... ślub :) ...

Strucelka, eustemę mam w bukiecie i pani florystka powiedziała, że eustema właśnie najdłużej wytrzyma. Mam nadzieję, że ma rację 😀
Mi na początku również marzyła się suknia koronkowa, ale po przymiarkach miałam wrażenie  że wyglądam w nich jakoś grubo i niekształtnie więc wybrała zupełnie inną  😂
ja uwielbiam koronkowe suknie  😀

co do bukietów jak chyba będę miała stokrotki bo je po prostu uwielbiam. Są piękne 🙂 ciekawe tylko czy ktoś mi taki zrobi hihi
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 maja 2013 12:38
Dzionka to mam nadzieję, że będzie miała rację 😉
pracuję poniekąd w branży florystycznej, a raczej mam na codzień styczność z kwiatami i eustoma przez swoją delikatność i tym że przypomina kwiatka zrobionego z bibuły, to nie przemawia do mnie jako kwiat trwały 😉 Ale ona jest florystką i ma się znać na temacie 😉
A jakie kwiaty do dekoracji sali? Też eustoma? Biała czy inne kolory? Eustoma jest cudowna w wersji ciemnofioletowej 🙂
ja miałam sukienkę nabla i warta była każdej złotówki wydanej na nią. Była co najważniejsze wygodna, a nie tylko piękna.
miałam bukiet z eustomy 100% kolorowej , a świadkowa miała z białej i nic się nie stało , nic zupełnie, wyglądał świeżo do końca.
została mi na pamiątkę butonierka męża i bardzo ładnie zaschła
No zobaczymy jak to będzie z tymi kwiatkami, kupię na wszelki wypadek jakąś sztuczną ozdobę we włosy.

nika77, pokaż zdjęcia, bo widzę że w podobne klimaty celowałaś co ja 🙂 Koronki, eustomy, te sprawy 🙂

Takie zamówiłam winietki. Będą wbite w ciasteczka, które zrobi moja chrzestna (ma cukiernię), a nad stołami będą się unosić balony z numerami tych stołów. Jak wszyscy usiądą, kelnerzy zabiorą balony.



Przymiarka sukni dopiero 17 czerwca, no nie doczekam się chyba!!
Diakonka -wielkie gratulacje! Wyglądałaś zjawiskowo!
Dzionka, fajne winietki i bardzo fajny pomysł z balonami!🙂 sama się teraz ostro nad tymi dwoma sprawami zastanawiam....

ale! zaproszenia wybrane, tekst dograny, zapłacone - są w druku!!!😀 nananana😀 strasznie się cieszę, bo już mnie ten temat zaczynał martwić...
Diakonka,
Suknia Czad! Zupełnie nie w moim stylu - ale rewelacyjny dzwonek!!!
bukiet mój, a świadkowa miała w tym stylu, tylko biały
w kwestii koronek itp, to na tort nasza pracownia tortów przeniosła motyw z zaproszenia, tyle że na zaproszeniu był złoty z dodatkowo laserowo wycinanymi naszymi imionami
nika77, piękny torcik! 🙂
nika77, ja będę miała te eustomy białe i morelowe, nie poszłam w takie ciemne kolory. Ale twój bukiet przepięęękny 😍

Tort będziemy mieli mniej więcej taki, tylko bez tylu sterczących gałązek 🙂 Chciałam koniecznie dekorowany żywymi kwiatami.

