Pielęgnacja ciała

Heval no własnie mi też się nie robiły, zaczęły dopiero po depilatorze 🙁
stosowałyście balsam po goleniu Venus?
http://www.rossnet.pl/Produkt/Venus-balsam-po-goleniu-i-depilacji-olej-kokosowy-i-maslo-pomaranczowe-200-ml,115631
czytałam dosyć dobre opinie na jego temat i jutro sobie go kupie 😉 zobaczę, może on pomoże na moje krostki, wprawdzie Pilarixu jeszcze nie próbowałam ale mialam ten balsam z Isany z wysoką zawartością mocznika, niestety nie pomógł 🙁
jest w Waszych rossmannach tan balsam venus:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Venus-balsam-po-goleniu-i-depilacji-olej-kokosowy-i-maslo-pomaranczowe-200-ml,115631
bo w moim podobno nigdy go nie mieli 🙁 mogłybyście tak przy okazji zerknąć w Waszych roskach?  :kwiatek:
Też mam tarkę drewnianą do stóp Peggy Sage, całkiem spoko- póki co sprawdza się najlepiej.

Na suchą skórę stóp stosuję maść z witaminą A lub balsam z masła shea np Organique.

Depilujecie umyte nogi? Może nie i od tego robią się Wam te krostki? Poza sprawą higieny, skóra po myciu w ciepłej wodzie łatwiej podda się zabiegom. Mam tylko nadzieję, że to nie są wrastające włoski. Nie chcę Was straszyć, ale ja miałam z nimi problem i pomogły mi dopiero zabiegi laserem.
Miałam Rowentę, była w porządku, ale nie mam porównania do innych, bo to był mój jedyny depilator.
siwaaa, z tych wszystkich najlepszy - najszybszy i najdokładniejszy jest Philips
Jest też najbardziej ponoć boelsny - ja nie wiem, bo mam przyzwyczajoną skórę i nie czuję...
Próboiwałam jakiś super - hiper Braunów - jak dla mnie wywalone pieniądze. Depilatory niedokładne, wolne, etc...
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
01 sierpnia 2014 09:04
ja sobie radzicie z krostkami po depilacji? Mi zawsze robiły się tylko w okolicach bikini więc po goleniu zaczęłam te miejsca przecierać jakimś tonikiem z alkoholem i problem zniknął, nie mam tak ani jednej krostki 🙂 jednak odkąd zaczełam stosować depilator (wcześniej leciałam tylko na maszynkach) takie same krosty robia mi się na nogach tylko w dodatku jeszcze dłużej się utrzymują i z nimi nie wiem co mam począć 🙁


Ja stosuje balsamy,kremy z mocznikiem,miałam niedawno SVR Xerial,teraz krem do rak Isana Urea z Rossmana daje radę🙂 mocznik zmiękcza skore,dzieki czemu włoski mniej wrastają-a to jest przyczyna krostek.
_Gaga Również słyszałam o  nim dobre opinie.Czyli zostanę przy tym depilatorze  😉
Graba.   je ne sais pas
05 sierpnia 2014 08:19
Któraś z Was kiedyś polecała płyn z ziaji do higieny intymnej do mycia wrażliwej skóry i twarzy. Pamięta ktoś, który to był, bo na stronie widzę kilka rodzajów :kwiatek:
siwaaa ja mam jakiś jeden z tańszych Philipsów, kiedyś stosowałam Braun i wolę tego Philips ponieważ braun ma male pęsety a Philips dyski (czyli takie duże pęsety) dzięki temu łapie naraz więcej wlosów i w szybszym czasie je usuwa, jak dla nie wygrywa Philips 😉
diakonka ja też używam tego balsamu z mocznikiem Isana i wlosy rzeczywiście mniej wrastają jednak chodzi mi o to, że dzień po użyciu depilatora robią mi sie krostki na nogach, w szczególności na udach no takie ropne pryszcze  😲 po maszynce tego nie mam. Nie wiem od czego to zależy. czasami takie krosty robiły mi się po użyciu maszynki ale jedynie na bikini, jdnak odkryłam dobry sposób na to, po goleniu przemywam się tam tonikiem, ktory zawiera alkohol i od tamtej pory nie mam tam ani jednej krostki.
Nie wiem, może na nogi tez by pomoglo ale boje się, że wysuszę sobie skorę bo i tak mam suche nogi 🙁
hanexxx dzięki. Wybrałam Philipsa. Dobe utrzymywało się podrażnienie- krostki. I chyba więcej włosków mi przycięło niz wytrwało, ale ja pewnie żle coś robiłam. Ważne że nogi przeżyłam, pachy na lajcie.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 września 2014 16:06
czym walczycie z takim lekkim cellulitem, który widać dopiero przy ściśnięciu skóry?
bańka chińska wydawała mi się fajną opcją, ale niestety mam pękające naczynka. chcę kupić sobie coś delikatnego, ale skutecznego do masażu
znacie balsam Vaseline? Dobry jest, szybko się wchłania?  :kwiatek:
Miałyście jakieś produkty z L'Occitane? Mam bon na 200 zł do wykorzystania (i niestety nie mogę łączyć z gotówką, więc nie dopłacę jeśli chciałabym coś droższczego :/) i kompletnie nie wiem, co wybrać
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 listopada 2014 22:29
cavaletti krem do rąk z masłem shea koniecznie!! [[a]]http://pl.loccitane.com/krem-do-r%C4%85k-mas%C5%82o-shea,36,2,3498,484116.htm[[a]]

