jakim terminie najlepiej iść wybierać suknię ślubną i czy lepiej szyć na miarę czy szukać takiej aby wypożyczyć? Ślub za rok więc jeszcze trochę czasu jest. Pomału już wszystko pozałatwialiśmy chociaż mieliśmy małe problemy ze zgraniem terminu :/


na niektóre sukienki trzeba czekać 6 miesięcy, na inne 3, ja na moją czekałam miesiąc. więc może poczekaj do początku 2014, będą nowe kolekcje🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się