Diakon'ka - rewelacyjnie wyglądałaś!!!! 🙂 szczęścia na nowej drodze życia!
Nika - tort mega, bardzo w moim stylu  😍

Nam zostały 4 miesiące... Chcę jak najszybciej ogarnąć egzaminy zeby na spokojnie zająć się przygotowaniami 🙂 Póki co mamy wstępnie wybrane obrączki i jesteśmy na etapie wyboru zaproszeń 🙂
🙂 miałam prosty, ciasno wiązany , poszłam w kolory, bo mi się wszystko takie mdłe wydało i chciałam jakiś akcent, ale świadkowa miała biały i byl piękny, więc biało-morelowy będzie bardzo elegancki🙂
tort byl bardzo ładny i bardzo smaczny🙂 każde piętro inny smak 🙂
Dzionka, Eustomy wytrzymały nam najdłużej z wszystkich kwiatów , też miałam je we włosach. Przebalowałam całą noc i jeszcze przez następne kilka dni były żywe więc chyba nie masz sie o co martwić 🙂

Chuda, ja chciałam stokrotki ale pracownie zamiast stokrotki uzywaja margaretki  🙂 Jest tania i większa niż stokrotka.
Myśmy mieli ślub w małym drewnianym wiejskim kosciólku i inne kwiaty poza "polnymi" mi tam nie pasowały 🙂
Monny   bez odbioru .
02 czerwca 2013 19:28
armaquesse, a ja do dzisiaj od Ciebie pw z info o Twoim ślubie nie otrzymałam gdzie co i jak :P
Iii zdjęć tutaj chyba też nie wstawiałaś za dużo bo nie pamiętam !
armaquesse, pokaż eustomy we włosach, baardzo proszę! Chciałabym coś zasugerować mojej florystce, a sama nie wiem czego bym chciała 🙂 Fajnie, że potwierdzasz to co ona mówiła o ich trwałości, uff!!

Kurde, dzisiaj kolejne zakupy w poszukiwaniu rzeczy dla mojego W zakończyły się kupieniem mi góry rzeczy a jemu niczego 😀 Zaraz nas czas zacznie gonić, brrr.
Diakonka pliiiizzzz, daj wiecej zdjęć! Pięknie wyglądałaś, daj się napatrzeć! 😜
Diakonka jest za granicą, mam nadzieję że jak wróci to nas zasypie fotami 🙂
Aaa, no to pozostaje mi cierpliwie czekać  :jogin:

Chuda, ja chciałam stokrotki ale pracownie zamiast stokrotki uzywaja margaretki  🙂 Jest tania i większa niż stokrotka.
Myśmy mieli ślub w małym drewnianym wiejskim kosciólku i inne kwiaty poza "polnymi" mi tam nie pasowały 🙂



Kurcze zazdroszcze Ci, też bym chciała w takim małym wiejskim kościołku, ale nie ma żadnego ładnego  👿 w naszych okolicach (albo nie szukam po totalnych wiochach hihi)

co do margaretek, też właśnie słyszałam, że można je zastąpić. Ale ostatnio też spodobały mi się niezapominajki hihi będzie cięzko wybrać bukiet :p

dzionka ja będę też miała żywe kwiaty. Możesz powiedzięć jakie kwiaty masz do dekoracji?

W ogóle na jakim ja byłam weselu w weekend hihi. Poprawiny trwały do 1 w nocy, a dj na poprawinach tanczył breakdancea hihi zarąbiste wesele haha
Zobaczcie co znalazłam 🙂
http://tabelaofert.pl/dom-na-wynajem-warszawa-wilanow,2607430

Chciałabym wynająć taki dworek na weekend lub tydzień. Na miejscu zorganizować obiad  dla najbliższej rodziny bezpośrednio po ceremonii, a wieczorem dziką mega imprezę dla znajomych i przyjaciół  😀
Macie jakieś doświadczenie z tego typu imprezą?



