... ślub :) ...

wiadb cudooooowne miejsce 😀 a jesli chodzi o sesje - nie ma czego zazdroscic, dobry fotograf z kazdego wyciagnie cuda, ja to jeszcze dawno dawno temu mialam epizod modelingowy, ale moj maz? zapomnij o zdjeciach wszelakich  😁
desire, ale jak to? Nie da się zrobić bardziej "bajkowo"? To w końcu ślub. Do tej pory byłam zdania, że wystarczy mi samo podpisanie papierów, ale im dłużej o tym myślę, tym jestem coraz bardziej pewna tego, że chcę, aby ten dzień miał w sobie coś magicznego. Oczywiście też na tyle, na ile pozwoli nam życie. Ale M. i tak jest przerażony, jak mówię, że chcę białą suknię i... wesele. 😁

wiadb, miałam pisać to samo, co Achaja - zdjęcia jak z Pinteresta! Cudowny klimat! 🙂

Salto, to już? Gratulacje! Dawaj więcej zdjęć, bo klimatu Twojego ślubu też jestem ciekawa strasznie, bo bardzo wpadł mi w oko. 😉
desire   Druhu nieoceniony...
03 sierpnia 2015 20:03
Mundialowa, nawet sukni białej nie mam. Ani wesela, ani nic. No żal mi. Miały być konie, wesele w Bieszczadach i takie tam...
desire, to może lepiej by było poczekać? Tzn. ja wiem, że czasem po prostu "trzeba" i niekoniecznie chodzi o ciążę, po prostu ślub ułatwia parę rzeczy, ale czy warto stawiać praktyczność ponad wyjątkowość tego dnia?
wiadb, ślicznie! tylko pokaż więcej WAS! 🙂
salto piccolo - wielkie gratulacje 🙂

wiadb  wow mega!
Wiadb wiedziałam, że będzie najpiękniej. Przyznam, że po raz pierwszy zazdroszczę komuś ślubu/wesela 💘
To są tak bardzo moje klimaty, że nawet sobie nie wyobrażasz. Wrzuć jednak siebie bo miałaś przecudowną sukienkę no i Ty jesteś prześliczna!
wiadb cudownie  😍 😍 😍

Dziewczyny jaką wódkę polecacie na wesele? I jakie winko? Mój ślub już za 18 dni...
Zoladkowa biala deluxe, szla nawet przy 35stopniach😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 sierpnia 2015 15:17
[quote author=Jolaa 🙂 link=topic=34.msg2401133#msg2401133 date=1438696323]
wiadb cudownie  😍 😍 😍

Dziewczyny jaką wódkę polecacie na wesele? I jakie winko? Mój ślub już za 18 dni...
[/quote]

My mieliśmy Finlandię, białą i limonkę. Dużo jej nie poszło, ale wesele mieliśmy też maleńkie.

wiadb, cudowny klimat, to musiała być niesamowita impreza 🙂
dziekuje dziewczyny 🙂
Hej dziewczyny 🙂
Możecie polecić jakieś fajne miejce na wesele w promieniu +- 50 km od Gdańska? Najlepiej z noclegiem.
Wdzięczna byłabym za pomoc, bo mało czasu zostało a koncepcji brak  🙄
Dziewczyny, która następna? Mi zostało 15 dni! Sukienka już praaawie gotowa.
kujka   new better life mode: on
07 sierpnia 2015 18:09
Jolaa 🙂, sliczny tyl ma ta sukienka 🙂
Z jakiego ona jest materialu?

Wiadb mialas najpiekniejszy slub w watku, przebilas wszystko i wszystkich jak dla mnie 🙂
Wiadb,
to Stara Oranżeria, prawda? Bosko, jak w bajce🙂 Mam kilka pytań o to miejsce, bo na maila nikt mi nie odpisał 😉
kujka dzięki 🙂 suknia jest z mikado.
desire   Druhu nieoceniony...
07 sierpnia 2015 22:50
desire powodzenia!  😅
A desire jest już żoną! 😅 Gratulujemy i czekamy na relację. 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
09 sierpnia 2015 10:31
Gratuluję wszystkim żonkom!  😅  😍

Jak zniosłyście wczorajsze upały?
desire   Druhu nieoceniony...
09 sierpnia 2015 13:00
dzięki dziewczyny  :kwiatek:
uffffff, już po. 😀
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11846519_939899176051758_1866615158474251093_n.jpg?oh=0d50779e4e021daaae884f4af77d8e1f&oe=564FB511[/img]
Na szczęście wczoraj bylo "tylko" 35stopni, dzisiaj jest cieplej i do tego duszno, także pogoda i tak się udala.  😂
Aparat mieliśmy swój, więc zdjęcia robil każdy kto tylko chcial i byl to strzal w dziesiątke, bo zdjęcia może i doskonale nie są, ale ubaw i radoche mieliśmy wszyscy niesamowitą.  😍
A ! i prawie, a by byla 'polamana pani mloda', bo kiecka mi sie o szpilki zawinęla, gdy wstalam z krzesla po gratulacje od urzędniczki, gdyby mnie za rękę nie trzymala to wywijam orla.  🤣 😂

edit: zdjęcie.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 sierpnia 2015 14:10
desire, super pierwsze zdjęcie! Dużo szczęścia!
Gratulacje!!🙂😉)
Gratuluję 🙂😉)

Ja wczoraj miałam panieński, było mega!
desire ale masz męża 😜 😜 😜 😀
desire, właśnie! Pochwal się mężem, bo i na fejsie coś go dopatrzeć się nie mogę! 🤬
dzięki dziewczyny!!!  :kwiatek: bardzo bardzo mi miło. 🙂

desire gratulacje!
kasska, tak to Stara Oranzeria- baaardzo polecam, zaraz napiszę Ci wszystko na pw.

W sobotę był też ślub forumowej  evette, wyglądała tak: 😍. Najlepszy ślub na jakim byłam!

Wrzucę kolejną (ostatnią 😉) porcję zdjęć. Na początku żałowałam, że nie wzięliśmy pleneru, ale mini sesja w dniu ślubu potwierdziła, że to był dobry wybór. 😉 Albo się umie pozować do zdjęć, albo trzeba liczyć na fotografów. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 sierpnia 2015 08:30
wiadb, oh maj gad! 😍
wiadb, przepiękni jesteście i przepiękne wesele  😍
wiadb o rany, przegenialnie wyglądaliście oboje!!  😍  Też uważam, że to ślub numer jeden w tym wątku. 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się