... ślub :) ...

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 listopada 2018 10:32
Doubler, akurat mam taki łańcuszek, więc zobaczę jak wygląda (zwłaszcza, że kwalifikuje się jako "coś starego"😉.

Zostało 26 dni!!!  😁
Jaki garnitur dla chłopa. Bo mój chłop to będzie chciał żebym mu wybrała, a ja za grzyba nie wiem co jest "trądy" teraz.
Martita   Martita & Orestes Company
04 listopada 2018 20:13
pokemon pie**ol "trędy"  😁 Taki styl jaki wam się podoba. Czy krata, czy smoking, czy kolorowa kamizelka. W okolicach lutego powinny być przeceny na garnitury tak jakby coś.
W sumie to najbardziej błyskotliwa odpowiedź mi pasująca. 😁

Myślicie, że nabycie ponczo do sukienki ślubnej może być. Ślub ma być 27 kwietnia, w klimatyzowanym budynku. Bo za grzyba nie mogę sobie wkomponować żadnego żakietu/bolerka do mojej sukienki.
Dla przypomnienia:
https://www.zalando.pl/swing-suknia-balowa-creme-white-sg721c0as-a11.html

pokemon, w sprawie ubioru Młodego - zgadzam się z Martita. 🤣 Jak chodzi o to co na sukienkę, jeśli chcesz coś cieplejszego to ponczo czy płaszczyk będą ok według mnie. Na klasyczne bolerka do sukienek mam uczulenie 😁, a np. tak jak ja miałam zwiewny kawałek materiału "w razie W" może być za chłodno.
emptyline   Big Milk Straciatella
05 listopada 2018 07:29
Doubler, ja mam to samo uczulenie. 🤣 Nie ma dla mnie nic gorszego chyba.
pokemon, ponczo moim zdaniem ok, albo wielki szal. 🙂 Co do garnituru, fakt, chrzanić trendy, ale do całej waszej oprawy super by był moim zdaniem bardziej casualowy, może w brązach? Albo wręcz śliwka/bordo. Moim zdaniem fajny byłby jakiś oryginalny pattern.
Przeglądam Was od dawna, choć prędko się tu nie pojawię, ale zawsze z uśmiechem oglądam zdjęcia takich szczęśliwych par z ich najważniejszego dnia. Nie za bardzo wiem, w którym wątku zadać to pytanie, ale chyba przyszli małżonkowie mają najwięcej do czynienia z tortami, więc może coś Wam wpadnie do głowy :kwiatek:

Jakiś czas temu byłam na weselu i jadłam tam najlepszy tort na świecie, a teraz nie mogę znaleźć czegoś podobnego w internecie. Pytałam pary młodej, mieli mi dać znać, ale chyba zapomnieli, a teraz już nie mam z nimi kontaktu. Był czerwony, przekładany cienką wastwą białego kremu. Zobaczyłam dzisiaj w Starbucksie red velvet i pomyślałam, że to coś takiego, ale jednak nie. Red velvet jest nijaki, lekki i puszysty, a tamto ciasto było gęste, mokre, ciężkie, sycące, nie było przy tym jakoś specjalnie słodkie, ale miało delikatny posmak owoców leśnych. Przeglądałam internety, ale na razie na nic nie trafiłam. Czy któraś z Was się może z czymś takim spotkała wybierając tort na swoją uroczystość?
Averis   Czarny charakter
07 listopada 2018 11:42
fin, to może zadzwoń do hotelu, gdzie była impreza 🙂?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 listopada 2018 15:08
Fin, Libella miała tort odpowiadający opisowi.
Fin no faktycznie brzmi jak mój tort  😁 Mój był z Miodowa Cafe, jogurtowo-malinowy. O taki:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 listopada 2018 18:24
Ja już po panieńskim  🏇
safie, opowiedz coś! 🤣 Jednorożec mistrzostwo 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 listopada 2018 20:37
Doubler, był escape room i posiadówa w domu. Motyw przewodni -jednorożce  💃
safie, super, moje klimaty! Motyw też mi się szalenie podoba. 😁


