Pielęgnacja ciała

O widzisz. Dzięki za odpowiedzi!  :kwiatek: Jutro się umówię w takim razie.
sandrita, jak masz możliwość robić w salonie to tak jak szepcik - zdecydowanie polecam depilacje cukrową.

Ja byłam raz na profesjonalnej depilacji cukrowej i efektu były świetne - nogi gładziutkie (pasta chwyta nawet bardzo krótkie włoski), zero podrażnień. Później sama długo się w tym babrałam. Początki to droga przez mękę i mimo że teraz mam sporo wprawy to nigdy nie osiągnęłam efektu tak dobrego jak w salonie.

Jeśli ktoś preferuje depilacje w domu to bardzo polecam depilacje woskiem twardym (używa się go bez pasków). Efekty zbliżone do depilacji pastą, a wosk zdecydowanie wygodniejszy w stosowaniu.
ekhem Właśnie dzisiaj znalazłam inny salon w moim mieście, który ma depilację z wyborem: wosk albo pasta. Jutro dzwonię się umówić na pastę. Sama w domu w życiu bym sobie pach nie wydepilowała, coś Ty! Jak mierzyłam się kiedyś z woskiem na nogach to... nie będę pisała co, ale dobrze że miałam przyjaciółki i wino pod ręką, to przynajmniej było dużo śmiechu z tego naszego wieczornego spa. 😉
hanexxx, mam lotion i nie jest w ogóle tłusty, wchłania się błyskawicznie.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 listopada 2013 09:38
A jakiś lekki balsam do ciała, do użycia rano, który będzie długo pachniał? :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 grudnia 2013 10:03
Poprzednie pytanie już się nieco przeterminowało, ale gdyby komuś miało się jeszcze kiedyś przydać, to ja polecam musy do ciała z Farmony, seria Tutti Frutti. Uwielbiam je i zawsze muszę jakiś mieć w swojej łazience 😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 grudnia 2013 10:07
kupię, strasznie dużo tego zużywam ostatnio 😉

ja polecam nail&hand butter ze Starej Mydlarni. śmierdzi, ale działanie ma cudowne 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 grudnia 2013 10:23
Zwróć tylko uwagę, żeby to był mus, a nie masło do ciała, jeśli chcesz używać ich na dzień. Masła są rewelacyjne i świetnie nawilżają, ale dość długo się wchłaniają i pozostawiają tłustą warstwę. Jednak jeśli chodzi o zapachy, to jest bajka  😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 grudnia 2013 11:09
będę szukać musu. chociaż może to w późniejszym terminie, bo mnie znów drogeria pochłonie  😵
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 grudnia 2013 14:21
W Rossmanie często można wyrwać w dobrej cenie. Zajrzyj jeszcze do Super-Pharmu, mieli tam na święta musy w zestawach z płynem do kąpieli i peelingiem w cenie samego balsamu 😉 Może coś im jeszcze zostało ;-)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 grudnia 2013 15:04
Jutro spojrzę w osiedlowej w mojej wsi, mają ekstra ceny (Maybelline Lasting Drama kupilam w Naturze za 30zl, u nich są po  20 😉 )
ktoś używał złuszczajacych skarpetek?
czaję się na nie (jak tylko będzie zastrzyk gotówki, to kupuję). daj znać, jeśli się zdecydujesz - skąd będziesz zamawiać i jak efekty 😉
PonPon, własnie zdjełam i lęki mam;] czy mi nogi nie odpadną;] Kupiłam na ebay, za jakieś 7-8 zł, to samo w PL kosztuje wiecej bo każdy po drodze chce zarobić. Wszyscy w necie zachwalaja ale mam obawy jak będzie;]
http://www.ebay.pl/itm/271291570933?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
pewnie będziesz wyglądać jak jaszczurka 😉 znajoma blogerka wrzuciła odważnie zdjęcia "w trakcie". bardzo proszę o recenzję, czy ebayowe też się sprawdzają - jednak spora różnica w cenie. zamówiłabym też mamie
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2014 19:45
Inna blogerka wstawiła dużo więcej fotek właśnie po tych skarpetach z ebaya, tylko teraz nie znajdę kto to wstawiał 😉
Ja właśnie wczoraj zamówiłam, takie http://www.ebay.co.uk/itm/400600719970?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
Nie mogę się doczekać aż przyjdą ;D
In., to takie same chyba co?

