... ślub :) ...

Doobra macie rację, już idę do wątku cyckowego  😎 ale przyznacie, że ostatnio wysyp offtopów się pojawił, w sercowym to samo  😁

Ja w mojej kiecce też bym bez stanika nie mogła wystąpić więc wszystko zależy od kroju. A co do doszytych poduch to moja siostra tak miała i nagle na ślubie biust z 1,5 rozmiaru większy niż normalnie :p i parę razy się już spotkałam z takim efektem i mnie się to nie podoba, w sensie takie wyraźne wizualne nagłe powiększenie cyca na 1 dzień ;p ale co komu się podoba, to panna młoda ma się czuć najlepiej, najpiękniej i w ogóle oh ah bo wtedy udziela się to gościom  🙂

Za dużo siedzę w tym wątku, ostatnio powiedziałam mężowi, że szkoda, że ślub tak szybko mija bo ja bym chciała to jeszcze raz przeżyć 😍
Ja na cywilny też chyba bez cyckonosza pójdę. Kiecka taka 🙂 No chyba, że moja bardotka dobrze się ułoży.
Ja przed ślubem pierwszy raz poszłam do brafitterki i dobrała mi super bardotkę na ślub - pierwszy raz miałam tak świetnie wszystko dobrane - cycki były podniesione, miseczki idealne, nic mi się nie wylewało pod pachami. Jednak dekolt o wiele lepiej wyglądał niż bez niczego. Polecam, bo nie zapłaciłam dużo, jak za normalny stanik dobrej firmy.

Dzionka, a gdzie byłaś?
O MÓJ BOŻE! Znalazłam suknię przeidealną…  😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍

Maciej Zień Marriage 2013  💘
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
21 stycznia 2014 20:51
przerobiony odgrzewany kotlet ten zien 😁
D+A, w li parie w złotych tarasach 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
22 stycznia 2014 07:52
Kajula, Alicja Bachleda Curuś była w takiej "prawie identycznej" tylko pudrowy róż na jakiejś gali.
Kajula wstawiałaś tu dużo pięknych sukienek. Ba! W wielu z nich wyglądasz pięknie - szczególnie mi się podobałas w tej z krótszym przodem - jest wyrazista i oryginalna. Ale ten zien? Zupełny bezszał. Ani ona oryginalna, ani jakoś szczególnie ładna, ot krótka sukienka z doszytym ni w pięć ni w dziewięć ogonem😉

Ja już chyba widziała wszystkie sukienki we Wro. Nie jest najgorzej - przynajmniej wiem w czym najlepiej wyglądam i czego chcę, ale nie podobają mi się ich ceny:?
Kajula, Alicja Bachleda Curuś była w takiej "prawie identycznej" tylko pudrowy róż na jakiejś gali.


Bo Zień robi wszystko na jedno kopyto od wielu lat... Bachleda, Lewandowska etc.. wszystkie tak samo wyglądają, te same tiule,  zero oryginalności... ale i tak lepiej niż K.Zielińska od Baczyńskiej 🤣
Cześć kobitki 🙂
Wróciłam właśnie z próbnego makijażu który trzeba będzie powtórzyć bo chyba to nie jest w 100% to co chciałam,wstawiłabym zdjęcia ale mam tylko komórkowe samoróbki na których nie widać wyraźnie. i umówiłam się na mikrodermabrazje trochę sie jej obawiam nigdy nie miałam takich zabiegów
carmina, to była naprawdę porażka... I ta kokarda na górze, jak mawia moja mama "ni przypiął, ni wypiął"... A Zień faktycznie od lat robi to samo - widać jest popyt 😉
D+A, w li parie w złotych tarasach 🙂

Li Parie jest fajne, potwierdzam. I jeszcze Bra-dreams na Wolskiej - bra-fitterki super, a ceny chyba bardziej przystępne niż w Li Parie. 😉
I dobrze dobrana bardotka jest super! Cudownie mieć to poczucie komfortu i wiedzieć, że można w takim staniku tańczyć, skakać i nic nie wyskoczy w najmniej oczekiwanym momencie. 😜
Bylam dziś raz jeszcze przymierzyć TĄ wybraną… Zakochałam się jeszcze bardziej  😵 nie chce mierzyć juz nic innego, tylko niech mi z ceny zejdą!!!  👿 👿 👿



wypożyczyć nie można? nie chcą dać rabatu? 🙂
Kajula, na tym pierwszym zdjęciu mi się nie podobała, ale teraz uważam, ze to cudoo!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 stycznia 2014 19:06
Kajula, masz ślub w 2015? Może na raty? Albo na promocji będzie?
Heval, dziękuję  :kwiatek:

Chuda, safie, ślub w 2015 roku i raty nie są głupie, ale przez cały rok będę potrzebować kasy na wiele innych rzeczy 🙁 rabat już dostałam (wyprzedażowy) z 7400zł na 5100zł. Ale na suknie przewidziałam 3tys.
Pewnie i tak ją kupię za te 5100, trudno.. Wypożyczyć można za 3500zł, ale ja nie chcę wypożyczać.
Kajula, ona jest taka piękna, że byłabym w stanie zapłacić za nią tyle  😁
karesowa   Rude jest piękne!
22 stycznia 2014 21:07
Kajula sukienka zupelnie nie w moim stylu, ale Ty wyglądasz w niej zachwycająco. Chciałabym w swojej wyglądać choć w połowie tak dobrze jak Ty. Myślę że jesteście sobie przeznaczone :-)
ash   Sukces jest koloru blond....
23 stycznia 2014 08:02
Kajula, piękna! Bierz!!
Ja miałam tak jak Ty, jak się zakochałam to już innych mierzyć nie chciałam.
KAJULA 🤔trzałka:  BOSKO wyglądasz 😀iabeł:  nie dziwie się ze zwariowałaś na jej punkcie🙂

Dziś są moje ostatnie urodziny jako N.D za rok będzie N.P ehh ale ten czas leci,jutro odbiór kiecki  😅
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 stycznia 2014 08:38
Kajula suknia marzenie! 😍 Sama bym taką chciała! A czemu nie chcesz wypożyczyć?
obłędna ! Kajula, bierz ją!

Ale Wam zazdroszczę tych przygotowań!
[quote author=TUŚKA link=topic=34.msg1988390#msg1988390 date=1390465875]
KAJULA 🤔trzałka:  BOSKO wyglądasz 😀iabeł:  nie dziwie się ze zwariowałaś na jej punkcie🙂

Dziś są moje ostatnie urodziny jako N.D za rok będzie N.P ehh ale ten czas leci,jutro odbiór kiecki  😅
[/quote]

Wszystkiego najlepszego! 🙂  😅

Kajula, bierz tą kieckę!
(Ja bym takiej w życiu nie kupiła, bo zupełnie mi się nie podoba, ale na Tobie to jest połączenie idealne. Zwiewnie, kobieco, sexy... No szał.)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 stycznia 2014 08:46
obłędna ! Kajula, bierz ją!

Ale Wam zazdroszczę tych przygotowań!



To jest nas dwie 😉 Ja też tu wchodzę i wzdycham 😉  Może kiedyś mój czas też nastanie 😁
ash   Sukces jest koloru blond....
23 stycznia 2014 08:48
JARA, przyjdzie kryska na matyska! zobaczysz 🙂
Śluby są przereklamowane  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 stycznia 2014 08:51
Ale cgociaż pierścionek i sukienki pooglądać 😁
A to oświadczyn Ci do tego trzeba?  😁
Poprzymierzaj sukienki i zaraz Ci przejdzie  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się