PS. Tam jest basen  😜
Kajpo basen brzmi ciekawie. Wesele byłoby bardzo na "luzie" hehe 🙂

Ogólnie znalazłam taki bukiet ale nie wiem czy do sukni będzie mi pasować🙂
Melduję się dziewczyny! :-) Było rewelacyjnie, bosko, brak mi słów na opisanie tego wszystkiego :-) Ale zdecydowanie był to najpiękniejszy dzień w moim życiu :-) Mam dwa amatorskie zdjęcia robione telefonem koleżanki, bo jeszcze nie dostałam od fotografa zdjęć, więc wrzucam (jakość jest kiepska-za co przepraszam , jak będę miała lepsze to wrzucę- a póki co pokażę skrawek siebie🙂 )
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 czerwca 2013 20:08
W&P  drugie czadowe 🙂 Super, że się udało 🙂 Czekam na więcej zdjęć no i gratulacje  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
sosi   szczypior szczypior...
10 czerwca 2013 21:16
W&P Gratulacje!
Super że tak się wszystko udało!  😅

Jakieś dobre rady od już doświadczonej Młodej Żony? 👀
Czekamy na więcej zdjęć!
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
10 czerwca 2013 21:31
gratki dla swiezo zaslubionej!

mysmy byli w sobote na weselu. slub byl w naszej katedrze, miejscu bardzo podnioslym i pieknym. ale nie o tym chcialam pisac.
ostatnio troche slubow w niemczech zaliczylam i porownuje do polskich wesel. to wesele bylo akurat polsko-austiackie. ciekawa mieszanka 🙂

co mi sie podoba tu, to system obslugi. na stolach nigdy nie ma jedzenia ani picia, oprocz wody i wina. a nieraz nawet wina nie ma tylko jest woda. jedzenie jest w postaci bufetu i nie jest sie co dwie godziny wolanym do talerza. poprostu jest otwarty bufet, ludzie jedza i koniec. (nieraz zupe podaja do stolu). potem mozna jesc deser. i w zaleznosci od dlugosci wesela jest tam jakas zupa gulaszowa czy podobne ok polnocy i tez w formie bufetu. brudne rzeczy odrazu zostaja zabierane przez obsluge i u niej zamawia sie picie. obojetnie czy cole, czy piwo, czy inny trunek. nie ma wtedy tego zawalonego stolu, do tego czesto rozlanych rzeczy przez wieczne polewanie samemu czy komus przez inny talerz. latwiej ladnie ten stol "opanowac".
i szampan na poczatku trwa dluzej, tak ze kazdy z kazdym pogada, postoi, pozna sie... a nie szybko do stolu na jedzenie. bo tak znam z polski 🙂 nieraz przy szampanie sa male przekaski i np juz jest tort. ale to naprawde roznie juz widzialam. chociaz tortu po polnocy to nigdy 😉
negatywy na niemieckich weselach to czesto bardzo pozne otwarcie parkietu... to mnie wkurza! znam wesele gdzie do 23 nie doczekalismy sie tancow...
ale jak mowilam, teraz na sobotnim weselu bylo polaczenie dwoch kultur weselnych i bylo mistrzowsko! 🙂

to takie moje male przemyslenia po sobocie 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
10 czerwca 2013 21:40
Bardzo dziękuje za miłe slowa :kwiatek:
Wróciłam niedawno z krótkiej podróży poślubnej, ogarniam na razie rzeczywistość, nie bardzo mam czas pisać, ale obiecuje, ze wrzuce wiecej fot i zdam relacje.

Trochę już ochlonelam, ale mówię Wam, ten dzień, impreza, niespodzianki od męża, slonce, ktore wyszlo dokladnie w momencie, w ktorym wyszlismy z kosciola, atmosfera były MEGA. Bylam tak pozytywnie nakrecona i szczesliwa, ze gdybym wciagnela koke to wystrzeliloby mnie w kosmos 😉
Choc były tez momenty mini-grozy i przeplakalam 1/3 wesela... Odpowiem wszystko, obiecuje, tylko trochę sie ogarnę z praca.

Tymczasem kilka fotek🙂😉
ash   Sukces jest koloru blond....
11 czerwca 2013 07:48
Diakon'ka no wreszcie 😀
Ślicznie wyglądałaś! Raz jeszcze gratuluję i czekam na relację!

W&P, drugie piękne! Czekam na zdjęcia! Gratulacje!

A u nas w niedzielę minął już rok! Ale ten czas leci  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się