... ślub :) ...

Dziewczyny (a zwracam się do wszystkich "od diet" 🤣 ) ja mam nadzieję, że jak pójdziemy z TŻ na tańce to coś zejdę... Ze stresu niestety nie chudnę 😁 Chociaż już wczoraj od mamy usłyszałam, że powinnam inaczej jeść, bo nie będę wyglądać tak jakbym chciała... 😵 Fajnie to usłyszeć tyle czasu przed, nie ma co 👀
Szalona😉, Scottie, Już wcześniej komuś obiecałam, że wrzucę a może i Was zainspiruje  👀 moje dodatki DIY- kolorystyka w brązach i beżach. 

Sama zrobiłam numerki i winietki na stoły, tablice z ustawieniem stołów, tablicę z księgą gości (sprawdziła się świetnie, na koniec imprezy cała była zapisana, kto chciał pisał coś więcej w dużym serduszku, a kto nie miał pomysłu wpisywał tylko imiona w małe serduszko). Fajnie sprawdziły się też prezenciki w formie ciasteczek z wróżbą, przy całym zamieszaniu które robi się gdy wszyscy zasiadają do stołów i zaczynają czekać na pierwsze danie był to fajny wypełniacz czasu, a i przy samym czytaniu wróżb było dużo śmiechu  😁
Inspirowałam się kolekcją ze slubnezakupy.pl z ażurowym serduszkiem, u nich zamówiłam właśnie ażurowe serduszka, tablice rejestracyjne i pudło na koperty z tym samym motywem.

Zrobiłam jeszcze tabliczki z koniem i piłką do kosza w zamian za buty podnoszone przy teście na zgodność i koszyki do zbierania na wózek. Gdyby tego ktoś był też ciekawy to mogę wrzucić fotki 🙂
Qaida Ja chcę zobaczyć tabliczkę z koniem 😀 Pięknie w brązach i beżach. Elegancko🙂 Też będę sama robić, wyszło Ci wszystko idealnie.🙂

Doubler Haha za szczerośc i uświadomienie powinnaś podziękować 😀 Tańczyłam 3 lata, to rozbudowały mi się mocno łydki o kilka centymetrów więcej. Na pewno się wysmuklisz, a jak intensywne zajęcia to i się napocisz. Wyjdziesz wtedy z uśmiechem na twarzy. 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
05 listopada 2016 19:40
konikaraa, ja będę widziała ten tłuszczyk i to mi wystarczy 😉 4,5kg niby nie dużo, ale przy niedoczynności tarczycy może być ciężko. Jeśli o dietę chodzi, to ogólnie mówiąc wróciłam do zdrowego jedzenia (żadnych fast foodów, słodyczy, czipsów itd) i przy okazji ograniczyłam mocno kalorie.
Qaida, ja też chcę zobaczyć tabliczki koniecznie! 👀 Dekoracje rewelacja, gratuluję zmysłu artystycznego! 😉 Dobrze pamiętam, że Ty miałaś zaproszenia z Młodą na koniu i Młodym z piłką do kosza? Były genialne, pokazywałam je od razu mojego M.! 😜 (mam nadzieję, że dobrze kojarzę :lol🙂

konikaraa, zobaczymy jak z tą intensywnością, bo M. też chce iść i to on się bardziej napoci, bo ja podstawy kroków znam, a on nic 😂 I dla wyjaśnienia: nie, nie chcemy iść na naukę pierwszego, tylko w ogóle na jakiś towarzyski się nauczyć 🙂

Scottie, daj znać jak wyniki po zrezygnowaniu. 😉 Chociaż ciężko mi sobie wyobrazić, żebym mogła zrezygnować z ciast... 🙄

My jutro z M. i z moją mamą idziemy na Targi Ślubne 🤣 Ciekawa jestem jak to wszystko wygląda 🤣
Doubler Jak wrócisz koniecznie napisz, czy warto iść. 🙂

Quida pokaż zaproszenia jeszcze raz😀  Macie te z empiku ?Ja tam znalazłam z Panną młodą na koniu 🙂 Chociaż zastanawiamy się czy nie użyć do zaproszeń moich zdjęć z sesji właśnie takiej i jakoś połączyć narzeczonego fotkę.

