... ślub :) ...

W październiku biorę ślub (cywilny) - w związku z tym czas najwyższy rozpocząć poszukiwania sukienki. Niestety nie mam zielonego pojęcia jakie kreacje odpowiadają takiej uroczystości - macie jakieś pomysły, jak byłyście ubrane na Waszych ślubach (lub będziecie)? :-)
patrycjasz, mozesz isc w czym chcesz. Od garsonki,  suknię balową po klasyczną suknię ślubną.
Ja brałam ślub cywilny w  białej dlugiej sukni. Nie byla typową suknią ślubną
Scottie o jak fajnie, że tego samego dnia 😀 ja w stosunku do Ciebie mam niewiele załatwione, ale moja fryzjerka nie przyjmuje jeszcze zapisów na przyszły rok, ksiądz kazał przyjść najwcześniej we wrześniu, u nas wioski takie, że nie ma takiego ciśnienia na terminy  😉

A co do finansowania, to my postawiliśmy sobie za punkt honoru żeby zebrać tą kwotę, tak żebyśmy mogli sfinansować to sami. Nasi rodzice natomiast powiedzieli, że pokryją koszta po połowie. Po prostu w najlepszym wypadku nam nasze oszczędności zostaną 🙂
2 dni zostały. Do mnie niedociera chyba że wychodzę za mąż.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 lipca 2016 06:44
patrycjasz, dziś to już chyba pełna dowolność. Kiedyś cywilny oznaczał garsonkę, a teraz hulaj dusza. Ja osobiście mam jakieś takie poczucie, że na cywilny to trochę skromniej niż na kościelny, ale to moje odczucia tylko. Ja miałam skromną, prostą, białą sukienkę z czerwoną kokardą i czerwonymi dodatkami. Koleżanka szła w "bombce" a la księżniczka Anastazja, tiarze itp. Wszystko można 😉
Horsiaa Głowa do góry i ciesz się chwilą, niestety własny ślub tak szybko mija  🙄  😉  Życzę bycia w pozytywnym haju tak jak to było u nas  🤣 😍 POWODZENIA i jak najmniej stresu  :kwiatek:
To już jutro 🙂 Musi się udać. Bo jak narazie wszystko pod górkę. Wiec teraz musi już być dobrze! I żeby deszcz niepadał 🙇
mam pytanie... czy któraß z re voltowiczek brala slub koscielny w plenerze?

Ala
Przed mszą lał deszcz. W trakcie była burza z gradem, piorunami i wichura. W trakcie jak modlilismy się przy ołtarzu Matki Boskiej przestało padać i wiac i wyszło przepiękne słońce i do końca dnia świeciło 🙂 od 6 rano jak w sobote wstalam zero stresu. ślub zero stresu. Wesele mega udane. Wszyscy zachwalali zespół, jedzenie, dekoracje. Wszyscy suknie zachwycali sie suknia(ja sama niemoglam sie na nia napatrzec 😜 jak niechodze na obcasie tak przez 15h wytrzymalam w moich szpilkach byly tak wygodne. Wszystko było idealnie🙂 a ja od soboty 6 rano jeszcze niespalam 😁 i wlasnie ide spac po poprawinach😀
Horsiaa, gratuluje.
Horsiaa gratuluję 🙂
Planuję na dniach umówić się do salonu, żeby wstępnie rozejrzeć się za suknią, chcę się zorientować w czym mi będzie względnie najlepiej, i tu moje pytanie, na takie pierwsze mierzenie w jaki biustonosz i jakie buty mam się wyposażyć? Dodam że ja z tych co biustu raczej nie mają, w ogóle rzadko chodzę w staniku więc w ogóle się ma tym nie znam.  😉 Buty mam takie jedne na obcasie i w zasadzie podobne chciałabym do ślubu bo w wyższych chodzić nie potrafię 😂 zatem chyba wezmę je a potem będę szukać podobnych tylko w innym kolorze, bo te są czarne 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
12 lipca 2016 09:02
Szalona😉, stanik bierz bardotkę (taki, który możesz nosić zupełnie bez ramiączek), najlepiej gładki i beżowy lub kremowy. Majtki też dobrze by było, żeby były bezszwowe albo stringi 🙂 I też w cielistym kolorze albo kremowe. Buty z wysokością obcasa taką samą, jak będziesz miała w dniu ślubu. Dobrze by było, żeby były jasne (albo kolorystycznie zbliżone do tych, które planujesz- jeśli planujesz kolorowe), ale czarne też są spoko 😉

