Pielęgnacja ciała

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2013 17:13
Szukam dobrego, nawilżającego balsamu. Tak mam wysuszone skórę na nogach, aż mnie swędzi, cały czas bym się czochrała  😁
Krem Isany, wstawiałam kilka postów wcześniej 🙂 miałam wersję oliwkową teraz mam kakao, imo oliwka lepsza 😉
ziaja ma świetny krem, o ten:
http://tnij.org/ziaja
u mnie się sprawdził wyśmienicie.  😉

[edit] skróciłam link, bo się rozjechaaałooo
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2013 19:30
Dzięki dziewczyny! Jutro będę szukać!
Dziewczyny (? :P) stosowałyście peeling kawowy na biust?
JARA jeszcze polecam balsamy Neutrogeny, nie są za tanie ale bardzo wydajne i naprawdę działają! Garnier i Bielenda też mają całkiem fajne.
Scottie   Cicha obserwatorka
19 kwietnia 2013 14:42
Laski, szukam jakiegoś niedrogiego balsamu brązującego. Zależy mi na tym, żeby to był właśnie balsam a nie samoopalacz- "opalenizna" ma być stopniowa- im dłużej nakładam tym bardziej brązowa jestem, ma nie schodzić jak samoopalacz (plackami) i fajnie by było, jakby się zacieki na skórze po wodzie nie robiły. Polecacie coś? Aktualnie używam Soraya Piękne ciało Sunny touch, ale on bardziej podbija opaleniznę, niż ją robi.
ash   Sukces jest koloru blond....
19 kwietnia 2013 15:01
Scottie, ja używałam Dove - Summer Glow .
Jedyne co mi w nim przeszkadza to zapach, ale smaruję się nim na noc a rano biorę prysznic.
Scottie   Cicha obserwatorka
19 kwietnia 2013 16:28
ash, o, proszę! I nie brudzi pościeli? Jeśli nie, to muszę wypróbować 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
19 kwietnia 2013 18:19
Nie brudzi.  🙇
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 kwietnia 2013 19:03
Jedyne co mi w nim przeszkadza to zapach, ale smaruję się nim na noc a rano biorę prysznic.


One chyba wszystkie dziwnie pachną Ja nie cierpię tego zapachu, jaki po nich ciało ma rano - taki jakby przypalony. Dlatego odpuściłam - a niech sobie ta moja skóra będzie w kolorze 'biel wpadająca w trupi błękit" 😉
Ale fakt - nie barwi pościeli.
Dziewczyny (? :P) stosowałyście peeling kawowy na biust?


Ja się tam zawsze cała kawą wysmaruję 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
23 kwietnia 2013 09:59
Podłapując temat od Scottie, wczoraj kupiłam balsam Dove - Summer Glow z drobinkami.
Ma nowe opakowanie i trochę lepszy zapach.
Szybko się wchłania i nie brudzi ubrań.
udorka, mam watpliwosci czy cynamon nie bedzie dzialal na nie niekorzystnie, ale sprobuje...
Scottie, ja korzystam z eveline jak poniżej. Ładnie pachnie, nie zostawia smug, nie brudzi ubrań, opalenizna naturalna. I dla mnie rzecz najważniejsza - nie ma drobinek. Fuj.
Jaki cynamon, mowa o kawie...
Cynamonu nie cierpię, poza tym ciężko nim peeling zrobić 😉
Taki, że większość przepisów na ten peeling zawiera cynamon, jakoś nie pomyślałam, że to może być nieoczywiste :P Ale już sprawdziłam na sobie i jest super.
Kupiłam sobie balsam rozświetlający Dalia ze srebrnymi drobinkami i niestety słabo się w nim prezentuje 😉 teraz chciałam spróbować balsamu Cztery Pory Roku, wiecie w jakiej drogerii można go dostać?

Ja mogę polecić balsam brązujący Delii oraz obiło mi się o uszy że całkiem niezły jest bronzer Ziaja Sopot. (mam go w domu ale jeszcze nie używałam)
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 czerwca 2013 16:29
Dziewczyny, czy któraś z was zamawiała gotową pastę cukrową przez internet? Przeglądam właśnie Allegro i widzę, że trochę tego jest, zastanawiam się, czy są produkty, które powinno się omijać szerokim łukiem, czy wszystko jedno co wybiorę?
Ktoś coś wie?  👀
Ja raz zamawiałam... nie wyszło mi totalnie nic, jeśli chodzi o depilację. Wydaje mi się, że do pasty potrzeba więcej siły i wprawy niż do wosku (kosmetyczka też to przyznaje) więc raczej nie polecam próbowania samemu 😉
Pauli, raz zamówiłam taką i działała ale nie lepiej niż pasta, którą robię sama, a cena duuuuuuużo niższa (nawet biorąc pod uwagę początkowe nieudane porcje). Przepisy są np na wizażu. Ja nie podam bo robię już na oko i czasami trzeba pokombinować z ilością wody/ czasem gotowania.

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 czerwca 2013 11:37
Dzięki za opinie :kwiatek:
Sporo już czytałam na ten temat i wydawało się to bardzo łatwe i skuteczne rozwiązanie, chyba faktyczni spróbuję zacząć od pasty własnej roboty.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 czerwca 2013 14:47
Pauli wiem czego unikać - sweet skin pasta cukrowa (ma biało różowe opakowanie). 4 razy próbowałam tego użyć. Nie dałam rady! Ja, osoba używająca wosków od 12 roku zycia i korzystająca z pasty cykrowej w salonach  🤔wirek:
Już mniejsza z tym, że nie wyrwałam żadnych włosków, ale poparzyłam się i zabrudziłam podłogę w łazience  😤
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 czerwca 2013 14:52
czy jeśli używam środków na rozstępy i ich widoczność (rozstępów, nie środków) znacznie się zmniejszyła, to w momencie gdy przestanę je stosować to wrócą?
madmaddie, co to za cudowny środek?

polecicie coś na wiecznie suche i rogowaciejące pięty? zwykłe kremy niezbyt działają...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 czerwca 2013 22:56
Rebuild Ziaji.
cavaletti tylko i wyłącznie krem z 30% mocznikiem. Najpierw uratował moje nogi po wielu latach cierpień na zapalenie mieszków włosowych po depilacji, następnie wyleczył pięty i łokcie.

Ja używam dokładnie tego http://allegro.pl/cerkoderm-30-krem-z-mocznikiem-aha-rogowacenie-i3271218585.html
Oo tak, Rebuilt jest fajny 🙂
cavaletti ja Ci mogę polecić krem z Rossa z alantoiną i woskiem pszczelim. To+regularnie pumeks i w końcu mogę włożyć sandałki. Miałam kiedyś krem z mocznikiem z Lirene ale tego smrodu to nie mogłam znieść, one wszystkie tak walą?
ja mam cerkoderm 15 z mocznikiem i melduję że go nie czuć 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się