Qaida, super 🙂 ja się nadal zastanawiam, czy nie zrobić chociaż winietek i numerów stołów, ale boję się moich 'zdolności' manualnych 😉

Nadal poszukuję kamerzysty, mam już jakieś typy, ale może ktoś poleca?
Scottie   Cicha obserwatorka
06 listopada 2016 08:47
Doubler, ostatnia dieta wyglądająca identycznie skończyła się utratą 7,8kg tłuszczu i zdecydowanym polepszeniem wyników badań, np. TSH zawsze utrzymywało mi się powyżej normy laboratoryjnej (4,5) pomimo zwiększania dawki leków, a w trakcie diety spadło do 0,78 🙂 czułam się rewelacyjnie, no i ten płaski brzuch... 😀
konikaraa, Dzięki 🙂 niestety cały mój "wyobrażony ideał" zepsuły kwiaty. Zamówione były w pastelowych odcieniach różu, brzoskwiniowym, ecru itd, a zrobili oczojebny różowy... goście się nie zorientowali oczywiście, no ale ja wiedziałam ze to nie to. A mając w beżach nawet obszycia i guziki w garniturze mojego męża, możesz sobie wyobrazić jak wściekła byłam na florystki  😤
A zaproszenia robiłam sama, z motywem koni dostaliśmy dużo fajnych kartek z życzeniami 😀

Doubler, Dziękuję, dobrze pamiętasz! Gościom chyba też się podobały. Teraz jak kogoś odwiedzamy to zaproszenia dalej stoją na jakiś honorowych miejscach, strasznie to miłe bo dużo pracy w nie włożyłam, a od ślubu już parę miesięcy minęło więc mogłyby już gdzieś poginąć albo zostać pochowane chociaż  💘

Cricetidae, Koniecznie rób sama, nie potrzeba jakiś wielkich zdolności manualnych 😀 wystarczy obsługa gliotyny, cięcia nożyczkami taśmy klejącej i przyklejania błyskotek, ot cała filozofia  😀

Piękne zdjęcia 🙂 minimalistyczne zaproszenie bardzo.🙂
Co do florystek, to bym chyba pozabijała gdyby się na horyzoncie pokazały  😀iabeł:
Scottie, zazdroszczę, może się kiedyś skuszę, zwłaszcza (tak jak mówisz) "ten płaski brzuch" kusi... 🤣

Qaida, współczuję kwiatów, nic dziwnego że byłaś wściekła, chyba bym tam wszystko rozniosła przy takiej sytuacji... Btw. nie dziwię się, że zaproszenia robiły taką furorę! 😜

konikaraa, jak chodzi o targi - zależy kto czego szuka i czego się spodziewa. 😉 Myślę, że jakaś połowa stanowisk to sale, do tego trzeba doliczyć foto, video i DJ - a że my to już mamy od paru miesięcy, to nas kompletnie nie interesowało. Suknie ślubne - totalna porażka, nawet szkoda wspominać. 😕 Poszliśmy tam z zamiarem poszukania zaproszeń, florystek, barmana, fotobudki i tortów oraz przejrzenia oferty obrączek. I w sumie wszystko nam się udało tam znaleźć 🤣 A nawet i więcej, ale o tym może wspomnę jak nam się uda to załatwić z salą. 😉 I znaleźliśmy sobie bardzo fajny kurs tańca w szkole Arthur Murray 🙂 Natomiast jak chodzi o obrączki to mojemu M. bardzo spodobała się oferta Red Rubin, bo mieli sporo obrączek tytanowych, a jemu taka się marzy 😁 I jestem absolutnie oczarowana jednymi zaproszeniami 😍 W 100% rękodzieło pani z Krakowa, więc też będziemy się kontaktować zapewne, ale to jeszcze duuużo czasu. 🤣
Zrobiłam trochę reklamy, ale chciałaś relację. 🤣 Uważam, że dobrze zrobiliśmy idąc, jak ktoś nie ma nic załatwione to tym bardziej polecam 😉
Qaida piękne te twoje dodatki, ale ją się chyba nie porwę na robienie takich rzeczy, jestem kompletnie nieuzdolniona manualnie, nawet ciąć nożyczkami prosto nie potrafię 🤣

