Urodziny re-voltowiczów - Prezenty II edycja

CeraŁ   dużo dużo zmian..
15 grudnia 2010 22:25
wpłaciłam pierwszą ratę 🙂
Chciałam przypomnieć ze jak wszystkie przelewy nie dotrą do mnie do 31 grudnia to nie bawimy się w obdarowywanki w tym roku  😉
W pierwszym tyg stycznia  zwróce Wam przelewy jak by coś .
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 grudnia 2010 15:58
Ciska ile osób jeszcze nie wpłaciło pierwszej raty?
moje dotrze 29 grudnia  😉
nowe przelewy to :
Lovely 75
Cyntia 200
Gagulec 75
Forta 75
Pokemon 80
Kcj 75
Ode mnie tez pieniadze wplyną w tym okresie między świętami a sylwestrem.
przypominam liste :
1. wiola 178
2. Ash
3. Kolorwiatru
4. Breva
5. akzzi
6. Caira
7. Zairka
8. Fanga
9. xxagaxx
10. zabeczka17
11. Aniaagre
12.karolinaaa
13. fin
14. Dzionka
15. Korsik
16. Edytka
17. Nirv
18. Zen
19. kcj90
20. Karolcia
21. maleństwo
22. agniecha930
23. Niewidzialna
24. lockmittel
25. lovely
26.Karla🙂
27.Naciau
28.Pacia
29. Hanoverka
30. marysia550
31.pokemon
32. ciska
33. cierp1enie
34. Gagulec
35. cyntia
36. Alabamka
37. Forta
38. AleksandraAlicja
39. Arroch
40. Zu

na fioletowo osoby które wpłaciły
A nie możemy się ewentulnie bawić wśród osób, które wpłaciły pierwszą wymaganą ratę do 31 grudnia?
Dokładnie, jestem za jakby coś 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 grudnia 2010 18:27
popieram Zen!

a póki co trzeba wysłać tym osobom PW z przypomnieniem. jak chcesz Ciska to sama napiszę do tych osób 😉
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
17 grudnia 2010 18:29
Jestem za 🙂 Jezeli ktos nie czul sie na silach finansowych to nie trzeba bylo brac udzialu i zawracac glowy...
popieram Zen!

a póki co trzeba wysłać tym osobom PW z przypomnieniem. jak chcesz Ciska to sama napiszę do tych osób 😉


ludu spokojnie, do 31 Grudnia kupa czasu. Nikt nie musi juz wpłacać kasy.
Faktycznie, raptem 14 dni, z czego 7 to zawirowania wokół Świąt, sylwestra etc. 😉 Plus 4 dni wypadają, bo banki nie księgują w weekendy. Czyli wychodzi w sumie 10 dni. Mało. A jak ktoś liczy na przelew pcztowy, to właściwie ma tylko 5 dni 🤣
Zawsze mozna wplacic na konto bezpośrednio w banku i wtedy kasa jest od razu, czyli mozna to zrobić w ciągu jednego dnia.
Właśnie się dowiedziałam że mama tylko zarezerwowała że przelew pójdzie ...  😵 ... 24 grudnia  😵 Więc dojdzie 24 albo 27
ode mnie też kasa pójdzie jakoś po świętach 😉 wpłacę w banku, żeby pieniądze szybko doszły
Ja tak pisze poniważ wczesniejsza edycja tej zabawy nauczyła mnie ze albo wszyscy czynnie biorą udział albo nie  😉
Bo nawet jedna osoba zalegajaca co jakiś czas z wpłatą moze popsuć Wam zabawę.
Ale to już sami zdecydujecie  😉
Ano właśnie.. rozumiem, że nie można każdego mierzyć cudzą miarą, ale jednak wpłata z góry miałaby jak widać sens.. a z drugiej strony byłaby krzywdząca dla osób, które systematycznie wpłacają raty. Ehh, i bądź tu mądry..
ja pamietam, bede płacic rachunek do 23 grudnia to zapłaace i tu
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 grudnia 2010 09:16
[s]Czy ja moge prosić kogos o przesłanie mi danych do wpłaty.
Bo mam 2 konta Ciski stare i nowe i ni eiwme które jest dobre[/s] :kwiatek:
[s]Będę wdzieczna[/s] :kwiatek:

Dzieki dziewczyny :kwiatek: 1 rata zapłacona 💃
doszedł Twój przelew  😉
i ja zapłaciłam część 😉
pozdrawiam!
Gagulec   Mistrz lokalny
22 grudnia 2010 07:56
Trochę mnie jednak przeraża liczba osób, które nie wpłaciły....
Policzyłam fioletowe osoby i jest na razie 22 - ja bym nie rezygnowała z zabawy, ale już nie przypominać i nie upominać się o kasę, bo pewnie z tymi osobami może być dalej problem. Te co wpłaciły "za dużo" to po prostu oddać im różnicę, a reszcie pozostanie mało do dopłacenia 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 grudnia 2010 09:19
Wiesz wątpie szczerze że np Korsik, czy aga nie zapłacą 😉
raczej stawiałabym ze na ostatnia chwile ale wpłata bedzie, co z nirv ona do konca roku ma wplacic calosc, prawda?
Gagulec   Mistrz lokalny
22 grudnia 2010 09:57
co z nirv ona do konca roku ma wplacic calosc, prawda?


Przypominałam jej przy okazji rozmowy na gg, mówiła że zapomniała i że wpłaci całość...
Ale czy na pewno 😁 ...
Ja jestem za tym, by nie rezygnować z zabawy, po prostu najwyżej bawić sie w mniejszym gronie 🙂.
Wiesz wątpie szczerze że np Korsik, czy aga nie zapłacą 😉

No do końca roku jeszcze trochę zostało, tak, że na pewno jeszcze kilka osób zapłaci.
Chyba...
ja też zapłacę, ale niestety dopiero w ostatniej chwili 😉 także spokojnie 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
22 grudnia 2010 10:49
Ja jestem za tym, by nie rezygnować z zabawy, po prostu najwyżej bawić sie w mniejszym gronie 🙂.

podpisuje sie ręcyma i nogami 😁
ja dla pewności wysłałam tym bardziej zaprzyjaźnionym voltowiczom przypomnienie ( ja sama tez zapomniałam ale w pore sie obudziłam :icon_redface🙂
Ja już wpłaciłam, można mnie odhaczyć🙂 Trochę na ostatnią chwilę, ale mam konto w tym samym banku co ciska, więc szybko dojdzie 🙂 Nie mogę się doczekać lipca 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się