... ślub :) ...

emptyline   Big Milk Straciatella
19 sierpnia 2018 14:15
macbeth, prawie! Jak z takiego ze studenckim budżetem. 😁 Atmosfera była tak luźna, że to aż jak nie ślub. 😁
emptyline, najważniejsze, że jesteś zadowolona 🙂
emtyline, gtatulacje! Na zdjęciach wygląda magicznie!  :kwiatek:
emptyline, pięknie to wszystko wyszło! Szczęścia i miłości dla Was! :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 sierpnia 2018 19:29
emptyline, będę nudna, ale - pięknie 😀
emptyline wooow!!!  😍 przepięknie! gratulacje. Zastanawiałaś się nad pracą jako organizatorka ślubna? Jak coś masz pierwszą klientkę  😎
emptyline, wygląda fantastycznie i bardzo nastrojowo! Gratulacje  💃 😅 :kwiatek:
emptyline wszystko piękne i spójne a Wy szczęśliwi 🙂 Gratulacje!
desire   Druhu nieoceniony...
20 sierpnia 2018 07:21
emptyline, gratulacje!  😍 😀
AAAAA wiedziałam, że będzie cudnie!
Mój typ wesel! Takie wesela-niewesela 😜 Cudowność! 😜
emptyline, GRATULACJE!!! :kwiatek: 😅


To ja też, ja też! To było najlepsze wesele na jakim byłam. 😁 Michał jak mnie zobaczył w kościele to miał łzy w oczach, na przysiędze głos mu się załamał (ja mówiłam tak szybko że nie zdążyłam się rozpłakać :hihi🙂. Wszyscy goście mówili że rewelacyjne wesele, że dawno nie widzieli żeby Para Młoda tak się tym dniem cieszyła, nasz pierwszy taniec zrobił furorę i też każdy do nas podchodził i chwalił. 😍 Za wiele zdjęć nie mam, bo tylko robione komórką, ale dorzucam Wam jeszcze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. 😍
A fotobudka, barman i czekolada zrobiły mega furorę, cały czas mieli tam ruch. 🤣








Doubler, najwięcej warte te uśmiechy na Waszych twarzach.
Gratulacje!
Doubler, piękna sesja narzeczeńska, gratulacje 🙂
Doubler, gratulacje! Macie takie miny, że nawet jakbyście byli w dresach to widać od razu, że to WASZ dzień!  😀
Sesja narzeczeńska... wow... Cudne miejsce...  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
20 sierpnia 2018 12:15
desire, safie, mundialowa, m2nika, Astra, bardzo dziękuję dziewczyny!
Doubler, gratulacje! Ależ jesteście szczęśliwi! My na fotach z sesji  będziemy tak zestresowani, że to głowa mała, ale chcieliśmy już iść karmić ludzi. 🤣 Sesja narzeczeńska cudowna! Ten ogród lawendy zapiera dech w piersiach. 😍
dumkowa, dziękuję! Wiesz co? Rozważam to bardzo! Straszną przyjemność sprawiło mi przygotowanie dekoracji. 🙂
dziewczynka, dziękuję! Właśnie na spójności mi mega zależało.

Gdybyśmy mieli ze 2 godziny więcej wszystko byłoby dopięte na ostatni guzik, ale nieważne! Było spontanicznie i wesoło. Ja biegałam jak latawiec na wietrze, Alex starał się ogarniać jedzenie i bardzo dobrze mu wyszło, pomagała cała rodzina i przyjaciele, którzy pompowali balony, składali serwetki, rozkładali lizaczki z podziękowaniem, przekładali sosy do słoików i odbierali moją mamę i babcię z metra, grille rozpalał nam mąż i asystent fotografki, przystawki nosiła makijażystka, a na samą ceremonię udaliśmy się na mała wspinaczkę po skałkach - no generalnie cyrk na kółkach. 😍



Ascaia, dziewczynka, m2nika - dziękuję! :kwiatek:

emptyline, dziękuję! :kwiatek: A Ty widzisz, pogoda Wam się udała, grill Wam się udał, wyglądaliście pięknie, dekoracje są rewelacyjne - no ślub jak z bajki! 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
20 sierpnia 2018 12:52
Doubler, z tą pogodą to zawału dostałam przed samym ślubem, bo podczas malowania miałam długo zamknięte oczy i po ich otwarciu zamiast słońca ukazała mi się chmura-gigant. 🤣 Trochę nam kropiło koło 20 i 22, ale bez dramatu, nawet babcie siedziały na dworze. 🙂 Straszliwie jesteśmy zmęczeni, ale zachwyceni. 😍
Czekam na wasze foty z fotobudki, uwielbiam taką atrakcję! 😍

emptyline, żeby się nie rozdrabniać i nie wrzucać pojedynczo, tutaj link do wszystkich zdjęć z fotobudki 😁
Doubler, piękne zdjęcia z sesji przed 🙂 i Twoja sukienka super, kiedyś takich nie lubiłam ale przed moim weselem mi się bardzo spodobały te delikatne falbany i sama się nad taką zastanawiałam 🙂 fajnie, że wszystko się udało. Najważniejszy jest uśmiech pary młodej i ich radość, byłam już na weselach które para młoda spędziła prawie oddzielnie, ja założyłam że to nasz dzień i musimy spędzić go razem 🙂 i goście to widzą, atmosfera jest fajna 😉
Jestem i ja. Miałam mega zapierdziel 2 dni przed, wcześniej 14.08 wieczór panieński, 15.08. sesja narzeczeńska. A po ślubie, pomimo, że nie było oficjalnych poprawin to dopiero w poniedziałek pożegnaliśmy ostatnich gości, po czym padłam. Mam jedno zdjęcie, a tak to tylko zdjęcia dekoracji. Nie mam nawet, żadnego z telefonu 😀

Impreza się udała, oboje byliśmy wzruszeni, ale nawet łzy nie uroniłam, choć byłam blisko. Chyba zbyt się odwodniłam przed :P  Nie zdążyliśmy ze wszystkim, DJ dostał tytuł piosenki do pierwszego tańca o 12 w dniu wesela, a sam taniec to improwizacja w 100% 😀 ale mimo wszystko się udało, goście zadowoleni, bawili się chyba dobrze.

