hucuły.

Ma przerośnięte kopyta + jest po ochwacie... w środę przyjedzie pani co struga naturalnie kopyta 😉
pampera no kopyta nie wyglądają za ciekawie... Ile niuńka ma lat? 😉
Około 10 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
05 września 2013 22:27
pampera, kucka jest super! Odkąd mam Romka zauroczyłam się w tych kurduplach. Trzymam kciuki, żeby wróciła do zdrowia, jednak bez weta pewnie się nie obejdzie. Ani kowal, ani naturalny strugacz bez zdjęć rtg nie będzie w stanie stwierdzić gdzie jest kość i jak wyprowadzać kopyta, żeby nie zrobić większej krzywdy 🙁
U nas po stwierdzonym ochwacie wlasnie pierwsze co to bylo przeswietlenie jak wygląda kość. Wygladalo strasznie, ale okazalo sie, ze kosc jest na swoim miejscu, wiec trzymam kciuki, zeby i u kucki tak bylo 🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
06 września 2013 16:54
http://peckiel.pl/2013/09/rudawka-2013/  zdjęcia Pani Peckiel z Rudawki Rymanowskiej.


i moje ulubione  😍 😍 😍 😍 😍 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
06 września 2013 16:57
Szumka, oj oj, tym razem strój i sprzęt wzorowy. 🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
06 września 2013 16:59
wyglądali przepięknie  😍
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
06 września 2013 20:21
Kenia:





a ja jestem gwiazda konskiego targu hi hi
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
07 września 2013 20:26
a ja i Szum znowu w Koniu Polskim gościmy 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 września 2013 20:41
A ja chyba jestem za mało fotogeniczna 😉
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
08 września 2013 17:34
kurczak - jakbym mogła - to bym polubiła Twój komentarz  😁
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
09 września 2013 09:04
marysia, widziałam, fajne zdjęcie  🙂
Kontuzja uziemniła mnie w domu, więc w końcu wzięłam się za obróbkę zdjęć z Rudawki (bardzo, bardzo przepraszam wszystkich, którzy na nie czekali  :kwiatek🙂 Dziś mała aktualizacja galerii, dekoracja będzie następnym razem 😉

https://picasaweb.google.com/116711131259779593544/XIIIPozegnanieWakacjiWRudawceRymanowskiej02?authkey=Gv1sRgCJ2wmbz9mruh8gE
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 września 2013 20:29
Wydrukuję zdjęcie Zięcia i powieszę Farunce w boksie 😀 Niestety nasze dziewczyny nie załapały się na żadne zdjęcie 🙁 Z niecierpliwością czekam jeszcze na zdjęcia p. Pauliny.
Oglądając zdjęcia mundialowej przypomniałam sobie, że się zakochałam w Wiśniczu. Cudowny ogier z pięknym ruchem. Mocno zastanawiamy się nad kryciem nim Farunki, tyle że są dość blisko spokrewnieni, a nie czuję się na tyle mocna w genetyce, żeby na własną rękę ryzykować taki inbred. Do krycia mamy jeszcze rok, jeśli nie znajdziemy do tego czasu innego konia, który nas w ten sposób złapie za oko, to będziemy szukać pomocy u bardziej doświadczonych hodowców.

Z Farunką ostatnio znowu się przyjaźnimy 😉 Tak, tak miewamy wzloty i upadki, chociaż wiem, że nie zamieniłabym jej na żadnego innego konia. Mała zrobiła się bardziej uważna, łatwiejsza w prowadzeniu, mniej rozhisteryzowana w terenie. Dużo lepiej czuje się też jako koń czołowy, wtedy musi być czujniejsza, więc nie rozprasza się byle czym. Ciekawa jestem jak długo potrwa taki błogi stan 😉
mi też się bardzo Wiśnicz spodobał 🙂

edit: to nie jest duży inbred
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 września 2013 21:42
Czy ja wiem czy nie duży? Dość blisko spokrewnieni... Nie wiem, nie znam się na tym, jeżeli nic się nie znajdzie będziemy szukać porady wśród fachowców 🙂
W końcu mogły się zapoznać 🙂








Romek ostatnio tak wyciągał w kłusie 😍 ze zaluje, ze tego nie nagrałam 🙁 nie wiedzialam, ze hucul moze sie tak ruszać 😀
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 września 2013 11:50
Czekamy na wieści z Gładyszowa. 😀
Na razie wiem tyle, że "mój"Wrzos-W został wiceczempionem i zdobył tytuł konia w najlepszym typie wśród ogierów.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 września 2013 19:02
Wrzos jest piękny.
Lando - championem

Fortuna- championka
Wega- vice

edit:
A my tak się dziś z Witkiem bawiliśmy:
Uprzejmie donoszę, że Opończa została czempionką 🙂
marysia dawaj więcej zdjęć!
A proszę:
marysia550 Piękne masz te zdjęcia !  💘

A my powoli wprowadzamy się do jakiegoś ruchu i się bawimy 🙂


Dziś będzie wet zrobić prześwietlenie kopyt kucysia, jutro strugamy + decydujemy co dalej...
Ależ sobie kupiłam kucyka-skarbonkę.  🏇
pampera- jesteś bardzo pomysłowa 🙂
marysia piękne zdjęcia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się