No i weszłyście mi na ambicje z tym kolorem i dodatkami  😉 przez weekend myśleliśmy nad tym z moim mężczyzną i wstępnie padło na kolor niebieski, w takim ciemniejszym odcieniu w połączeniu z bielą 😉 jak sobie wyobraziłam i obejrzałam zdjęcia to przepadłam  😍 no i koniecznie będę chciała takie ciemnoniebieskie buty 💘
Szalona😉 buty pod kolor to fajny pomysł według mnie. ostatnio byłam na weselu i znajoma miała buty w kolorze przewodnim. Super wyglądało. 🙂

Doubler
jak wszystko udało Wam się tam znaleść, to też się wybierzemy. 🙂 Zobaczyć wszystko w jednym miejscu  😀
Scottie   Cicha obserwatorka
07 listopada 2016 18:26
Szalona😉, u mnie chyba stanie na bieli + zieleni + szarości, o coś w ten deseń:

http://pin.it/uwgwHUW

http://pin.it/IqyIojb

Tylko zastanawiam się, na jaki kolor podświetlić ściany...
Szalona😉,też chcę buty nie-białe 🙂 Białe mi się w ogóle nie podobają. 😀 W kolorze przewodnim super, niebieskie zawsze genialnie wyglądają, jeśli takie są kolory wesela 😜 A o jakim "ciemnoniebieskim" myślisz? 🙂

konikaraa, dobra decyzja! 😀 My chcemy rezerwować już na 100% wszystko po nowym roku na spokojnie, bo teraz oni będą mieli szał po Targach, a że my dopiero rok 2018 to możemy spokojnie poczekać na swoją kolej i dozbierać kasę na zaliczki 😁

Scottie, fajne kolory przewodnie, bardzo rześkie i świeże 🙂 Co do koloru ścian to może dekoratorka Wam coś podpowie? 🙂

Dziewczyny po ślubach i weselach - jak mieściłyście się w ogólnym budżecie, który założyliście z TŻ? W sumie dałyście mniej, więcej czy może akurat? My dzisiaj wstępnie policzyliśmy wszystko (wiedząc po wczorajszych rozmowach mniej więcej co ile może kosztować) i... kwota nas lekko przytłoczyła, a mam wrażenie, że wyjdzie więcej. 🙄
Scottie   Cicha obserwatorka
07 listopada 2016 18:38
Doubler, mnie urzekła ta dekoracja, zdjęcia sali na dole: http://www.dworekwodokty.pl/dworek/ i chyba postaramy się to odtworzyć 🙂 chociaż myślałam też, żeby przemycić delikatnie róż, ale to chyba nie wyjdzie.
Scottie, pięknie! To Wasza sala? (przepraszam, nie kojarzę czy coś pokazywałaś, wstyd mi! :icon_redface🙂 Jeśli tak to na pewno Wam się uda 🙂 Dekoracje są zjawiskowe, a niby takie proste... I tu mam właśnie ból, bo nasza ma zdeterminowane kolory i my wiele z barwami nie pokombinujemy 🙄
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 listopada 2016 20:55
Ostatnio przeglądałam ze znajomą strony sal (dla niej) i padłyśmy. Jakaś moda na brzoskwiniowe ściany? Połączone ze złotem? Co jedna sala to "lepsza"  😂
safie, poczułam się urażona, my mamy taką salę 😁 No dobra, może nie do końca. 😀 Nasza ma kremowe ściany, ale przepiękny sufit z (w nowoczesnym stylu, żeby nie było) żyrandolami, które są podświetlane na różne kolory - i domyślnie jest to brzoskwiniowy z fioletem (?) 🙄 O, takie: http://www.zajazdpodbrzozami.pl/galeria/sala-bankietowa.html I bardzo się nam nasza podoba! 👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 listopada 2016 21:19
U nas jest pełno w takim stylu 😉 klik

Co ładniejsze to daleko  - nie zazdroszczę jej szukania  🤣
Scottie, ja właśnie chcę jasny fiolet (albo ładny róż)/ecru/zieleń.
https://pl.pinterest.com/pin/380554237246274911/
https://pl.pinterest.com/pin/299770918930656567/
https://pl.pinterest.com/pin/215046950930209090/
https://pl.pinterest.com/pin/562598178425742638/
A Twoja inspiracja bardzo fajna 🙂 Salę dekoruje Ci właścicielka, czy masz kogoś z zewnątrz? Ja jak oglądałam salę pierwszy raz to przed weselem, gdzie właścicielka nie dekorowała, tylko ktoś od młodych no i słabo wyglądało. Dekoracja była z gipsówki, na suficie tylko jeden ten bukiet zamiast 5 i było mdło.
Doubler, tak, to sala Scottie i moja też :P
Scottie   Cicha obserwatorka
07 listopada 2016 22:04
Doubler, tak, to moja sala 🙂 i Cricetidae, też 😉