Tak przynajmniej ja planuję się odziać na poszukiwania sukni. Wcześnie zaczynasz 🙂 Ja planuję szukać dopiero w drugiej połowie września i mam nadzieję trafić na wyprzedaże.
Dzięki za rady, w takim razie kupię tylko stanik i mogę szukać sukni  😉 wcześnie, bo narazie chcę po prostu zobaczyć w czym będę w miarę przyzwoicie wyglądać 😉 jak już będę z grubsza zorientowana w którym kierunku szukać, to poogladam trochę w Internecie, trochę w innych salonach, a z konkretnym wyborem też poczekam do wyprzedaży 😉
desire   Druhu nieoceniony...
12 lipca 2016 10:20
Szalona😉, masz blisko: http://www.konopiska.com.pl/index.html   
ponoć ceny nie zabijają, a rzeczy -szał.  😀
desire znam miejsce, ale jakoś bardzo nie lubię tam kupować 😉 niby dużo, a jednak mało, czyli masa sklepów, ale we wszystkich to samo i na jedno kopyto 😉, chociaż jeśli w moim upatrzonym miejscu nic nie znajdę to może się tam przejadę, bo w sumie już pare lat tam nie byłam 😉
Dziewczyny z Warszawy, czy możecie polecić jakiegoś dj'a który ogarnąłby kulturalne wesele bez disco polo i wsiowych zabaw? Muzyka raczej rockowo rock'n'rollowa?
Podpisaliśmy umowę na wesele i teraz dopiero się zacznie a mały nieogar nam się szykuje ze względu na Młodego.

Ps. maleństwo jak jeszcze miałaś kieckę z Kartes to się uśmieje 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 lipca 2016 19:56
thaya, nie, z pieknybrzuszek.pl, bo ślub brałam w ciąży 😉
Eeej, wiecie że dzisiaj mijają 3 lata od mojego ślubu 🙂? Aż tu zajrzałam, bo jednak sporo pisałam w tym wątku o naszych przygotowaniach. Jak tam dziewczyny z 2013, co u was w tyyyle lat po ślubie 😉? U nas naprawdę rewela, jeśli ślub coś zmienia, to chyba tylko na lepsze 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
13 lipca 2016 13:58
gunia92, miałaś na zmianę krótki welon, czy w trakcie drogi na salę wypięłaś ten długi i tańczyłaś bez?

Właśnie się zastanawiam, czy w ogóle chcę welon i czym się zakryć podczas pocałunku na sali 😉 Jakoś mnie krępuje, że się wszyscy będą gapić i z chęcią bym się czymś zakryła.
Scottie miałam 2 welony 😉 W czasie drogi na sale świadkowa mi je zamieniła ale jeszcze tydzień przed weselem welonu długiego miało nie być.Bałam się że będzie z nim więcej zachodu i problemów niż to warte.Przed weselem jednak nachodzi jakaś taka fala na kobietę że chciałaby wyglądać najpiękniej na świecie (nawet mnie to dopadło <dziwne> :wysmiewa🙂 Kupiłam i długi bo dopełniał moją "skromną" sukienkę i dobrze że to zrobiłam chodź no nie da nie ukryć że trzeba o nim pamiętać .
Ja nie zasłaniałam się welonem ,a ręką... przez welon i tak wszystko widać ,mój M z tych mocno na NIE czułości i pocałunków publicznych,zasłonięty moją prawą ręką czuł się komfortowo i ładnie to wyglądało z ślicznymi paznokciami i obrączką na tej dłoni  😉  😍
thaya, priv 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
14 lipca 2016 07:25
gunia92, właśnie sama się zastanawiam, czy dwa, czy jeden krótki, czy w ogóle nic i póki co skłaniam się ku 3 opcji 😉
Polećcie mi prosze fotografa\kamerzystę z dronem, który jest dobry, nie zdziera i może filmować w okolicach Warszawy.
Zna ktoś może miejscówkę, w której można by zorganizować imprezę weselną na luzaku - bez typowej oprawy i sali weselnej, tylko bardziej na zasadzie imprezki/grilla na świeżym powietrzu z noclegami? Mogą być domki, może być hotel/pensjonat, od 50 do 100 osób, cała Polska.
mam pytanie... czy któraß z re voltowiczek brala slub koscielny w plenerze?

Ala



Tak. Forumowa Majeczka. Na łące w stajni. A ja byłam jej fotografem 😉
Dziękuje za odpowiedź laguna

My bierzemy w Pałacu pod poznaniem w plenerze, konno do slubu itp. chcemy zmiescic sie w 30 tys. ale boje się że juz nie daje rady.  MOże ktoś z okolic Poznania i samego Poznania ma sukienkę na sprzedaż ?
Ala

Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 lipca 2016 10:41
Hiacynta, no, kogo ja widzę w tym wątku! 🙂 Psiaki jako drużby wystąpią? 🙂  😅
Hej 🙂 mam pytanie do bardziej już w tej kwestii doświadczonych osób. jakie zestawienia kolorystyczne polecacie w ubiorze Państwa Młodych ? biel z czerwienią, biel z niebieskim ?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
28 lipca 2016 06:35
Takie, jakie młodzi lubią najbardziej i w jakich dobrze się czują.
Zna ktoś może miejscówkę, w której można by zorganizować imprezę weselną na luzaku - bez typowej oprawy i sali weselnej, tylko bardziej na zasadzie imprezki/grilla na świeżym powietrzu z noclegami? Mogą być domki, może być hotel/pensjonat, od 50 do 100 osób, cała Polska.


Pałac w Dłutowie 🙂
https://www.facebook.com/palacdlutowo/?fref=ts
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Uciszenie do czasu zmiany reklamowego nicka - proszę o kontakt po zmianie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się