... ślub :) ...

emptyline, a to u nas z załatwień to w piątek odbieramy prezenty dla rodziców, w sobotę odbieramy smoking M. i musimy kupić wino i kieliszki dla nas na szampana - poza tym wszystko jest załatwione, obdzwonione, ustalone. 😅 A co do wypadków - nasz świadek w niedzielę zgubił portfel z dokumentami i teraz na szybko wyrabia - dobrze, że ma chody w urzędzie bo nie wiem czy by zdążył. 😵 😂
emptyline   Big Milk Straciatella
08 sierpnia 2018 08:53
Doubler, ależ macie przygody!
emptyline, sama rozumiesz - sprawy organizacyjne idą bez zarzutu i z niczym nie ma problemu, to coś się musiało stać. 😁
Mały gruby kurdupel. Numer 1 czy numer 2?





Na pewno mniej marszczeń i w ewentualnym numerze 1 bez ozdobnego paska, natomiast delikatne ozdoby na górze ramion.
pokemon, dla mnie 1. 😉 Ale czemu nie chcesz tego paska? Super z nim wygląda! 😉
Mi też bardziej pasuje 1.
Pasek tak odcina moim zdaniem, co chyba dla niskiej osoby nie jest za dobre...
Tak czy nie?
pokemon, myślę, że zależy. 😉 Musiałabyś się Ty pokazać żeby ocenić. Niby odcina, ale też potrafi podkreślić piękną talię (lub wyczarować, jeśli ktoś nie ma 😉 )
emptyline   Big Milk Straciatella
08 sierpnia 2018 12:16
pokemon, musisz mierzyć, tak to ciężko gdybać. :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2018 12:17
pokemon, nie gadaj, że będzie drugi ślub!
pokemon, obie ładne, pierwsza bardziej do mnie przemawiam ale chyba musisz jednak pomierzyć 🙂
pokemon, nie gadaj, że będzie drugi ślub!


Jak mawiają do trzech razy sztuka 😁

Nie mam co mierzyć, muszę uszyć. Może znajdę podobne. Na pewno nie mam czasu, żeby robić wyprawy do innych miast, żeby kupować sukienkę. Musi sobie poradzić z tym krawcowa.

Mamy bardzo fajną miejscówkę, jako, że urzędnik trzaska nam ślub tam gdzie przyjęcie (kosztuje mniej niż czarny darmozjad), ma być wiejsko-czarodziejsko.
Ślub i wesele (bardziej przyjęcie, bo na 50 osób) tu:
http://www.bacowkaradawa.pl/galeria.html
pokemon, super, gratulacje! 🙂 Jak to jest za drugim razem? Stres jakiś jest 😉?
Mam dopiero 27 kwietnia, to jeszcze nie wiem...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2018 12:43
😍 pokemon, jajks! Gratulacje! To będzie ten ostatni raz!  🏇
pokemon, no właśnie, gratulacje, bo sklerotyczka, zapomniałam. 😵 :kwiatek: A sala wygląda świetnie, piękne miejsce na ślub. 😍
Martita   Martita & Orestes Company
08 sierpnia 2018 13:22
pokemon Gratulacje! Moim zdaniem również 1. Zostawiłabym jednak pasek. Bez paska może się okazać, że będzie workowata.
Dziękuję🙂

Mnie ucieszyło to, że teraz można sobie trzasnąć ślub poza urzędem, bo u mnie będzie jak na "amerykańskich filmach romantycznych" - tutaj:

Pokemon, gratulacje! Jeny, ale cudnie, gdzie tak? 😜

Mundialowa, wyglądałaś PRZEPIĘKNIE! Nie mam słów! Naprawdę, BOSKO 😍
Pisałam wcześniej - Bacówka Radawa - mają taką "szklarnię" z tyłu. I owieczki 😁
Oesu jestem ślepa 🤬 Wygląda przefantastycznie 💃
pokemon, gratulacje!  :kwiatek:
Co do paska, ja też nie za wysoka i mam nadmiar (duuuży, do ślubu mam nadzieję że go zmniejszę  😉 ) tego i owego i teściowa krawcowa, co się zna na rzeczy, jak oglądałyśmy suknie to radziła mi właśnie żadnych marszczeń - bo wiadomo poszerzają, no i bez odcięcia poprzecznego raczej - bo tak jak mówisz, skróci i też poszerzy.
emptyline   Big Milk Straciatella
08 sierpnia 2018 14:07
pokemon, jakie super miejsce!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 sierpnia 2018 14:13
pokemon gratki!  😍 Skąd ta pierwsza suknia?  🙂
pokemon, gratulacje! również jako niższa i szersza polecam bez paska... Mimo że takie są niby zasady ogólne przy mierzeniu okazało się że to jednak nie dla niskich 😉
I również mamy ślub w plenerze 😀

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 sierpnia 2018 16:04
pokemon, gratuluję.
Mnie się podoba ta druga, ale dla niskiej zdecydowanie pierwsza 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
08 sierpnia 2018 20:08
pokemon, wow, gratulacje! A miejscówka jak z bajki.
Sukienka 1!
pokemon, Gratulacje! 😅
emptyline   Big Milk Straciatella
09 sierpnia 2018 06:52
Chyba skończyłam moje szkło, nawet nie chce tego liczyć, bo raczej jest za dużo. 😁

emptyline, jej, poszalałaś! 😜 Lepiej za dużo, niż za mało. 😉 Wyglądają świetnie!
emptyline   Big Milk Straciatella
09 sierpnia 2018 06:58
Doubler, No ciutkę popłynęłam, ale słoiki potrzebne są też i na sosy na przykład. 🙂 Dziękuję! To najprzyjemniejsza rzecz związana ze ślubem, fajnie się je robiło.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się