Daj znać co tam kupujesz jeszcze, ja odkąd odkryłam zakupy z bezpłatną wysyłką kupuję bzdeciory typu czapki, szczotki do włosów, dla psów, kupiłam Lewciowi plecak i tak od czasu do czasu nachodzi mnie na zakupy w Hong Kongu czy innych krajach;]
Hmm, moje stopy chyba tego potrzebują 😉 Dziś w Sephorze oparłam się promocjom i kupiłam tylko to, po co przyszłam.... więc mogę dać sobie nagrodę!  😎
In.   tęczowy kucyk <3
07 stycznia 2014 21:08
sznurka, nie wiem, czy takie same, bo nie ma zdjęcia jak te skarpety wyglądają - wiem, że były aukcje z podobnymi opakowaniami, prawie takie same, a zdjęcia tego, co jest w środku inne - jedne jakieś zawijane, jakieś wiązane, te co mam to się rozcina górę i zakłada 🤔

Ostatnio to kupiłam sobie jakieś 40 karabińczyków (używam praktycznie do wszystkiego :P), na aukcjach po 4 karabińczyki, za żadną aukcję nie zapłaciłam więcej niż 6 pensów :P I pokrowce na obiektywy, ale tu już z większej kasy musiałam wyskoczyć, chociaż i tak dużo taniej niż w UK czy w PL. A, jeszcze 3 paski do aparatu, piękne!  😍 Ogólnie 90% moich zakupów pochodzi z Azji, chociaż teraz chyba spokojniej będzie, bo wywaliłam 60 funtów na Revitalash :P Ale i tak teraz już na mnie (tfu, nas) czeka w UK paczka od teściowej z Hong Kongu *_* zawsze coś fajnego przysyła, nie mogę się doczekać ;D
Przydałby się wątek o chińskich zakupach z ebaya, buincoins czy innego chińskiego allecośtam 😉
A, daj znać jak Ci z tym BB kremem jak przyjdzie 🙂

edit: Patrzcie jakie apetyczne zdjęcia w niektórych aukcjach są [url=http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.XBaby+Foot+Peeling+Renewal+Mask+Remove+Dead+Skin+Cuticles+Heel&_nkw=Baby+Foot+Peeling+Renewal+Mask+Remove+Dead+Skin+Cuticles+Heel&_sacat=0&_from=R40]klik[/url]  😂
Kurcze wiecie że nic się nie dzieje z moimi stopami? nic się nie luszczy? hmm trzymałam 2 h i lipa na razie
chyba ze planują odpaść mi całe...
In., zakładam wątek!
Jak tam Sznurka - nadal nic?
ash   Sukces jest koloru blond....
27 stycznia 2014 14:04
Któraś z Was używa baniek chińskich?
Gdzie kupowałyście? Te z Allegro są ok?
In.   tęczowy kucyk <3
27 stycznia 2014 15:04
PonPon, w innym watku Sznurka pisala, ze nadal nic 😉
PonPon, nic a nic
Korci by kupić innej firmy
In.   tęczowy kucyk <3
27 stycznia 2014 19:48
Nie namawiam, ale ja bym kupila 😁
ash też chciałabym nabyć bańki chińskie. Gdybyś kupiła, to napisz proszę jak się sprawują.
kupcie sobie na allegro 😉 one są chyba jeszcze dostępne w aptekach ale z tego co pamiętam są droższe. Ja mam w domu dwie bańki, moja koleżanka kupiła kiedyś komplet i oddala mi dwie ponieważ miała cztery, jednak dała mi największą i najmniejszą i na początku często się masowałam i widziałam efekty jednak ta mała bańka jest za maleńka a duża za wielka (uda dużo mi schudły i jest teraz za duża i niewygodna w użyciu) także również  muszę nabyć cały zestaw 😉 ale ogólnie to polecam, mi bardzo pomogły, cellulit nikną mi w oczach 😉
In.   tęczowy kucyk <3
28 stycznia 2014 11:56
Ktos wie jak to sie po angielsku nazywa? :kwiatek:
hanexx na allegro sa gumowe i plastikowe. Ktore Ty masz? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się