... ślub :) ...

Dziewczyny, a czy któraś z Was korzystała z usług profesjonalnego wedding plannera czy firmy organizującej/pomagającej z organizacją ślubu i wesela od A do Z? Z doborem zaproszeń, dekoracji, oświetlenia, dodatków, muzyki, miejsc itp? Jeśli tak, to byłabym wdzięczna za podzielenie się informacją, ile Was takie coś kosztowało (może być na priv), z góry dziękuję  :kwiatek:
Dopisuje sie do tematu  😍
Mam zagwozdke jak zaczac temat z rodzicami- dawaliście im jakies specjalne zaproszenia?
rtk, ja byłam przekonana, że Ty mężatką jesteś.
rtk, gratulacje 🙂
rtk, gratulacje! :kwiatek: My dajemy rodzicom zaproszenia takie jak innym gościom - tyle, że w zaproszeniu nie mamy napisane "narzeczeni i rodzice zapraszają (...)", tylko jesteśmy sami z TŻ. 😉 No i niestety mama miała pomagać przy wybieraniu zaproszeń, ale w takiej sytuacji będą musieli miec niespodziankę 😁 A kiedy śub w ogóle?
rtk, gratulacje! 😀 My rodzicom dajemy takie jak innym gościom, ale tekst inny. I zaprosiliśmy ich na obiad do restauracji, żeby wręczyć 🙂
Sale rezerwujemy na 31.08.2018. Ojejuuuu  😍
Cricetidae, podoba mi się ten pomysł z restauracją! Chociaż gdybyśmy chcieli to zrobić to będzie ciężko z rodzicami M. A 🤔 Ale może zgapimy, jak sie nie obrazisz 😁 Aczkolwiek my chcieliśmy zacząć w grudniu rozdawać, rodzice na pewno dostaną pierwsi... więc może po prostu na święta wręczymy 🙄

rtk extra, 2 tygodnie po nas, będziemy miały podobny czas wszystkiego 🤣
emptyline   Big Milk Straciatella
21 sierpnia 2017 08:36
Skąd się wzięło to "narzeczeni i rodzice" zapraszają? Przecież to nie ślub rodziców...

rtk gratki.
emptyline, podejrzewam, że stąd, jak rodzice płacili za wesele. Skoro rodzice płacili, to rodzice też zapraszają, razem z narzeczonymi. My nie widzimy powodu, czemu razem z rodzicami mamy zapraszać, skoro płacimy sami. Chociaż nie wiem z jaką reakcją się spotkamy, że na zaproszeniach rodziców nie będzie... ale cóż, wtedy już będzie za późno, a i tak zropbilibyśmy po swojemu 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 sierpnia 2017 10:26
rtk, ja byłam przekonana, że Ty mężatką jesteś.


Ja też, ale rtk już tak długo tu podpytuje, że się domyślałam,że szykuje się ślub numero 2 🙂
Pozostańmy przy wersji ze pierwszy kościelny i ostatni w zyciu :-)))
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 sierpnia 2017 10:58
Do dwóch razy sztuka, to również moja dewiza 🙂 Powodzenia.
Zwracam się do Was z pytaniem na temat ciekawych miejsc na wesele w obrębie środkowo-wschodnim naszego kraju, w stylu "rustykalnym". Więszkość blogów o podobnej tematyce już przerobiłam, może ktoś jeszcze zna klimatyczne miejsce, najlepiej z możliwością noclegu gości? 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
21 sierpnia 2017 14:26
Doubler, dla mnie to dalej nielogiczne, wręcz głupie. To uroczystość pary młodej,  niezależnie kto płacił.
rtk my również zaproszenia dawaliśmy rodzicom takie same (z zewnątrz)  tylko ze specjalnym tekstem.  Teściowa się bardzo wzruszyła pamiętam  🙂
A my wychodzimy z założenia, że ślub jest tylko dla nas a wesele dla nas i naszych rodziców i mamy w zaproszeniach, że z rodzicami zapraszamy. Zresztą nasi rodzice to nasi najbliżsi przyjaciele, więc nie mam z tym problemu 🙂 A tekst w zaproszeniach pisałam sama 🙂 I tu nie chodziło o to kto za co płaci, w ogóle tego tak n ie odbieram.

