... ślub :) ...

maleństwo   I'll love you till the end of time...
24 czerwca 2015 14:27
Jolaa 🙂, piękna! Ja swoją pierwszą kupiłam w Carmen 😉
dzięki dziewczyny 🙂 na wieszaku w ogóle mi się nie spodobała, pani namówiła by założyć i... przepadłam! będzie szyta dla mnie, więc mogę ją trochę zmodyfikować. Zastanawiam się czy przodu (góry) trochę nie zmienić, bo przez taki zabudowany jest dość ciężka. Jak myślicie?
Jolaa jest piękna!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 czerwca 2015 15:09
Jolaa
Zupełnie nie moja bajka, ale akurat jesli chodzi o tego typu suknie, to zdjęcia pokazują je, według mnie, bardzo niekorzystnie.
Chciałabym Ciebie w niej zobaczyć 🙂
I co, nie będzie problemu z szyciem w krótkim czasie?
W tym salonie nie będzie problemu 🙂 już się nie mogę doczekać!
Jest piekna, nic bym nie zmieniala 🙂
Pauli Ulala wielkie gratulacje dziewczyny!  :kwiatek:

wiadb będziemy miały bardzo podobne makijaże  😍

jolaa gratuluje wyboru takiej klasycznej i pięknej sukni. Prostota zawsze wygląda bajecznie  😀


Dawno się nie odzywałam - kończąc życie na obczyźnie, zaczynając ponownie w Polsce. Było ciężko i zapewne będzie ale czas na powrót do przygotowań ślubnych. Został nieco ponad miesiąc  😍

Obecnie jestem nadal na etapie wymyślania fryzury i szukania biżuterii do włosów. Może ktoś pomoże w znalezieniu polskich producentów, którzy wykonują takie rzeczy?  :kwiatek:

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 czerwca 2015 15:38
salto piccolo :kwiatek:
Ostatnia fryzura w połączeniu z ozdobą 😍
Jolaa 🙂, koleżanka ją miała,albo bardzo podobną. Super jest!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 czerwca 2015 15:47
Salto Piccolo jezu, jakie to jest piękne!

Wzięłabym ślub chyba tylko po to, żeby móc ubrać się jak księżniczka i ozdobić takimi cudami 😍
Dziękuję dziewczyny za komentarze odnośnie sukienki 🙂 ja już się nie mogę doczekać!

salto piccolo ostatnia fryzura obłędna!

Dziewczyny jaką polecacie fryzurę do mojej sukienki? Ja w ogóle nie mam pomysłu... Mam długie włosy za ramiona, takie jak na zdjęciu

edit: mam DJ  😅 jeszcze fotograf, kamerzysta, nauki, bierzmowanie, zaproszenia, obrączki, alkohol, kwiaty, fryzura i chyba koniec :P ślub za niecałe 2 miesiące!
Jolaa, z takim tempem, staniesz się moim wzorem! 😁 (jakiś czas temu pytałam, jak szybko da się zorganizować ślub i wesele)

salto piccolo, nie mogę doczekać się Twoich zdjęć ze ślubu lub chociaż przymiarki i próbnego makijażu i fryzury! 🙂
mundialowa haha nie wiem kiedy do tego w końcu dojdzie  😁
mundialowa my zaczęliśmy planować chyba 2 tygodnie temu 😉 mamy póki co kościół, salę, sukienkę i DJ 😉)))
Jolaa 🙂, wygląda super, nie przekonuje mnie tylko kokarda z przodu... Z tyłu chyba wyglądałaby lepiej. A może zamiast niej pomyślisz o ozdobnym pasku w tym stylu? Moim zdaniem świetnie by do niej pasowało delikatne upięcie i wypasione kolczyki 🙂

salto piccolo, dałabym sobie rękę uciąć, że gdzieś takie ozdoby widziałam... Poszperam 😉

edit: tu i tu
Achaja wielkie dzięki za ten sklep moalove  :kwiatek:
Achaja właśnie nad czymś takim się zastanawiałam! Pasek cudowny  😍 czy wiesz może gdzie można go kupić?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 czerwca 2015 07:05

salto, a suknia się szyje? Dobrze pamiętam, że taką dość strojną z kołnierzem będziesz mieć?  🙂
mundialowa, ślub cywilny z weselem, Dj i fotografem można zorganizować w niecałe 3 miesiące. Jedynym problemem były zaproszenia. Zarówno czas realizacji jak i ich dostarczenie. No i wiadomo- goście mogą już mieć plany.
Jolaa 🙂, ten akurat jest pierwszy z brzegu z Pinteresta (bodajże firma bhldn, nie wiem, czy ich dodatki są dostępne w Polsce) 😉 Tak na szybko możesz zerknąć na DaWandę, tu na zamówienie, tutaj, tu podobne jak na DaWanda 🙂
Zaproszenia też można ogarnąć szybko - wystarczy wszystkich poinformować wcześniej a zaproszenia dosłać / dowieźć. Ślub mojej przyjaciółki  (cywilny) + wesele na 80 osób został zorganizowany tak na serio w 1,5 miesiąca. No maks dwa 😉. Faktycznie kilkoro gości nie dojechało ze względu na inne plany. Natomiast się da - oczywiście idąc na pewne kompromisy.
Moja lisa 'to do' sie zmniejsza 😉
Wczoraj przeklulam uszy, kupilam obie cala reszte pierdol z cyklu ponczoszki, grzebyk do wpiecia we wlosy z perlami, itd... i obgadalismy z DJem caly plan wesela 🙂 Dzisiaj idziemy tanczyc 😀 tzn ja bede uczyc tanczyc mojego meza, ale bedzie ;P
maleństwo   I'll love you till the end of time...
25 czerwca 2015 09:40
faith, to trzymam kciuki za uszy - jak wczoraj przekłułaś, to za 9 dni mogą sie ostro paprać 🙁 Moje babrały się z miesiąc, więctfu tfuuuu, oby Ciebie to nie dotyczyło.
maleństwo, nie ma reguły. faith, powodzenia!
epk, i w miesiąc się da zorganizować ślub🙂 My po prostu mieliśmy pecha z dostawcą, dlatego nasze zaproszenia były łatane (wklejaliśmy sami środek).
A i tak większość gości była zaproszona telefonicznie i mailowo.
yegua, haha, no dokładnie 🙂. Zresztą dookoła mnie sporo takich ślubów "szybkich". Ostatnio tylko mój mąż pyta z rezygnacją "kiedy" jak któraś moja znajoma bierze ślub bo i tak zaraz przybiegają, żeby zdjęcia im robił 🙂
epk, hehe, no my na sesję musimy go zgarnąć. Albo On nas 😉
yegua, no ja na to czekam niezmiennie :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 czerwca 2015 14:05
epk, ekhmm.. ja też czekam 😂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 czerwca 2015 15:23
🏇  😅 Chyba będziemy mieli obrączki 🙂 Bo już zanosiło się na to, że nie zdążymy (zabraliśmy się za to na 2.5 tyg przed ślubem). Dostaliśmy dziś maila, że są, na tydzień przed terminem.

Pytanie z innej beczki - czy podwiązki/paski do pończoch to coś tradycyjnie obowiązkowego? Zawsze nosiłam pończochy samonośne, a teraz zaczęłam się zastaniawiać.
Czy ktoś może wie gdzie dostać podobne buciki? Chciałabym na przebranie na wesele do tańczenia coś podobnego  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się