to jest NAJLEPSZY krem do rąk na świecie wart absolutnie każdej złotówki (a przy tym starcza na rok użytkowania)  💘
Edytka, używam go codziennie jak jestem w pracy i... dupy nie urywa 😉 W ogóle im dłużej tam pracuję tym mniej rzeczy krzyczy do mnie "MUSISZ MNIE MIEĆ!"
Chyba wezmę dwa kremy i dam w prezencie bliskim 😉 Bo nic innego do głowy mi nie przychodzi, a wczoraj chyba z 3 godziny chodziłam i się zastanawiałam co by tu wziąć
Pracujesz tam i nie wiesz co brać? 😉
Pomysł, żeby potem podarować te kosmetyki komuś po choinkę jest bardzo trafiony 😉
szepcik, no nie wiem, co brać :P
Do włosów rzeczy mi nie odpowiadają, balsamów do ciała mam po kokardkę. Do twarzy produkty mam sprawdzone i nie chcę zmieniać. A jak mam "wydać" 60 zł na żel pod prysznic to będę płakać jak mi do odpływu będzie lecieć 😉
Zapachu za 200 zł nie kupię, czy kremu do twarzy mamie.
Ni w oko ni w ząb ta kwota, bo nie mogę się na nic zdecydować 😉
Ale wezmę chyba te kremy i faktycznie na prezenty pójdą
Mam to samo, jak pomyślę, że mam wydać kupę kasy na coś co i tak zostanie spuszczone w kanał to mi się słabo robi 😉 ja teraz pracuję w Starej Mydlarni i jakoś nic mnie nie kusi, co najwyżej sera do twarzy i chyba wypróbuję mydła Aleppo. Masło do ciała z olejem arganowym, masłem shea i olejem kokosowym bym wzięła, no i może jeden ładnie pachnący balsamik ale nie za taką cenę. Za to zaczęłam nałogowo kupować woski Yankee Candle  😜
Olejek arganowy nie bez powodu jest nazywany Złotem Maroka. Ja osobiście polecam skóra od razu jest w lepszej kondycji.  😉
dziewczęta bardzo prosze o pomoc 🙁 w temacie kosmetyki ipt. moja wiedza jest znikoma. ostatnio dowiedziałam sie że mam cerę naczynkową i mozna coś zrobić z tymi paskudnymi czerwonymi plamami :/, znalazłam kilka ofert gruponowych oferujących jeden, dwa lub trzy zabiegi, ale kompletnie nie mam pojęcia na ile kwalifikuje się moja cera, a że mam słabą prace to wolałabym nie zwalniać sie z niej tylko na diagnozę ile zabiegów potrzebuję tylko od razu umówić się na wszystkie (żeby wiedzieć kiedy mam brać wolne). Słuszałam tez że są dwa rodzaje zamykania naczynek (nie wiem którego powinnam szukać) i, że  wstrzeliłam się w najgorszy okres ever do takich zabiegów.




byłabym wdzięczna za jakieś info z czym to się jje 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 grudnia 2014 11:16
skóra mi zeschła tak, że się sypał naskórek i bolało przy wykładaniu obcisłych spodni. masło Green Pharmacy nie dawało rady, kupiłam to:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39905
i się zakochałam, najprzyjemniejszy z balsamów jakie stosowałam w okresie zimowym.  😍
Ja nadal pałam miłością do Palmersa 🙂 Spróbuj jak gdzieś go wyczaisz na promocji
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 grudnia 2014 21:40
jak na promocji to spróbuję, ale stanowczo zabija ceną 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 grudnia 2014 11:26
Czy któraś z Was miała może do czynienia z kremami Dr Irena Eris?
Mam ochotę przetestować po przeczytaniu pozytywnych opinii na Wizażu 😉
Dziewczyny, jako, że jestem wiecznie zabiegana, na nic nie mam czasu, to po prostu o wielu rzeczach nie wiem. Mój mąż idąc na łatwiznę z upominkami gwiazdkowymi kupił w aptece dla mnie Koenzym Q10 w kapsułkach. OK, fajnie, przyda się. Pytanie tylko jak często można go stosować? Codziennie wklepywać w lico czy rzadziej?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 stycznia 2015 12:26
lubię zimę, ale to co robi z moją skórą to przesada. nie mogę sobie poradzić z rękami, często używam kremu (różnych), na noc smaruję tłustą maścią i śpię w rękawiczkach. no i popękała mi skóra na wewnętrznej stronie dłoni. co z tym zrobić? 🙁
Krem Isana Med z mocznikiem 5,5%? Fajna jest też maska na dłonie i paznokcie z Ziaji oliwkowa.
madmaddie, a jak wychodzisz na mróz to jak zabezpieczasz dłonie? A w codziennym życiu unikasz moczenia dłoni w wodzie?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 stycznia 2015 13:14
cavaletti, jak wychodzę, to zawsze zakładam rękawiczki, cieńsze lub grubsze, zależnie od tego gdzie idę i jak jest zimno. moczę standardowo w kuchni, staram się od razu wycierać po wyjęciu z wody.

fruity_jelly, o, może tej maski spróbuję.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się