... ślub :) ...

dziewczynka, pięknie, gratulacje!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 września 2018 14:39
Mam pytanie takie trochę "creepy".
Jubiler przyjmuje w rozliczeniu za obrączki złoto. Nie przetapia go, a jedynie odejmuje jego wartość i teraz tak - mam pierścionek od chrzestnego, który za ładny nie jest. Tata teraz dał mi obrączkę zmarłej babci - której mi trochę szkoda oddawać, bo to jednak pamiątka i .... złote zęby dziadka- czy jubiler je przyjmie, czy to jest taki poziom dziwności, że lepiej odpuścić?  👀
Doubler, dopiero obejrzałam film i wiesz, wzruszyłam się :kwiatek: Wszystkiego dobrego dla Was 😍
amnestria, ojej, dziękujemy! :kwiatek:

Ja ściągam właśnie cały film (tylko 10 GB :hihi🙂 i nie mogę się doczekać aż go zobaczę! 👀
emptyline   Big Milk Straciatella
20 września 2018 19:26
Libella, urocze! Trzymam kciuki, będzie wszystko cudownie!
dziewczynka, super klimat! Bardzo bliski memu sercu. 😍
Doubler,  ależ jesteście szczęśliwi! 😍
Libella, powodzenia! 😅

emptyline, chyba w końcu o to chodzi, nie? 😁 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
21 września 2018 08:10
Doubler, taaaaak 😍
majek   zwykle sobie żartuję
21 września 2018 11:28
safie, nie wiem, czy zeby dziadka i pierscionek babci to by dla mnie nie byla wieksza swietosc niz wlasna obraczka (no dobra, te zeby mniej, chociaz nie wiem, czy chciabym je nosic).
W sumie chcesz mu duzo dac w rozliczeniu. I chyba najlepiej sie wszystkiego dowiedziec u zrodla.
Ale ktoś wyjął złote zęby dziadka?  😲
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 września 2018 12:30
pokemon, nie wiem. Nie wnikam, jak wyglądała sprawa z zębami - zmarł jak miałam 9 lat, a mało go widywałam.  Ale też to dla mnie dziwne, a jeszcze dziwniej się czuję mające je w domu. 👀

Byliśmy ustalać menu
Gdyby ktoś potrzebował to Pani z alkoholami i napojami nam tak poradziła:
0,5 l wódki na głowę
1,5 l napojów gazowanych (w tym wody gazowanej) na głowę
1 l soku na głowę
i 5 baniaków 5 litrowych przy 50 osobach (rozlewają do karafek)
safie, nie słuchaj porad tlyko patrz na profil swoich gości. U nas 87 ludzi, głownie sami młodzi. Poszły 54 butelki wódki, 30 butelek wina i 50 piw lanych
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 września 2018 12:58
U nas na bank więcej wódki nie pójdzie 😉
Tzn. swoich gości znam i mniej więcej potrafię ocenić ile wypiją, ale jednak pani z sali więcej wesel organizowała :p
safie, nam jubiler od razu powiedział, że na obrączki to najlepiej złote zęby, bo mają najlepszą próbę  😀
Dziewczyny pomocy... moja serdeczna koleżanka  wychodzi za mąż, na zaproszeniu chce umieścić informację, że impreza tylko dla dorosłych, żeby nie brać dzieci itp. Czy spotkałyście się z jakimś tekstem na zaproszeniu z taką informacją? Gdzie szukać ? ja kompletnie nie mam pomysłu... Oczywiście przy osobistym przekazaniu zaproszenia będą informować, że "dzieci nie są mile widziane", ale  mimo wszystko wkręciła sobie, że ma być tekst o tym...
emptyline   Big Milk Straciatella
21 września 2018 19:39
Karla🙂, ja to bym normalnie napisała, że prosimy o wizytę tylko gości dorosłych.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 września 2018 19:47
Karla🙂, moim zdaniem wystarczy na zaproszeniach wypisać tylko zapraszane osoby i przy zapraszaniu poinformować, że proszą o niezabieranie dzieci, a jeżeli już to normalnie napisać, że tylko dorośli.
Też mi się tak wydaję, ale panna młoda stwierdziła, że niekoniecznie i szuka czegoś na siłę:/ najchętniej jakiś wierszyk (maaasakra)
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 września 2018 20:27
Nie, wybij jej pomysł z wierszykami  🤦 

My np. w kwestii kwiatów mamy tak: "Będzie nam bardzo miło, jeżeli zamiast kwiatów obdarujecie nas zdrapką lotto bądź winem."
W końcu chce zaprosić dorosłych :p
emptyline   Big Milk Straciatella
21 września 2018 20:29
Jezu dla mnie wierszyki to jest no...nie w moim guście są. 🙂
Haha wierszyk o niezabieraniu dzieci brzmi trochę kuriozalnie 😀
Samo napisanie tylko osób dorosłych na zaproszeniach nic nie da (znajomych zapraszaliśmy bez, u nas i tak niektórzy przyszli z dziećmi). Trzeba mówić podczas zapraszania najlepiej i potem przy potwierdzaniu obecności.