Zdjęcie pod kościołem
KLIK

I kilka z sesji narzeczeńskiej
KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

Wszystkie niestety za duże.
Scottie   Cicha obserwatorka
22 sierpnia 2018 18:51
Sivens, o ja, ale śliczna jesteś! 😍
Scottie, to samo chciałam napisać 😀
Doubler, gratulacje! wyglądałaś przepięknie!  :kwiatek:

Sivens, sesja narzeczeńska cudna i cudni WY!  💃  😍

Powiem Wam, że zostały trochę ponad dwa tygodnie i zaczyna mi odbijać. Mam wrażenie, że nie mam nic ogarnięte... Nie mam dopiętych ostatecznych ustaleń z florystą, DJ'em, a przymiarkę mam dopiero 28.08  😵 Nie moge spać, pracować, po prostu nic! Chciałabym mieć to już za sobą...
Sivens, oboje jesteście tak fotogeniczni, że napatrzeć się nie mogę 🙂
Sivens, gratulacje, piękni jesteście! :kwiatek:

Cricetidae , Astra, dziękujemy! :kwiatek:


Ja dostałam kilka zdjęć 😍 Dodatkowo dzisiaj wróciliśmy z Wiednia z sesji plenerowej i będzie taaaak pięknie! 😜

Ślubne:









Wiedeń 😜:

Doubler mega!Dekoracja kościoła miażdzy! Pieknie!!
Emptyline, ale bajkowo! Dużo osób było? Gdzie to jest?

A my już na finiszu przygotowań. Organizacja mnie tak zajmuje, że nie mam czasu zaglądać na voltopiry! Pierwszy raz od czasów sesji na studiach! Wczoraj zatweirdziłam liczbę gości, zamówiłam plan stołów, numery, menu. Musimy jeszcze stworzyć swoje winietki i wsadzić mini-sukulenty dla gości w słoiczki. Do sukulentów na patyczkach wbić winietki. To pewnie cały dzień roboty...
Sukienka czeka, kolczyki wybrane. Dziś próbna fryzura i makijaż. Wciąż się zastanawiam o czym zapomniałam...  🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek:

Mamy jeszcze do wyboru gry/konkursy. Macie może coś ciekawego w głowie? Boję się kiczu...
Fajne zdjecia ;-) My mieliśmy kościelny w małym kościółku,natomiast stwierdziliśmy,że wesele będzie większe,zresztą mamy duże rodziny więc musieliśmy wynająć dużą salę.Znależliśmy fajną w Kameliowym Zakątku w Bielsku. Duża sala ,pyszne jedzenie ,miła obsługa.Dużym atutem była mozliwość,zakwaterowania gości weselnych w hotelu obok.
emptyline   Big Milk Straciatella
24 sierpnia 2018 08:19
Doubler, nie mogę się doczekać na te foty z sesji. Kościół faktycznie fajne wyglądał! Czy tam wewnątrz trwają prace remontowe? 🙂
rtk, Szwecja, Sztokholm, rejon Mälarhöjden, gdzie mamy las i jezioro.  Impreza w ogródkach kolonialnych. 🙂 Dziękuję bardzo! :kwiatek:
Pokaż koniecznie sukulenty! Też chciałam, ale skończyło się na lizaczkach. 🙂 W grach nie pomogę, nie mam o tym zielonego pojęcia. 🙁

PS: osób było 26 + fotograf i jej mąż + wizażystka. 🙂
rtk, dziękujemy! :kwiatek: Jak chodzi o zabawy: mieliśmy belgijkę i quiz dla gości. Quiz to po 7 pytań o mnie, o M. i o nas jako parze, goście odpowiadali na telefonach (był wrzucony w internet), liczyła się dobra odpowiedź i czas w jakim została udzielona, od tego zależała ilość otrzymanych punktów. Nagrodą była butelka Jack'a Daniels'a zafundowana przez Pana Młodego... haczyk był w tym, że nikt nie wiedział, że butelka to 50 ml. 😁 Pomysł z sukulentami jako winietki - super!

emptyline, też się nie mogę doczekać! 😜 Tak, kościół w remoncie, rusztowania w połowie naszej drogi do wyjścia... i tak dobrze, że ołtarz już był zrobiony wcześniej. 😉
Też mieliśmy konkurs wiedzy o nas, ale u nas odpowiadały stoły. Straszne emocje 😉 a niektóre pytania naprawdę trudne i mało kto znam odpowiedź, czasem zaskakiwali mnie goście co pamiętają i co wiedzą!
Potem mieliśmy coś z krzesłami ale nie pamiętam co.
Ostatnio jako goście uczestniczyliśmy w fajnej zabawie - puszczali muzykę z filmów, były dwie drużyny i każda miała swojego przedstawiciela który miał noga pęknąć balon i ten któremu się udało odpowiadał na pytanie po konsultacji z grupą. Muzyka była czasem trudna, bo były i stare filmy i seriale i nowe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się