Wrocławianie :))

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2014 19:36
Hejters gona hejt!
JARA, no i co ci to da, co ci to da, jak ona sobie później tą dupę FOTOSZOPUJE na zdjęciach, cycki zostawia i wiesz, lansi się na tym.
ovca, to już oficjalnie pisz :P
laski, lody, jak lody, ale tam jest watykan i pije się fantę.
aaa, jak pije się fantę to całkiem zmienia postać rzeczy :p
Ja niestety w tym dniu będę piła gdzie indziej fantę, ale będę z Wami duchem i napije się za Wasze zdrowie!
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 sierpnia 2014 12:36
Orientuje się ktoś, gdzie we Wrocławiu zrobie rtg klatki piersiowej-potrzebne do aktualizacji książeczki zdrowia-ale skierowanie mam tylko na badania z firmy, ale płacic mam za to sama, więc musze znaleźć ośrodek, gdzie tanio zrobie to prześwietlenie i nie będzie problemów przez brak skierowania od lekarza. Z góry dzięki za pomoc :kwiatek:
z tego co się orientuje nigdzie nie zrobisz rtg bez skierowania, nie ma znaczenia, że zapłacisz, to badanie inwazyjne i bez skierowania nikt Ci go nie zrobi.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2014 12:50
Ja zawsze się prześwietlam w "szpitalu policyjnym" na ul. Grabiszyńskiej 37 - przychodnia Medix. Koszt ok 30zł.
http://medix.wroc.pl/?lang=pl

edit:
Ale niestety bez skierowania nigdzie, nikt nie prześwietla.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 sierpnia 2014 13:34
Dziwna sprawa w sumie...babka z pracy dała mi skierowanie, poszłam z tym do lekarza, w recepcji w przychodni babka mi powiedziała, że nie muszę mieć skierowania, bo i tak płace, więc nie rozumiem tego 🤔 a wątpie żeby to skierowanie z pracy przeszło na tym rtg, bo tam nie jest ujęte, że takie badanie ma zostać wykonane jest jedynie napisane, że mają zostać wykonane badania do podjęcia pracy...
Dzięki dziewczyny 😉
pójde jeszcze raz do tej przychodni zapytać i zobacze co wyjdzie z tego
incognito, musisz mieć skierowanie, ale idż do Medixu i powiedz jaka sprawa, albo ci zrobią albo każą się zapytać ich lekarza, a ona tez może od ręki wystawić skierowanie (mój tato tak robił, tyle że go ręka bolała, a nie że musiał do pracy). Spróbowac nie zaszkodzi, no i tam tanio jest faktycznie.
Czy ktoś wybiera się na Męskie Granie w tą sobotę?  🙂
Quendi niestety zabrakło dla nas biletów 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2014 20:48
dziewczynka, wcale mnie to nie martwi.. 😁
no wiem, są pewne plusy 🤣
Kurcze, szkoda  🙁 Chociaż w dniu koncertu całkiem łatwo da si umówić via facebook na kupno biletu przed wejściem  😉 Zrobiłam tak w zeszłym roku w Poznaniu  😁
też tak robiłam w poprzednich latach 🙂 no ale jak widać parę postów wyżej będzie alternatywne revoltowe "damskie granie"  😉 no i wstęp free, chyba, że JARA zrobi jakieś wejściówki  🤣
Doradzcie prosze, do ktorego ginekologa warto isc? Gdzie nie isc?
rtk, tylko i wyłącznie Andrzej Szewczuk
Corfamed, dr Kotkowska - bardzo polecam



dublowanie postow!
  :rozga

ups myślałam że odpisuje w innym temacie
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
21 sierpnia 2014 08:34
repka-ok dziękuje chyba tak zrobie, bo u mnie się czegoś dowiedzieć to katastrofa
ovca   Per aspera donikąd
21 sierpnia 2014 19:28
Doradzcie prosze, do ktorego ginekologa warto isc? Gdzie nie isc?


Danuta Klimczak, przyjmuje niedaleko arkad

ovca, to już oficjalnie pisz :P


nie no, lody są naprawdę dobre, w miarę naturalne i świeże, szkoda tylko że robione na bazie autorskich receptur kogoś innego pozyskanych pod przykrywką zbierania materiałów do pracy mgr 😉

dublowanie postów!
🤬
Ja chodzę do dr Tylko i jestem zadowolona. Lekarz uprzejmy, a przede wszystkim dociekliwy i dokładny. Teraz przyjmuje w swojej prywatnej klinice Ginemedica przy pl. Dominikańskim 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 sierpnia 2014 17:38
Info odnośnie zlotu.



Jesli ktos chce isc z nami najpierw zjesc burgera i do Pijalni Wedla to 19:30 pod Pregierzem.
A jesli ktos chce na druga czesc tj lody i alkohol to o 21😲0 lodziarnia Polish Lody na placu Bema.
Było baaardzo wesoło. Kto nie był, niech żałuje.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2014 08:20
Tym razem Jara była cyt Rozkoszna 😀
Polećcie jakiegoś przewoźnika z samochodem - nie przyczepą
niestety nie jestem z Wrocławia i sie nie orientuję zupełnie
777, z samochodem to Artur Zuchowicz
777,  Mirosław Obiegły
600 064 525
Dzięki. Wiedziałam ze mogę na Was liczyć 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2014 14:19
Jest jeszcze jedno wolne miejsce w aucie z Wrocławia do Bobrowego Stawu (wyjazd niedziela rano, powró późno wieczorem). Koszt 70zł.
Mały błąd. Niedziela rano to jest sobota w nocy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się