Urodziny re-voltowiczów - Prezenty II edycja

akzzi wpłaciłą ( 5 zł mniej co prawda , mam nadzieję, że to nie jest spowodowane tym , że urodziny ma w styczniu już), wygląda na to, że nie wpłąciła kolor (wiatru), ale chyba coś jej mało na forum ostatnio ??  poza tym agniecha, nirv i niewidzialna.


sorki zlało mi się w jedną rubrykę 😉
Nie możemy nadal wpłacać 200zł i za tyle wybierać prezent? Wyjdzie trochę większa składka ale nie będzie już trzeba zmieniać rozpiski rat itd.  😉
Si si, też wolę za 200 🙂
Gagulec   Mistrz lokalny
02 stycznia 2011 21:20
Też wolę za 200 😀 toż to prawie jak Stripe-In albo cotton z owijami 😀
no to trzeba będzie się złożyć po więcej niż 200, żeby każdy miał prezent za 200
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 21:36
Marysia550 nie trzeba. Wystarczy, że Ty wpłacisz ratami 200zł przecież ile wpłacisz za tyle masz prezent. Więc nie rozumiem potrzeby wpłacania więcej niż 200 aby każdy miał prezent za 200 pln. Oświeć mnie proszę.😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 stycznia 2011 21:36
niech bedzie za 200 💃

co do zeszłej edycji i osoby pokrzywdzonej to ja dalej nie dostalam czesci swojego prezentu 🙁
kótry NIrv ma wyslac do Kolor aona do mnie 🙄 najpierw Nirv sie nie spiesyzlo, potem poczta dala D.. teraz czekamy az Nirv odesle z powrotem...
ale jak wkoncu dostane to sie pochwale 😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 21:45
Więc droga żabeczko17 życzę Ci ażeby nie spotkało Cię to co Zairkę, ponieważ Twoja postawa jest bardzo egoistyczna. Nie wyobrażam sobie ażeby nie pomóc osobie poszkodowanej gdyż ktoś okazał się nieodpowiedzialny, a ona za mój prezent zapłaciła...
aaaa lockmittel- nie zajarzyłam, że do tej pory nie wychodziło nam po 200 składki 🙂

Zairka- nirv miała wysłać do kolor, a teraz ani widu ani nirv ani kolor  😁 nieźle

Ja jestem jedna z tych osób z końca i myślę, że problemy prezentowe mnie nie ominą, chociaż sama się wywiążę na bank 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 stycznia 2011 22:05
lockmittel A kim ty jesteś żeby mnie pouczać? Kto ci dał patent na to aby oceniac moje zachowanie? MOże i jestem egoistyczna ale ty za to bezczelna.
Zresztą moja postawa i moja sprawa. Zapisując się do gry nie było mowy o żadnych dodatkowych kosztach chyba że na własne życzenie i do prezentu. Jeśli ustalony byłb y fundusz ,, wypadkowy" to inna sprawa.I tego się trzymam. Jeśli ktoś odwali numer nie do mnie z pretensją, bo ja nie bedę płacić za czyjeś chamstwo. Mogę co najwyżej pomóc w inny sposób ale nie finansowy.

Poza tym nie ja dałam ciała.Nie ja jestem temu do cholery winna, że Zairka ma problem z odebraniem swojego prezentu. I szczerze bardzo jej współczuje, bo jest to przykre.
Jednak nie zamierzam w przyszłoci brac odpowiedzialności za czyjeś oszustwa.
Trochę się zgadzam z zabeczką. Dla mnie rewir powinna z miejsca dostać bana na tym forum, podobnie jak inne osoby, które ewentualnie nawalą z wpłatami. Poza tym jakiś sztab powinien zostać powołany do ścigania OSZUSTÓW, bo inaczej tego nie mogę nazwać. Sztab ten np. dzwoniłby na przykład do rodziców osób nieuczciwych albo rozgłaszał gdzie się da o ich oszustwach. To te osoby mają mieś przechlapane, a nie inni uczciwi uczestnicy.
Jakby grała w poprzedniej edycji nie popuściłabym rewir - jej zachowanie było poniżej pasa i już. 

Edit: zmieniałam Zairkę na Żabeczkę 🙂
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 22:13
ZabeczkoCzy ja Cię w czymś pouczam? Czy napisałam Ci, że masz zrobić tak a nie inaczej? Kochana przykro mi, lecz nie istnieje coś takiego jak patent na ocenianie innych.;] Nikt Cię nie obwinia za problem prezentu Zairki więc wyluzuj bo stwarzasz problem. Mnie po prostu dziwi, że każdy dostanie swój prezent i resztę ma w nosie. Uwierz mi, że jestem w stanie zrozumieć, iż ktoś ma trudną sytuację i nie może wspomóc późniejszych dopłat. Lecz jaką masz pewność, że tak się zapierasz, że nie pomożesz komuś finansowo i że nie będzie Cię stać za pół roku wpłacić 5zł na dodatkową składkę.? Przecież nikt tu nie mówi o kwotach rzędu kilkudziesięciu złotych.