Doubler, a zgapiaj! nasz wypad był super, tylko nasi rodzice wcześniej się już znali. No i wydaliśmy sporo kasy 😀 Ale fajnie coś czasem rodzicom postawić 🙂 Mamy do nas potem dzwoniły i dziękowały za taki miły wieczór i w ogóle widać było, że są strasznie zadowoleni 🙂 Teraz szukamy im wyjazdu do SPA w ramach podziękowania na weselu 🙂
A czemu będzie ciężko z rodzicami M?

rtk. chwal się jak tam przygotowania, bo jakiś mały ruch jest w wątku ostaniu 😀
Ja już na ostatniej prostej i mam nadzieję, że to moje pierwsze i ostatnie wesele 😉 Niedługo odbieram sukienkę i boje się, że od zeszłego listopada albo będę na nią za gruba, albo za chuda 😀
Rtk powodzenia w realizacji wymarzonego slubu! 🙂

A my juz po 🙂

maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 sierpnia 2017 18:32
escada, gratulacje. Przepięknie wyglądałaś
Cricetidae, problem, bo odległość 60 km i brat musiałby ich dowieść do Krakowa (mama nie pojedzie sama takiej odległości dwupasmówką 😉 ). A z kolei zabierać moich tam... to tam nie ma takiej restauracji, która byłaby odpowiednia do okazji. 😉
Chwal się sukienką! Ja w listopadzie idę na poszukiwania, czekam na nową kolekcję Margarett, bo znalazłam tam jedno nowe cudo... 😜

escada, gratulacje! 😅
escada, super! Gratulacje 🙂 Miałaś tyle obaw, jak było?
escada, gratulacje 🙂
Doubler, Sukienką się pochwalę pewnie dopiero po ślubie, bo ona pognieciona będzie teraz 😉 Które cudo? Nadal bardzo podobają mi się sukienki od nich, to był jedyny salon, w którym byłam 🙂
eacada, gratulacje! słyszałam ze było super :-)

A my na razie klepnelismy sale naszych marzeń i mamy dwóch gości, ktorzy poprowadzili najfajniejsze wesele, ba jakim bylismy wiec koniecznie ściągnęliśmy ich do siebie 🙂 Zdecydowaliśmy sie na piątek, bo tylko piątki zostały wolne na tej sali.. mam nadzieje ze to dobry wybor
Rtk szkoda ze nie mogliscie, ale asia napewno wszystko Ci zrelacjonuje😉

Bylo czadowo, mega dużo pracy, ledwo wyrobilismy więc nawet nie bylo sie kiedy stresować, moj mąż prawie sie poryczal na przysiedze, a ja miałam mega euforie ze to juz, impreza byla dosc luzna plan godzinowy takze, jedyne co bylo negatywne to ilość zmarnowanego jedzenia, przesadzilismy troche i sporo poszlo w smieci, to jedyne co mnie bolalo bo nienawidze wyrzucac jedzenia. Skończyliśmy balowac kolo 4 i jeszcze do 5 siedzielismy i plotkowalismy, a od rana sprzatanie, masakra, ale warto bylo, sporo osob bylo zaskoczonych ze tak sie da i ze moze byc tak fajnie🙂 wiec nie żałuję ani chwili poświęconej na organizacje. Teraz obijam sie nad morzem przez tydzien:p wrzuce potem pare fot 🙂


Cricetidae, przód i tył  😜 Nie ma ich jeszcze na oficjalnej strnie, ale z tego co się już zdążyłam zorientować to model Mango 😁 I zapytałam czy będzie w Krakowie, może mi odpiszą 🙄 Jak nie będzie to jadę mierzyć w innym mieście, muszę ją na żywo zobaczyć 😜

rtk, coraz więcej osób decyduje się na piątek, więc myślę, że dobry wybór, tylko chyba trzeba odpowiednio wcześniej gości uprzedzić, żeby sobie wolne wzięli 😉

escada, extra, jeszcze raz gratulacje! 😉 Z tego co piszesz była niezła impreza 😁 A jedzenia po weselach zawsze zostaje w ogromnej ilości, niestety.
escada, ekstra! Ja niestety miałam noc w pracy, ktorej nie mogłam ruszyć, katastrofa ;-((( ale zdjecia śliczne! Wstawiaj jak najwiecej!
Gratulacje! I fajnie, że jesteś zadowolona, mimo wcześniejszych obaw i zniechęceń.  🙂
escada, szał i gratki!  Pokaż foto całej kiecki.
escada, ależ Ty jesteś śliczna! 🙂 I dołączam się do próśb o pokazanie całego stroju! 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 sierpnia 2017 12:28
escada ile Ty masz lat?  Chyba jesteś znacznie młodsza niż sądziłam po wypowiedziach, jestem ogromnie zaskoczona  😉 Gratulacje.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się