EDIT: Mam zdjęcia z dnia ślubu, po weekendzie powinnam mieć z Wiednia. 😍
Więc uwaga, będzie spam. 😁
Z tego co wiem to można dać max 10 zdjęć dać w jednym poście, więc wrzucam 8, potem dorzucę jeszcze drugie tyle. 🤣
Nie mogę się napatrzeć. 😜
emptyline, dostałaś swego czasu ode mnie link do dropbox'a ze zdjęciami ślubnymi - tam czeka na Ciebie cała galeria i wszystkie zdjęcia jakie mamy z dnia ślubu, a trochę tego jest. 😁 Jeśli ktoś by jeszcze chciał to piszcie. 😉








safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 listopada 2018 23:27
Doubler, piękne zdjęcia  😍

Motyw wymyśliły dziewczyny po tym, jak w sklepie znalazłam świeczki z jednorożcami  😜 (tak wewnątrz nadal mam 13 lat  :wysmiewa🙂

A u mnie ruszyła produkcja winietek  😵
safie, czasochłonny proces? U nas winietki poszły znacznie szybciej niż zaproszenia. 😵


Dorzucam kolejną partię zdjęć. 😍
I wrzucam Wam link do naszego pierwszego tańca, tak w nawiązaniu do 3 pierwszych zdjęć. 😜
3 od końca jest z naszymi rodzicami. 😉








safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 listopada 2018 09:17
Nawet idzie sprawnie, ale nie mam cierpliwości do takich rzeczy. Kupę czasu wiązałam kokardki, a teraz jak patrzę to ich chyba nie będę dodawać  😵
Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia, tym razem Wiedeń! 😍
Jestem w nich absolutnie zakochana! 😜
Wrzucę kilka. 😁 Tym razem wykorzystuję limit na maxa. 😁
emptyline, Ty masz cała galerią w tym linku z Wiednia co Ci wtedy wysłałam. 😉 Oczywiście kto chce obejrzeć wszystkie to podeślę link na PRIV. 😉










JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 listopada 2018 13:00
Doubler, ale jesteś do mamy podobna, super foty!
emptyline   Big Milk Straciatella
28 listopada 2018 13:32
Doubler, strasznie macie pozytywne te zdjęcia! No i dalej nie mogę przestać Ci zazdrościć tych włosów! 💘
safie, ja bym Ci to z chęcią wszystko porobiła. Brakuje mi dziergania dekoracji!  😜
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 listopada 2018 14:24
Właśnie dostałam informacje, że Dziadziuś jest w szpitalu.
JARA, 😅 A mówią czasem, że do taty... 😁 I weź bądź tu mądry... 🙄 😁

emptyline, dziękuję :kwiatek: Sama się zachwycam moimi włosami na tych zdjęciach, niestety aż tak nie wyglądają na co dzień. 😁 Może pomyśl nad dekoracjami dla innych, skoro tak Ci brakuje? 😉

safie, ojej, a co się stało? Miałam właśnie pytać jak kilka dni przed się czujecie...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 listopada 2018 22:00
Doubler, podczas badania okazało się, że ma udar mózgu. Jest pod obserwacją, nie ma żadnych objawów zewnętrznych. Nic na razie nie wiadomo, czekamy na wyniki. Dziadziuś twierdzi, że czuje się dobrze, ale on jest z tych co nie mówią jak coś się dzieje 🙁
Nastrój jest dość kiepski, bo Dziadziusia nie będzie, a nie ukrywam, że bardzo mi zależało na obecności Babci i Dziadka 🙁 Na razie jest plan, że po obiedzie pojedziemy z P. do szpitala, a jeżeli będzie można to przywieziemy obiad i tort.

edit: już po 🙂 wszystko się udało, wszyscy zadowoleni i chwalili organizację, logistykę, muzykę i jedzenie
safie, gratulacje! Pokaż więcej 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
02 grudnia 2018 00:03
safie, gratulacje!

PS: jak dziadek się czuje?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 grudnia 2018 08:02
safie, gratulacje!
safie, gratulacje! :kwiatek: Pokaż więcej! Byliście w końcu u dziadka w szpitalu?
safie niech Wam się szczęści!  😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 grudnia 2018 11:08
emptyline , Doubler , Dziadziuś czuje się dobrze. Odwiedziliśmy Go z obiadem i tortem 🙂

Zdjęcia od fotografa mam mieć w ciągu tygodnia. Na razie kilka z telefonu
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 grudnia 2018 11:22
Przepraszam za post pod postem, ale jeszcze zdjęcia z fotobudki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się