Wrocławianie :))

borkowa.   silesian team
06 marca 2021 19:23
poszukuję namiarów na jakąś spoko szkołę jazdy/intruktora (płeć obojętna, lokalizacja w sumie też), żeby poćwiczyć stricte pod egzamin 🌷 niestety poprzednia szkoła jazdy się zamknęła i nie mam pojęcia gdzie teraz uderzyć 🙁
Ja zawsze i wszędzie bedę polecałą Kursant, co prawda robiłam tam całe kursy ale wiem, że mają też opcję jazd doszkalających. Egazaminy zdałam za pierwszym razem, robiłam kat. B i B+E w kwietniu będę robić kolejny kurs. Nie mam niestety do polecenia konkretnego instruktora, ten z którym ja jeździłam przy kat. B został wewnętrznym egzaminatorem, ale jak nic konkretnego nie znajdziesz to polecam ogólnie Kursant. Dodam tylko, że byłam ciężkim przypadkiem do nauki jazdy i mega długo jeździłam Lką żeby w ogóle iśc na egzamin. Nauczyli mnie nie tylko jak zdać egzamin, ale jak jeździć i się nie bać po egzaminie.
Powodzenia życzę  🌷
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 marca 2021 14:43
Na pewno nie idź do Jazdy 🙂
borkowa polecam Magdę Miesiąc (Sygnał Bis, Orzechowa). Po jazdach z nią wiedziałam na 100%, że zdam.
Halko Wrocław 🦄
Szukam dobrego wegejedzonka, okolice Zoo i Centrum 🙂 (taki szybki wypad weekendowy)
Znajomi z dawnych lat prowadzą restaurację "Wilk Syty" ( Trzebnicka 3/1UL Wrocław) inni znajomi się tam stołują i polecają, ja jeszcze nie byłam bo nie moja strona Wrocławia, ale w końcu nadrobię zaległości 🙂
kolebka, na śniadanie polecam "w kontakcie", mają pyszny hummus i klimatyczny, mały lokal niedaleko od ZOO.
https://m.facebook.com/wkontakcie.wro/
Wrocławianki, polećcię proszę dobrego okulistę dziecięcego we Wrocławiu na NFZ, zawsze brałam specjalistów z polecenia, ale tym razem nie mam skąd zasięgnąć opini, może pomożecie? z góry dziekuję 🌷
Gdzie we Wrocławiu są jakieś pralnie, gdzie piorą derki, mam do wyprania derkę przeciwdeszczową, i nie chcę żeby zniszczył się materiał, mogę prosić o jakieś namiary? 🌷
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
25 maja 2021 07:36
Watrusia, czyste futro 🙂 ja prałam przeciwdeszczową+impregnacja
helcia, dziękuję.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się