... ślub :) ...

Kami   kasztan z gwiazdką
17 czerwca 2010 18:43
Nie, na wejście i wyjście chcemy marsz. Tylko chodzi o coś w trakcie, np podczas komunii  🙂
I na wejście i na wyjście chcecie marsza Mendelsona? nie za dużo tego 😉?
Nam nasz organista zaproponował bardzo ładne utwory, grał nam chyba przez pół godziny kilkadziesiąt różnych, aż wybraliśmy to co chcieliśmy na każdą część mszy.
Może warto wybrać się do organisty aby cos doradził?
Graba.   je ne sais pas
17 czerwca 2010 20:30
Kami, a słyszałaś Ave Maria Bacha? 😉
Muffinka, przypuszczam, że Kami chodziło o dwa marsze weselne: jeden Wagnera drugi Mendelsona;] U nas tak było i całkiem misiowo to wyszło.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
17 czerwca 2010 21:49










ta fantazja bardziej na wejscie, ale wy juz macie marsza ktoregos 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
17 czerwca 2010 23:04
Dokładnie, chodziło mi o oba marsze - przepraszam, niejasno napisałam  😡
Graba słyszałam - nie trawię... tak jakoś mam  😉
Gienia dzięki, trzy mi się bardzo spodobały  🙂
Chciałam już iść z czymś do organisty, bo nie za bardzo mam czas z nim siedzieć - został nam tydzień a załatwiania jeszcze od groma  🤔wirek: ale dzisiaj już odebraliśmy obrączki - wyszły ślicznie  🏇
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
18 czerwca 2010 10:33
to niezle klami, my mamy caly plan mszy, wszystkie piesni i organy wybrac. ale moj ksiadz troche przesadza moim zdaniem.

co do obraczek, to nasze juz tez gotowe, niestety sa u moich rodzicow bo nie zdarzyl nam zlotnik zrobic. dzisiaj mi sie snilo, ze dzien po slubie zaczely sie rozwalac  👿
Gienia-Pigwa, mój małż zarysował swoją prawie miesiąc przed ślubem- mina ludzi w salonie jak na polerkę przyszliśmy- bezcenna;]
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
18 czerwca 2010 16:03
zdolny chlop!! przy przymierzaniu?  🤣

a to nasze swiezynki:
[img]http://i240.photobucket.com/albums/ff300/kia8376/SDC10625.jpg?t=1276872683[/img]
Przy przymierzaniu się do noszenia tego dłużej;] Założył na chwilę w domu, taki był uradowany, że ładne i w ogóle i zarysował.

Ładne te wasze ringi;] Będziecie mieć jakąś grawerkę, czy zostawiacie takie i na rocznicę jakąś albo w ogóle?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
18 czerwca 2010 17:41
narazie nic nie grawerujemy, bo nie mamy koncepcji, a do tego moja obraczka bedzie raczej pomniejszana, wiec poczekamy. Zreszta mnie to nie "kreci"  🤣
Też myślałam na początku, żeby nie grawerować, ale małż mnie w końcu przekonał i mamy napis: "Kocham Bubaka". Cały salon razem z klientami się z tego śmiał;]
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
18 czerwca 2010 18:04
super, przynajmniej cos oryginalnego, a nie imie i data  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2010 19:28
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 czerwca 2010 01:30
My też odebraliśmy obraczki i mamy grawer:Ja mam jego imie i data ślubu, on ma moje imię i data ślubu. Może i mało oryginalne, ale co tam  😉
Od wczoraj na moim palcu znajduje sie pierscionek 🙂 Jestem nieziemsko szczesliwa 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 czerwca 2010 11:13
dziewczynka gratulacje  🙂
Coraz nas więcej  😉
Gratulacje!
Fajny czas przed wami dziewczyny 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 czerwca 2010 11:19
Muffinka ja już bym chciała być po  👀 Zostały niecałe 2 miesiące a ja jeszcze nie mam  😵 :

* butów
* wybranych kwiatków
* wybranej fryzury
* koncepcji na makijaż
* dodatków

W środę idziemy do USC odebrać zaświadczenia. Potem do księdza u mnie w parafii, żeby spisać protokół, a potem z tymi wszystkimi papierami do kościoła, w którym będziemy brać ślub. Te papierki są najgorsze  🤔
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 czerwca 2010 11:37
Ojej, dziewczynka, a ja myślałam, że Ty masz z 16 lat góra... 😉

Nie powiem, że nie zazdroszczę... 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 czerwca 2010 12:03
dziewczynka gratuluje  🙂

ja buty i dodatki mam, fryzure na probie zdecyduje i tak samo makijaz. ale mniej wiecej wiem co chce. musze tylko pieknemu krawat jeszcze kupic.

protokol spisany, papiery juz ida poczta z polski, musze przetlumaczyc jedno zaswiadczenie i idziemy do urzedu spisac wszystkie rzeczy.

czas leci  🙂
Dzięki dziewczyny
maleństwo, nick moze byc mylacy mam prawie 10 wiecej i jestem statystykiem 😉 per dziewczynko zwraca sie do mnie moj narzeczony, robi to tak intensywnie, ze nawet jego rodzice tak zaczeli mowic. Ostatnio funkcjonuje w formie skrotowej - czynka.
Nasturcja-Renata,  pocieszy cię fakt, że buty kupiłam 2 tygodnie przed ślubem? niecały miesiąc wcześniej zaplanowałam makijaż i fryzurę. Kwiatki to już w ogóle na ostatnią chwilę, bo miałam sesję i jeżdżenie do domu co tydzień, żeby załatwiać wszystko odpadało, więc dawałam mamie wskazówki co i jak i ona wszystko załatwiała. Bez presji, na wszystko jest czas;]
aaa dziewczynka super! 💃 wstaw zdjecie- pierscionka i lubego! a najlepiej to Wasze wspolne z Poli..wiem wybrenda jestem 😂
Wstawie jak tylko wrocimy z weekendu 🙂. Pierscionek jest taki jak sobie wymarzyłam: szafir w towarzystwie brylantow w bialym zlocie, bardzo delikatny 
Kami   kasztan z gwiazdką
19 czerwca 2010 19:13
Byliśmy dzisiaj na naszej sali weselnej podglądnąć przygotowania do dzisiejszego wesela, ustawienie stołów itp. i muszę wam powiedzieć, że jestem zachwycona wyglądem. Będziemy mieć słoneczniki na stołach (pasują do takiego wiejskiego stylu karczmy), na środku stary wóz drabiniasty przerobiony na stół na którym będą różne domowe wyroby: kiszki, kiełbaski, boczki, ogórki no i główna atrakcja - pieczony prosiak, który wjedzie płonąc  😅 Wszystko dopięte na ostatni guzik, wygląda super!! Już się nie mogę doczekać przyszłego tygodnia  💃 Byleby tylko nie padało  🙇
Graba.   je ne sais pas
19 czerwca 2010 19:46
a ja dziś grałam na ślubie. Pierwszy raz widziałam tak szybką mszę. 40 minut. 😀
Ale generalnie fajnie to było zorganizowane. Czytanie było z księgi rodzaju.
Kami   kasztan z gwiazdką
19 czerwca 2010 20:39
Graba a na czym grasz  👀
Graba.   je ne sais pas
19 czerwca 2010 20:45
Kami, na flecie poprzecznym. 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
19 czerwca 2010 21:05
Ooo, a można wiedzieć ile bierzesz za ślub (może być na pw)  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się