... ślub :) ...

Była któraś z was na ślubie połączonym z chrzcinami?
Danielo, ja będę na takiej uroczystości we wrześniu.
Daniela a chcesz nam coś powiedzieć?  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 czerwca 2010 10:07
ja idę na ślub we wrześniu...wrotki świadkuje  😎 😵
Karla okazuje się, że wspólnego z Polą nie mamy 🙁 mam za to takie:



no i pierścionek


przygotowania czas zacząć  😀
Kami   kasztan z gwiazdką
20 czerwca 2010 21:35
Byliśmy dzisiaj na pierwszej lekcji tańca - masakra jakaś  😵 facet stwierdził, że piosenka nie ma żadnego rytmu do którego można by dopasować jakiś taniec  😁 pokazał nam parę figur i będziemy coś z tego składać... generalnie jakoś marnie nas widzę, bo prędzej się oboje popłaczemy ze śmiechu niż to zatańczymy  😜
a co to za piosenka? U nas z pierwszym tańcem będzie pewnie podobnie bo akurat w tej dziedzinie talentu nie posiadamy 🤣 BTW W lipcu idziemy na wesele zawodowej tancerki i jestem ciekawa ile zdoła wykrzesać ze swojego nietańczącego partnera.
Była któraś z was na ślubie połączonym z chrzcinami?


Bylam.
Najpierw slub.
Nastepnie chrzest - chlopczyk (juz troche chodzil) zostal puszczony przez babcie glowna aleja do rodzicow, ktorzy czekali przy oltarzu.
Cudowna atmosfera  🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
20 czerwca 2010 21:58
Artrosis - Szmaragdowa noc  🙂 na dodatek utwór dość szybki, a ja mam zerwane więzadło w kolanie i nie za bardzo mogę wywijać  🤔wirek:
Była któraś z was na ślubie połączonym z chrzcinami?


ja tez byłam,tydzień temu 🙂 co chcesz wiedzieć ?
fajna piosenka ale ja bym się tańczenia do tego nie podjęła  😉
Konkretnie chodzi mi o sytuacje gdy świadkowie sa jednocześnie chrzestnymi 🙂
Mianowicie co z dzieckiem w trakcie ceremonii ślubu? Cały czas myślałam, że będzie się nią zajmowała babcia a potem przejdziemy do chrztu i wezme ją na ręce. Jednak ostatnio widziałam ślub, na którym świadkowa calutką ceremonią miała dziecko na rękach. I tak się zastanawiam czy to zalezy od tego jak sobie sami chcemy czy może sa jakieś "zasady" 🙂

szepcik - na ślub siostry się wybieram i jestem świadkowa i chrzestną stąd pytania 😎
dziewczynka, mój zaręczynowy jest identyczny hahhahahaah
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 czerwca 2010 12:03
szam no to nieźle  😉
Ja dzisiaj jadę po buty. Będę wybierać między dwoma rodzajami.
Daniela u mnie świadkowie NIE byli rodzicami chrzestnymi, wiec dzieckiem opiekowali sie chrzestni i dziadkowie. moze najlepiej spytac ksiedza? nie wiem czy to wygodnie dla świadkowej trzymac dziecko przez całą msze 😉
A to nie tak, że najpierw jest część, kiedy jest ślub i wtedy dziecko trzymają np. dziadkowie, a później przechodzi się do chrzcin i wtedy dziecko "przejmują" rodzice chrzestni?
No właśnie ja byłam przekonana, że tak jest ale widziałam ten ślub gdzie świadko-chrześni całą ceremonię byli z dzieckiem 😜
Ale siostra uznała, że mała jest zbyt ruchliwa i psotna żeby podczas ślubu być na ołtarzu i będzie z boku z dziadkami 😁
Widocznie teń świadkowa z tego ślubu, który widziałam na własne życzenie miałam chrześniaka na rękach 🙂 Swoją droga dziecko z rok miało więc juz nie małe a spało caluśki ślub 😲
Nie no, nie wyobrazam sobie abz swiadkowa miala caly czas trzyzam dziecko na rekach. Bez sensu.
Kami- a to przypadkiem Ty się nie zastanawiałaś nad Upiorem w operze na pierwszy taniec? Jeśli tak to może to weźmiecie? To jest tango, a tango nie jest jakoś specjalnie trudnym tańcem.
Kami   kasztan z gwiazdką
23 czerwca 2010 17:15
No ja ja  😉 tylko, że już za późno na zmianę muzyki, bo ślub mamy za 3 dni  😁 ale układ do Szmaragdowej nocy już mamy wyćwiczony  😅 tylko że tańczymy tylko 1'10, a później DJ poprosi resztę gości bo cały kawałek jest stanowczo za długi do zatańczenia  😵
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
23 czerwca 2010 17:19
Mnie ostatnio męczy pewna kwestia,nawet nie wiem właściwie skąd mi się to wzięło,mianowicie czy uważacie,że jeżeli para bierze ślub cywilny to wypada robic wesele?Czy przy ślubach cywilnych raczej się nie robi?Może ktoś wie z autopsji 🙂 Moja siostra ślub miała cywilny i mieli wesele,chociaż ja nazwałabym to raczej przyjęciem dla bliskich,ale ona za grania mieszka,a tam inne zwyczaje. 😉
incognito, przecież ślub cywilny to taka sama okazja do świętowania jak kościelny.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
23 czerwca 2010 18:48
Mój chłop mi powiedział,że do cywilnego się wesela nie robi,tylko do kościelnego 🤔 stąd pewnie też moje pytanie
incognito, to tylko decyzja młodych czy robią czy nie. Wesele to nie tylko impreza dla chrześcijan.
Dokładnie. Wesele można zrobić zarówno po ślubie kościelnym jak i cywilnym. Tak samo jak można po kościelnym zrobić tylko obiad dla rodziny. Nic w tym dziwnego.
Daniela a czy ty aby przypadkiem nie zapomniałaś pokazac nam sukienki na to wesele?  😎 😜
Pokaże się już na fotkach weselnych "zrobiona", nauczona doświadczeniem z chwaleniem się studniówkową kiecką i nie miłymi komentarzami 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 czerwca 2010 14:57
Do cywilnego zazwyczaj się obiad robi 😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
24 czerwca 2010 17:58
pierdu pierdu....to sa sluby i obojetnie czy cywilny czy koscielny mozna robic weselicha. ja mam koscielny i nie ma nic oprocz malego bufetu i szampana, no moze inne trunki tez beda 😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 czerwca 2010 21:33
kupiłam wczoraj butki  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się