Wrocławianie :))

Sprawiedliwi na Osobowickiej, nad Odra, w budynku ATM, przy szkole dla zagłówek
Potrzebuję zrobić zdjęcie do CV, chętnie takie biznesowe, pół sylwetki, etc. Problem w tym, że zupełnie nie umiem pozować, przy fotografie się peszę i wszystkie zdjęcia do dokumentów mam tragiczne. Gdzie najlepiej zrobić takie zdjęcie, gdzie fotograf poświęci trochę czasu i nie każe płacić za pierwszy pstryk tylko za zdjęcie, które zostanie przeze mnie zaakceptowane (to może być dużo pstryków  😵 😵 :zemdlal🙂. Oczywiście to może kosztować, nie chcę, żeby ten post zabrzmiał, jakbym szukała sesji za 5 zł. Chcę być zadowolona z efektu, kasa nie ma znaczenia.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
05 lipca 2019 09:23
espana Foto Krzyki na Powstańców Śl., dobrze ustawiają do zdjęcia, robią kilka-kilkanaście zdjęć i to Ty wybierasz, które Ci odpowiada 😉 Zrobili mi takie ładne zdjęcie to dowodu, że obróbki nie trzeba było 😀 i pierwszy raz mam zdjęcie, na którym wyglądam jak ja, a nie człowiek z pierdla :P Ogólnie bardzo polecany zakład we Wro.
Ma ktoś jakiś namiar na jakiegoś notariusza, który nie zdziera ( nie wiem, możliwe że to są już ustalone ceny) Mianowicie chodzi o przeprowadzenie takiej sprawy: moja mama razem ze swoim bratem, na wespół dziedziczyła domek i pola po rodzicach, niestety odeszła i nie zdążyła na mnie tego przepisać.  Po jej śmierci, sama założyłam sprawę, ale w sądzie to kwitnie już prawie 5 miesiąc, nawet nikt się z tym nie zapoznał ( byłam, pytałam się) Ponieważ teraz może to przeprowadzić notariusz to może ktoś jakiegoś polecić?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2019 17:52
Watrusia, ponagl sad.
Watrusia - polecam panią notariusz Janinę Zaporoską. Bardzo rzeczowa i profesjonalna! Ul. Świebodzka
JARA, ponagliłam, ale można dostać szału🙁
rtk, dzięki  :kwiatek:
Cześć wszystkim 🙂
Od października przeprowadzam się do Wrocławia na studia, bede mieszkać przy placu Grunwaldzkim.  Poszukuje stajni z dobrym trenerem, halą i padokami najlepiej. Póki co mam miejsce w stajni Small Chery jakieś opinie albo propozycje?
Raz na jakiś czas będę potrzebowała noclegu we Wrocławiu na 1-2 noce, najlepiej w miarę blisko Uniwersytetu Wrocławskiego. Zależy mi na tym żeby była łazienka w pokoju, żeby było w miarę czysto i żeby cena nie zabijała. Będę wdzięczna za polecenie czegoś :kwiatek:
Szukam sklepów jeździeckich, ostatnio kupuję w Tundrze, ale nie zawsze jest tam co chcę. Dobrego Konia już chyba nie ma... 👀 Mustang to partynicach, są jeszcze jakieś stacjonarne w samym Wrocławiu, a nie na obrzeżach?
Dobry Koń przeniósł się na Nowohucką, boczna Stanisławowskiej.
espana, dzięki :kwiatek:
Jesu, gdzie to jest, patrzę na mapę, ale nie kojarzę w ogóle tego terenu, nie widzę żadnych przystanków autobusowych 🙁
Już mam.
Spokojnie, są przystanki na Stanisławowskiej, jeździ tam 107, 119 i 132 🙂
Dzięki :kwiatek:.
Watrusia, na Kleczkowskiej jest salonik jezdziecki Twój Koń.
Wow, mieszkam kilkaset metrów od tego sklepu i nie miałam pojęcia, ze istnieje 😀
aspiw, dzięki, fajnie, będę wiedziała że jest jeszcze jeden sklep.
Wrocławianie! W czwartek jadę do Waszego pięknego miasta na rozmowę kwalifikacyjną. Pociąg przyjeżdża na Główny o 11:39, a rozmowę mam o 14:30 na Kruczej. Podpowiedzcie, czym najlepiej dojechać na Kruczą i gdzie zostawić bagaż. :kwiatek: I jeszcze najważniejsze - gdzie w pobliżu dworca się podziać przez te dwie godziny. 😁
Polecam tą wyszukiwarkę połączeń po Wrocławiu https://jakdojade.pl/wroclaw/trasa/
Bagaż kiedyś zostawiałam w skrytkach na dworcu ( metalowe szafki) jak nie mieszkałam we wro tylko przyjeżdżałam na zakupy.
Jak lubisz zwiedzać duże galerie to naprzeciwko dworca pkp jest Wroclavia, kawałek dalej Arkady.
Ewentualnie można przejść się w stronę rynku to w miarę blisko.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 listopada 2019 08:43
Ja Wroclavie bardzo lubię, tylko pilnuj czasu jak tam pójdziesz, bo można się zasiedzieć :P
MATRIX69, dzięki! Te skrytki na dworcu to trzeba sobie wcześniej zarezerwować z tego co widzę, tak?