Dzionka masz rację, tylko niestety dziewczyny zapewne nie miały już nerwów na zabawy z Rewir. Powiedz mi jeszcze skąd wzięłabyś nr do rodziców osoby nieuczciwej?
lockmittel, da się wszystko zrobić jak się ma do kogoś adres (a ciska ma🙂 )! Zawsze można kogoś postraszyć i ponachodzić, a co 🙂 Ja się piszę do sztabu, a co 😀!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 stycznia 2011 22:31
lockmittelCzep się kogo innego i  wywieraj presję na kimś innym. 
Nie będe brała NIGDY odpowiedzialności  finansowej za kogoś kto  jej brać nie potrafi. Są pewne zasady i ja też się ich trzymam.  Wpłacam pieniążki na czas. I dla mnie obarczenie mnie dodatkowymi kosztami ( za kogoś) jest  krzywdzące. I na pewno nie jest to egoistyczne zachowanie skoro zaoferowałam że mogę pomóc w jakiś inny sposób jak finansowy.

zbeczka jak się ciebie czyta to normalnie cycki opadają  😵 😵

Dzionka z nią jest ciężka sytuacja, wszyscy co mieli z nią kontakt bardzo szybko stracili, dziewczyna znikła, zresztą jest już chyba pełnoletnia więc nie wiem co da telefon do rodziców. Przkre bo ją znam, uważałam za odpowiedzialną osobę i uczciwą a tu taki cyrk.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 stycznia 2011 22:42
to poproś na prezent nowy push up, idealnie się przyda
xxagaxx, no właśnie to jest najgorsze - że nie będąc anonimowa takie coś wywinęła i nie było jej najzwyczajniej WSTYD :/ A tam, ja też dawno jestem pełnoletnia a mam by mnie chyba z domu wyrzuciła jakby ktoś do niej doniósł, że wiszę kasę jakimś ludziom i się migam 😀

Btw proszę trzymać poziom!
trzynastka   In love with the ordinary
02 stycznia 2011 22:45
Dla mnie rewir powinna z miejsca dostać bana na tym forum


Rewir dostała bana który miał być zdjęty jak ureguluje zaległość. Jak widać zbanowana jest dalej.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
02 stycznia 2011 22:48
Zabeczka ugryź się czasem w język.😉 i życzę wszystkim tutaj zgromadzonym kolorowych snów i żeby nie było w tegorocznej zabawie żadnych problemów z wpłatami. Dobranoc
w takich sytuacjach jedyne co mi pozostało zeby trzymać poziom to przycisk ignoruj.


Dzionka gdyby ciska podała mi jej adres to bez kitu bym się do niej przeszła. Może faktycznie jakby rodzince się powiedziało coś by ją ruszyło. Nienawidzę takiego zachowania.
oo, nie wiedziałam, że dostała bana! No to super, dobrze się stało 🙂 aga, przejdź się jeśli zdobędziesz adres, może przysłużysz się tym całej re-volcie 😉
kujka   new better life mode: on
02 stycznia 2011 23:08
poza tym rewir jezdzila (jezdzi?) dlugo na koniu deborah, mysle ze jakby ja poprosic, to moglaby udostepnic ktorejs voltowiczce jej numer telefonu (bo z pewnoscia takowy posiadala...)
naciau Wszystkiego naj  😅  :kwiatek:
dzieki  :kwiatek:
poza tym rewir jezdzila (jezdzi?) dlugo na koniu deborah, mysle ze jakby ja poprosic, to moglaby udostepnic ktorejs voltowiczce jej numer telefonu (bo z pewnoscia takowy posiadala...)


Pisałam już do Deb, jej też się kontakt urwał z Rewir  😵 😵
Naciau, spełnienia marzeń 😉
Naciau wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i zdrowia, no i pociechy z koniska :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 stycznia 2011 10:40
Naciau wszytskiego naj! 😅

jak ja robiłam smród Rewir gdzie sie dało to znalezli sie tacy ktorym to mocno przeszkadzało, to ze zgrywam poszkodowana 😵
a przeciez nie o to chodziło....
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 stycznia 2011 10:43
Naciau 100 lat !  😅 😅 Spełnienia marzeń.  :kwiatek:
Naciau  już dawno powinnaś wysłać mi pw z wybranym prezentem  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się