Wrocławianie :))

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
07 lipca 2009 23:44
ja bede.



..

na chwilke 😉
Ruda_H   Istanbul elinden öper
08 lipca 2009 09:34
u nas w stajni nawet nie wiedzą co to jest impreza  😉 ...  ale zaproszenie od Taggi mam, jak nic nie wypadnie po drodze to na pewno wpadnę  😀
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
08 lipca 2009 12:27
Ruda_H zebys mi sie czasem nie wykrecila! 😉 jak cos, to zaproszen jest chyba jeszcze calkiem sporo
jak w jakiś normalnych godzinach skończę trening, to jest szansa że dotrę, ale raczej późno...
na Partynicach towarzystwo doinformowane więc... ja będe  😀
ulalala 😉 fajny pomysł z taka imprezka 😀
szkoda tylko, ze w piatek mam egzamin 🙁

p.s.
musze zaczac wchodzic na volte bo mnie spotkania omijają 😉
A ja zapadłam się na kanapie i do tabsco juz nie wstanę...  😵
Coz, chyba w moim przypadku to musze chwilowo poodpoczywac, pewnie za parę dni znow porzadzę  😁 🙄
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
09 lipca 2009 02:29
moje "na chwilke" nie wyszlo :pijacy:  😉


dobranoc 😉
No,no taggi widać,że imprezka była przednia. Jak juz wstaniesz do zdaj jakąś relacje co i jak  😉
było całkiem fajnie 🙂, ale z powodu pracy jednak trzeba było wyjść wcześnie (hmm...)...
Taggi - ja CIę nie widziałam ..., coś kręcisz 😉 - widziałam za to amazonkę - jak zwykle ślicznie wyglądała...

Sam pomysł imprezy bardzo fajny - można spotkać sporo dawno nie widzianych znajomych, przy okazji potańczyć, fajnie, fajnie, oby częściej...
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
09 lipca 2009 08:38
epk ja siedzialam przy tych stolikach tuz kolo parkietu - na przeciwko baru. potem jak juz pogadalam, z kim mialam pogadac, wybylam na parkietos 💃 no i na koniec przesiadlam sie do lozy obok DJ.
wiec generalnie to przez cala noc poruszalam sie po malej powierzchni 😉 ale fakt faktem ze nie spotkac sie w takiej malej knajpce... ech...

no... ale poznalam w koncu amazonke🙂
Faktycznie taggi niezła 'chwilka'  🤣  miło było poznać!
Ja też się troche zasiedziałam (a raczej zatańczyłam :lol🙂 a od 9 dzisiaj na praktykach - spokoju na tej uczelni nie dadzą biednym studentom w wakacje nawet  👿

epka a jak to się stało że ja Cie nie poznałam hmmmmm? :>  👀


A tak właściwie to cały klub był wynajęty czy jak?
Mam nadzieje że to była pierwsza ale nie ostatnia tego typu impreza w tym roku  😀
Fajna sprawa!
Ja od października też będę dumną wrocławianką, więc może też się kiedyś załapię:]
cieciorka   kocioł bałkański
23 lipca 2009 08:56
ja bede we wroclawiu pod koniec sierpnia, prawdopodobnie odwiedze tulipan, kogo jeszcze? 🙂
To może jakies spotkanko przy okazji?? Nie odwiedzisz wszystkich a poznać można  😉
O własnie!  😀
o to jak odwiedzisz tulipan to do mnie daleko nie masz, jakoś tak z 40 metrów 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 lipca 2009 10:42
a obiecane mi bylo ze nastepne spotkanie jeszcze przed moim wykluciem 🙁.......a czasu coraz mniej, brzuchol coraz wiekszy
cieciorka   kocioł bałkański
24 lipca 2009 09:23
epk, wiem, ta sama stajnia 😉
poza tym, ze zobacze was to i stajnie bardzo chce na oczy zobaczyc a jej plusem jest wiecej niz jeden voltovicz w niej stojacy wiec za jednym zamachem... kilku 🙂
a twoj kon bardzo mi się podoba mam nadzieje ze bedziesz miala wtedy czas. jakos sie dogadamy 🙂
epk, wiem, ta sama stajnia 😉
a jej plusem jest wiecej niz jeden voltovicz w niej stojacy wiec za jednym zamachem... kilku 🙂


hihi fajnie to zabrzmiało  😁
Jak tak dalej pojdzie to wszyscy zjadą się do absoluta  😁

A tak na powaznie to moze faktycznie juz zaczac planowac jakies wieksze spotkanie ?
wlasnie wrocilam z Wroclawia i mimo kilku niedogodnosci, kocham Wasze miasto 🙂 !
taaak szybko? 🙂
co widziałaś?> 🙂
jak juz tak wszyscy ciągną do absoluta to ja dopiszę, że 02.08.2009 są u nas regionalne zawody w skokach a zdaje się, że 08.08.2009 w ujeżdżeniu, ale to jeszcze nie potwierdzone.

Tak więc zapraszam, zarówno do wzięcia udziału w zawodach jak i kibicowania. Wczorajsze towarzyskie zawody w skokach udały się znakomicie o czym świadczy sama frekwencja - po 20 przejazdów w mini LL i LL oraz ponad 40 przejazdów w L i około 15 w P 🙂
wow, to faktycznie niezle! To chyba pierwsze zawody organizowane u Was ?
Tak swoją drogą to moze odwiedzę Was jako widz 2 sierpnia  😉 Czy można się do Was dostac jesli jest się niezmotoryzowanym?  😉
taaak szybko? 🙂
co widziałaś?> 🙂


hehe, to te krasnale takie wrazenie na mnie zrobily, hehehe 😉

a tak serio to widzialam niewiele, bo glownie w kinie siedzialam 😉 ale wroce tam na pewno!
Też myśle jak sie do Absoluta dostać bez auta🙂

Już mam dosyć siedzenia w domu i obiadków z teściami.............
Bez autka to np. autobus z Grunwaldu lub Korony i ok 2-3 km spacerek  😀 (autobus podmiejski)

A mnie znowu nie będzie  😕
te 2-3 km przezyje, bo to w sumie codziennosc 😀 jeszcze ostatnie pytanie brzmi jaki jest numerek autubusu  😉?
Wiem że to nie ten wątek ale poszukuje osoby do współdzierżawy konia w okolicy wrocławia więcej inf. na mail akulla@o2.pl 🙂
zapomniałam  😡 o ile dobrze pamiętam to 911, ale dawno tam nie jechałam więc trzeba sprawdzić bo mogło się coś zmienić
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się