Wrocławianie :))

Jest jakiś sklep/apteka zielarska w okolicach Placu Grunwaldziego lub Biskupina? Jakby jeszcze dzisiaj była otwarta to juz w ogole ekstra. Google znalazło mi kilka po drugiej stronie miasta..
W pasażu będzie dziś czyna  😉
Są tam zioła? 🙂
Tego nie wiem....
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 października 2015 11:30
Sonkowa,
Krzywoustego 31, Krzywoustego 323
Niemcewicza 6b
Sienkiewicza 54
JARA dzięki!  😀 Dzisiaj już sobie poradziłam, ale jutro muszę koniecznie do jednej z nim zajść. 😉
Macie jakies miejsce we Wrocławiu, gdzie robią ładnie rzęsy?
Jaki to jest koszt?
Ja robiłam półtorej roku u Moniki. Jest świetna  🙂
[[a]]https://www.facebook.com/Pani-Rz%C4%99ska-Wroc%C5%82aw-1638054819755004/[[a]]
Ile kosztuja u niej?
Ja robilam u Klaudii Frąckiewicz 🙂 znajdziesz na fejsie. 100 albo 120 zł 🙂
Wrocławianie, gdzie w miarę sprawnie załatwię wizytę w poradni zakaźnej i laryngologicznej? Chętnie południowy zachód/zachód Wrocławia.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 października 2015 13:47
espana, obczaj przychodnię na Łowieckiej.
Dzięki  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 listopada 2015 10:25
Gdzie we Wrocławiu uda mi się z buta podbić książeczkę sanepidowską lub jest krótki czas oczekiwania tj. 1 dzień ? :>
Czy ktos z Wro zamawia cos od Podkowy?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 listopada 2015 11:59
polecicie jakiś bar, przyjemną, klimatyczną knajpkę z czeskimi piwami (najlepiej, ale jak są inne dobre, to też spoko 🙂 ) w centrum Wrocławia?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 listopada 2015 12:21
madmaddie, Lamus albo Przybij Piątaka 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 listopada 2015 13:08
JARA, dzięki! Lamus wygląda przezacnie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 listopada 2015 13:21
I ma przezacnego Primatora 😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 listopada 2015 13:27
A jest tam Litovel? Bo widze ze w Przybij piataka jest, zawsze mozna zrobic spacer od baru do baru 😁
ovca   Per aspera donikąd
14 listopada 2015 16:54
madmaddie litovel jest w Karavanie i w Motylej Nodze 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 listopada 2015 10:55
ovca, dzięki 🙂
Wpadam znowu po porady dot. lekarzy 🙁
Potrzebuję dobrego immunologa i reumatologa, nie mogę czekać, więc prywatnie.
Ponoć niezłym reumatologiem jest dr (?) Fudalej, przyjmuje prywatnie na Wiosennej albo Zimowej (któraś z bocznych Krzyckiej).
hej, szukam informacji na temat opinii na temat okolic ulicy Szczytnickiej i Wyszyńskiego (a dokładnie ich skrzyżowanie). Czy jest tam bezpiecznie itp.  Zastanawiam się nad mieszkaniem w wieżowcu na skrzyżowaniu tych ulic, a Google nie chce mi nic wypluć na temat tych okolic.
będę wdzięczna za każdą pomoc  :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
20 listopada 2015 19:22
olga okolica jak okolica, nic szczególnego. Z jednej strony centrum miasta, z drugiej spokojne Ostrów Tumski.
Chociaż dla mnie nie ma we Wrocławiu niebezpiecznych okolic, całe życie mieszkam w podobno najbardziej niebezpiecznej i nigdy ani mnie, ani nikogo kogo znam nie spotkało nic nieprzyjemnego, a z drugiej strony- jak ktoś ma dostać nóż w plecy to dostanie niezależnie od tego, czy to Rynek, Biskupin czy Psie Pole 😉
Rozumiem, sama obecnie mieszkam na trójkącie  🤣 wprowadziłam się nim się nasłuchałam i dowiedziałam co to za okolica, ale po prostu teraz wolę być ostrożniejsza i dowiadywać się przed, a nie po fakcie  😉
olga96, w życiu bym w takim hałasie nie kupiła mieszkania 😉 potem ani tego sprzedać, ani nic z tym zrobić się nie da.
Olson, ty chyba nie jesteś z Wro, prawda? To akurat jest całkiem niezłe miejsce, jeśli mieszkanie jest przyzwoite (bo tam chyba akurat stare wieżowce) to akurat fajna miejscówka - oczywiście w zależności od ceny. Ale akurat to jest miejsce, w którym mieszkania łatwo się sprzedają i wynajmują. Głównie ze względu na bliskość uczelni i świetne skomunikowanie. Do tego Ostrów na wyciągnięcie ręki.
epk, zgadza się, nie jestem. Ale tak się składa, że świeżo kupiliśmy dwa mieszkania i we wrocławskim rynku nieruchomości jestem najbardziej na chodzie, spośród wszystkich miast w Polsce 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się