tlen.pl

czy ktos z was uzywa komunikatora tlen.pl? mam go od dawna i wlasnie mi nie laczy z gg od wczoraj 🙁 gg nowe sciagnelam, ale nie chce go.. chce tlena.. zawsze dzialal o stokroc lepiej niz gupie padu padu..
mój mąż, mój kolega z pracy, dwoje znajomych.. wszyscy aktualnie obecni i widoczni na moim gg więc chyba działa 😉
buu to tym gorzej bo mi sie wczoraj udalo polaczyc a dzis znow nie 🙁
kpik   kpik bo kpi?
04 marca 2009 09:48
dzisiaj rano jeszcze działało, teraz padło
- mysle ze to chwilowe, raz na jakis czas ma prawo nie działać - w porownaniu z moimi doswiadczeniami z gg to i tak luksus :P
tez nie chcę przenosić się na gg, tlen jest stabilniejszy, ma więcej opcji no i powiadamianie o mailach przychodzących w jasny ale nie nachalny sposób.
przeinstalowalam tlenika i narazie tfu tfu dziala.. oby juz tak zostalo..
gg uruchamia sie 5 minut i jest nieczytelne -fuj!
my_karen   Connemara SeaHorse
04 marca 2009 11:13
Tez siedze od niepamietnych czasow na tlenie i mi z tym dobrze. Stabilniejsze, wreszcie dochodzi mi przynajmniej wiekszosc wiadomosci, bo na gg roznie bywalo. Tylko teraz mysle nad nowym gg bo u siostry odkrylam jedno świetne gg radio  😁 ale chyba i tak tlen zwyciezy...

Magda(ukradłaś mi nick 😁 😜 ) mi tez gg padalo w ciagu ostatnich dwoch dni, dzis rano tez nie moglo zalapac, chyba z godzine migało. Więc to moze jakis błąd "od nich". Teraz, odpukac, działa jak nalezy.
ja mialam tlena rok  🙂 wcześniej jeszcze Stefana używałam, ale pewnego dnia wszystko mi padło i zainstalowałam sobie gadu i jakos nie miałam później problemu...
jestem minusem tlena było to że nie archiwizował mi wiadomości  🤔wirek:
kpik   kpik bo kpi?
04 marca 2009 13:14
mi kazda wersja tlena archiwizuje. moze coś ci się zle zainstalowało, albo niechcący wywalilaś jakis plik za to odpowiedzialny?
ja tylko zmieniłam sobie emoty i ikony na takie jak w gg.

za to poczta o2 jest niezawodna 🙂 i da się ją skonfigurować z każdym programem
tez korzystam z poczty o2 chyba od 4 czy 5 lat  :kwiatek:
my_karen   Connemara SeaHorse
04 marca 2009 17:34
Ja tez nigdy z archiwizacja nie mialam problemu, moze jakbys jeszcze raz zainstalowala byloby ok.
Za to do poczty o2 nigdy sie nie przyzwyczailam i obecnie zarosla jak tajemniczy ogrod... chyba jest juz calkowicie pelna, zreszta i tak tylko spam na nia idzie...
aaaaaaa cały dzień próbuję się połączyć z gg na tlenie i nie mogę!  👿  😤  Wam też nie działa?  🤔
my_karen   Connemara SeaHorse
11 marca 2009 19:54
Do południa nie działało, pozniej juz ok. Musi byc wina tlena bo gg (komunikator) działał cały czas, a tlen nie chciał załapać 👿
Coś za często ostatnio nie łapie - aż myśle o przeprowadzce na stałe na gg 🤔
kpik   kpik bo kpi?
11 marca 2009 20:14
jak powstał ten wątek- tj przy tamtym problemie wystarczyło u mnie włączyć ponownie tlen i połączył się z gg bez problemu
ja przeintstalowalam tlena i od tamtej pory tfu tfu smiga jak trzeba :]
Lov   all my life is changin' every day.
12 marca 2009 16:43
ja tylko zmieniłam sobie emoty i ikony na takie jak w gg.


jak to zrobiłaś? 😉


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się