robakt   Liczy się jutro.
21 września 2018 22:14
365 dni!  😅 :kwiatek:
safie no powiem Ci, że przez Ciebie nie mogę myśleć, bo mam natłok "JAK pozyskuje się złote zęby?!" 🤣 🤣 🤣 No chyba, że był protetykiem, to rozumiem, że to z warsztatu pracy  😉
Jak żyć?!  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 września 2018 10:14
A my w myśl zasady, że jeśli coś może pójść źle to na pewno pójdzie.
P. miał do końca sierpnia zamówić zaproszenia - jedyna rzecz, którą miał ogarnąć - zamówił je w zeszłym tygodniu. Firma spoko, bo ogarnęli błyskawicznie i w środę wysłali Pocztexem - od czwartku leżą na sortowni bo poczta ma awarię systemu - oczywiście nie poinformowali o tym fakcie.
Jestem taka wściekła - głównie na P., że tak późno się za to zabrał (nie potrafił mi podać listy gości, więc dałam mu swoich i wysłałam link do zaproszeń jakie mi się podobają i żeby ewentualnie jakieś wybrał).
Mnie skończył się właśnie urlop i nie będę miała już okazji wziąć chociaż dnia do listopada ....


nika77, ciężko mi powiedzieć. Jedną wersją jest, że miał te zęby robione, a później sztuczną szczękę i je wyjęli.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
22 września 2018 13:45
Mamy salę! Mamy salę! Moją wybraną wcześniej. Zwolnił się termin i odrazu łapnęliśmy.  😜 😜 😜
Ze względu na brak dostępnych dji w sobotę, zdecydowaliśmy się zrobić weselisko w piątek. W sobotę poprawiamy, a w niedzielę odpoczywamy.

Boże dziewczyny, będę mężatką 12 lipca 2019r!  😍 😅


_______
Poszukuję fajnego kamerzysty/zespołu, który zmontuje mi extra filmik z weselicha (krótki, tzw zapowiedź oraz długi).
Szukam, szukam i nic nie widzę. Może możecie kogoś polecić? Najlepiej lubelskie/mazowieckie.
yga, fajny kamerzysta zaczyna się od 6000 zł w górę, ja kilku fajnych znalazłam ale cena mnie powaliła i postawiłam na dobre zdjęcia.
Szukaj z mniejszych miejscowości.
robakt, minie błyskawicznie. 😁

safie, mężczyźni... 😀 Dlatego my wszystko załatwialiśmy oboje, żeby mieć na pewno załatwione. 🤣

yga, oooo, extra! Przed Wami super czas przygotowań 😁 Ale Wam błyskawicznie minie, ostrzegam. 😁 Kamerzysta może być  z Oświęcimia? 🤣 Ja swojego bardzo mogę polecić! Tylko nie wiem jak teraz ma ceny. 👀
Melduję, że jesteśmy już po 😜

Nigdy nie sądziłam, że tak będzie, ale to naprawdę był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia  😍 Mieliśmy najlepszą ekipę ever, cudowne miejsce, pogodę lepszą, niż mogłam sobie wymarzyć. I aktualnie jak o tym piszę, to ryczę ze wzruszenia 😡 Dostałam kilka zdjęć od znajomych z telefonów, więc wrzucę Wam jedno, komórkowe i z nijakim tłem, ale pokazuje jaką miałam minę przez cały dzień:

I drugie, na którym widać miejsce ceremonii:


Mogę tylko powiedzieć, że zazdroszczę tym z Was, które mają to jeszcze przed sobą  🙂
Spałam dwie godziny i nie żałuję 😁
Libella, pięknie! Co ciekawe pisałaś tutaj kiedyś odpowiedz na moja prośbę o salon sukien ślubnych. Mam zamówiona ta sama sukienkę, która miałaś na sobie!
Libella, ale pięknie wyglądałaś 🙂 i pewnie nadal wyglądasz, bo śliczna jesteś 🙂
A miejsce  fajnie, że Ci się sprawdziło 🙂 pogoda fajna - nie było gorąco, ale słoneczko chyba mieliście (ja nie wiem bo dopiero wróciłam z Krk a tam było pięknie, jesiennie i słonecznie po 13). Gratulacje.
A makramy odbiorę później. Ciesz się emocjami 😉
Libella, gratulacje, pięknie wyglądałaś! Cudna sukienka! 😍 A miejsce cermonii totalnie klimatyczne, super. 😜

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się