A nie wiecie, czy tam w galerii jest jakaś przechowalnia? Prosto z pociągu pewnie pójdę tam ogarnąć się po podróży i fajnie by było od razu tam zostawić zbędne na spotkaniu rzeczy.

Facella, będę pamiętać. 😁 Ale raczej nie planuję wędrówki po sklepach, tylko ewentualnie ogarnąć się po podróży i coś zjeść. 😉
mundialowa, jest we Wroclavii przechowalnia bagażu
vanille, tak, już mi yegua na priv podpowiedziała, że tam na miejscu mogę zostawić rzeczy. Ale dziękuję! :kwiatek:

p.s. jakby ktoś miał ochotę na kawę z revoltowiczką z dalekiego Podkarpacia, to powrotny pociąg mam dopiero o 17. 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 grudnia 2019 11:57
Sobotka

Jeśli biegasz nawet jeśli nikt Cię nie goni. Jeśli lubisz dyszeć, sapać i lejacy sie po czole pot kiedy nie znajdujesz się w lozku pod koldra. Jeśli po 50m nie krzyczysz "daleko jeszcze?!", a 2km nie jest dla Ciebie 10 stacja drogi krzyżowej. Jeśli nie wstydzisz się tych wszystkich odblaskowych ciuszkow i uważasz, że meskie łona w obcislych leginsach nie krepują Cie. Jeśli nie masz talentu, ale za to dużo sprzętu. Lub odwrotnie. Jeśli masz noworoczne postanowienie: nowy rok, nowa bla bla bla. Jeśli jesteś lub chcesz być fit larwą. Jesli uwielbiasz przemoczone buty, obtarte stopy, kochasz skręcać kostki na zbiegach i marzysz o odmrozeniach.

Lub jeśli po prostu interesuje Cie tylko darmowe, grzane wino i ciastki. Duzo ciastków.
Już 6 stycznia, w święto 3 kroli, zroganizowane przez 2 braci, w 1 takim miejscu na świecie. Jeśli nie wiesz co robisz ze swoim życiem, bo nie odkryłes jeszcze jeździectwa, możesz chciec wyzionac ducha na stokach swietej gory poganskich bogów. 😉

https://facebook.com/events/492287771398665/?ti=cl
O matkooo! Zaczynam żałować, ze wyjeżdżam wtedy na długi weekend!
Ja tu znowu z pytaniem dla nowego wrocławianina – macie do polecenia dobrego dentystę?
Lepiej w środku miasta, ale wszędzie się dojedzie, jeśli warto 🙂
Serdecznie polecam dr Dorotę Sołowij. Przyjmuje przy ul. Kruszwickiej.
https://www.znanylekarz.pl/dorota-solowij-ciesielska/stomatolog-ortodonta/wroclaw
espana, dzięki, przekażę!
Poleci ktoś dobrego ginekologa we Wrocławiu?

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 października 2020 14:48
Piotr Barcikowski - Corfamed 🙂
ale to prywatna klinika 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się