Cricetidae, na początku chciałam połączenie odcieni różu i fioletu, ale później oglądałam film z wesela znajomej, gdzie w sumie dominował fiolet i odstąpiłam od tego pomysłu. I zobaczyłam te zdjęcia na stronie i bardzo mi się spodobały 🙂
A dekorować będzie właścicielka sali, bo dekoracje robi na wypasie. Raz byłam na sali, kiedy ściągnęli dekorację z piątku (robioną przez kwiaciarnię z zewnątrz) i miałam porównanie z dekoracją już rozstawioną na sobotnie wesele, robioną przez właścicielkę. Różnica była OGROMNA, a odczucia miałam dokładnie takie same, jak Ty.
Scottie, a co wyglądało źle? Ja bardziej się skłaniam ku kolorom jak na ostatnim zdjęciu, nie chce za mocnego fioletu, bo on wtedy strasznie przytłacza i kojarzy mi się z pogrzebem 😀 Zależy mi też na zieleni i właścicielka potwierdziła, że w tej sali zieleń ładnie się komponuje. Myślałam też nad jakimiś jesiennymi kolorami, ale sama nie wiem... Jak jeszcze nie byłam zaręczona i myślałam o przyszłym ślubie, to mi się wydawało, że to proste 😀
Scottie   Cicha obserwatorka
07 listopada 2016 23:09
Cricetidae, było właśnie tak jak mówisz- przytłaczająco, smutno i ponuro. A zawsze wydawało mi się, że fiolet to taki pozytywny kolor 🙂
safie, o matko, co za koszmar! W zupełności się z Tobą zgadzam, to będzie wyzwanie dla znajomej 👀

Cricetidae, no to gratulacje, macie piękną salę! 😉 Kolory przewodnie, które byś chciała (ten fiolet, róż) generalnie mi się podobają... ale szczerze mówiąc do tej sali bardziej widzę aranżację, którą pokazała Scottie 😉 Tamto na zdjęciach na stronie jest genialne! Tak jak mówiłam, świeżo i po prostu pięknie. 😉 Zwłaszcza macie super sytuację, jak to właścicielka robi... u nas na sali jedynie co oni proponują to jakieś świeczniki i brzydkie sztuczne kwiaty na stoły 🙁 Także ja mam wyzwanie znaleźć kogoś, kto mi to dobrze zrobi, ale za to z mamą mamy pomysł na tą salę, mianowicie kolory kremowy i herbaciany (np. róże). Jak podpisywaliśmy umowę w sierpniu, to właśnie w takie kolory była przystrojona (byliśmy w sobotę, więc wesele było) i wyglądała po prostu bajecznie, idealnie się to komponowało 😍 Mama tego niestety nie widziała, ale ona kolory zaproponowała zanim ja to zobaczyłam, więc tylko nasz pomysł się potwierdził 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 listopada 2016 08:33
Doubler, kilka miejsc w okolicy jest ładnych, ale dodając do tego miejsce w ogrodzie na ślub cywilny ...
Przy tym oglądaniu już sama kilka sal upatrzyłam  😀iabeł: ale biorąc pod uwagę niechęć faceta do ożenku będę musiała obejść się smakiem
safie, może kiedyś mu się odmieni? Wtedy będziesz już miała gotowe miejsce 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 listopada 2016 09:23
Oby, oby
mój faworyt  😁
safie, fajny styl 😉 Te cegły na ścianie super!
Doubler a zapisujecie wydatki, jakiś notes gdzie co ile wpłaciliście? Ja nie wiem jakich wydatków się spodziewać, to myślę że może mnie one nie zaskoczą bo nie ustalamy budżetu z góry. CO nie znaczy , że wydajemy na hulaj 🙂 Raczej rozsądnie chcemy podejść. My też po nowym roku rezerwujemy wszystko.🙂 też na 2018rok.  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się