Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Ritta boski!!!!!
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
07 stycznia 2009 18:01
Ritta świetny ten filmik 😲 Muzyka piękna, ciekawe sceny, widać że ktoś się napracował 🙂
Ritta świetny ten filmik...
brak słów 😜
margaritka, ja pamiętam, był taki! Tylko nie wiem jak otagowany, żeby go znaleźć. 😁

Kurde.... niby koń do gabarytów jeźdźca, ale i tak trochę żal mi tego fryza. Babka waży spokojnie ponad 100 kg i za specjalnie pięknej równowagi też nie utrzymuje. NO, ale lepiej jak jeździ na fryzie niż na jakimś drobnym kucu, bo tacy ludzie też się zdarzają...

Mój ostatni numer jeden wśród końskich filmów:!


Jakby ktos chcial poogladac... moj Nick to Crejzol1, sporo filmikow jest
Sankarita, też strasznie lubię ten filmik  😉
Tylko strasznie mnie wkurza to "wycie" w tle  🙄

Na to miło się patrzy  😀
A teraz intensywnie szukam takiego jednego filmu... jak znajdę to wkleję adres
a to mój naj naj!Pokaz londyńskiej policji na Olimpii. Trzeba oglądać koniecznie z muzyką. Mogę ogladać do znudzenia 😉
no właśnie, zapomniałam napisać- Ritta, film przeboski! Zaraz do ulubionych poszedł!
W ogóle, zauważyłyście, że to odpowiedź na podobny film...? Tylko, że tam muzyka jest w ogóle nie trafiona...

armaquesse, łosz. Kolejny film dodany do ulubionych! Szkoda, ze kręcący nie siedział trochę bliżej.
"no właśnie, zapomniałam napisać- Ritta, film przeboski! Zaraz do ulubionych poszedł!
W ogóle, zauważyłyście, że to odpowiedź na podobny film...? Tylko, że tam muzyka jest w ogóle nie trafiona.." Tamten to pierwsza wersja chyba, ten drugi jest absolutnie obledny jak dla mnie 😉
A mnie się ten trailer spodobał, filmu w całości niestety nie widziałam  🙁


P.S Witam wszystkich
A to jest mój ulubiony filmik... 😉)
armaquesse SUPER takie pytanie...jak oni te siodla zdjeli 🤔  👍
odpieli popręgi i wyciągneli spod swoich zadków od tyłu 😉
ja jak tylko wchodzę na youtube to włączam ten filmik 😀

a jak zobaczyłam to pierwszy raz, to nie wiedziałam co ze sobą zrobić, a teraz oglądam dla przyjemności 😀
Kurde, ale oni to zrobili błyskawicznie! Ja patrzę.... widze gości z siodłami pod tyłkami a tu nagle.... goście siodłami w łapkach. Dobrzy są.😀
trochę weselszych rzeczy.... Ten koń na filmie jest uroczy.😀


Primexowa, ten filmik znany, znany. Ten koń fruwa 😉
margaritka o to Ci chodzi?? tam z boku jest więcej

Madzixx chyba nie powinnaś się wypowiadać w kwestii proporcji między jeźdźcem a koniem, dziewczyna jest duża ale przynajmniej jeździ na DUŻYM koniu, dla którego to niespecjalny problem. Dla mnie to niesmaczne, że TY wytykasz to palcami.
to ja wrzucę film ze swoim jeszcze konikiem

rider1 nie dobijaj mnie...gdyby nie okoliczności subiektywne to bym Dedala juz dawno  z powrotem do domu przywlokła 😉
rider1 nie dobijaj mnie...gdyby nie okoliczności subiektywne to bym Dedala juz dawno  z powrotem do domu przywlokła 😉


Wiesz , może się nie sprzeda - jak zostanie to płakał nie będę , ale wolałbym aby ktoś skorzystał z tego co przez 3 lata Dedal zyskał u mnie.
kartaginka świetny ten filmik🙂😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
25 stycznia 2009 20:21
znalazlam przed chwila na youtubie

+div

z jednej strony szokujace i zastanawiajace jest to jakim cudem kolesiowi nic nie jest(????)
a z drugiej strony nasuwa sie oczywiste pytanie "PO CO"???????? nie jestem w stanie zrozumiec... 🤔
Manta   Tyłkoklep leśny =)
25 stycznia 2009 20:27
na tym profilu jest kilka tego typu filmików...
pierwsze co mi przyszło do głowy, to że przepiękny ten koń z filmiku podanego przez Ciebie ;-) a po co, jeszcze nie wiem, ale pewnie jakiś cel w tym jest...może ;-)
Może facet miał tytanowy ochraniacz na ... brzuch który jest nie do zmiażdżenia  😂 ??
A serio to też mnie to dziwi, że nic mu nie jest. Jedni wolą "znajdować się" na koniu, inni pod koniem  🏇
Bo to fajna sztuczka, bo można pokazać jaki koń łagodny mimo, że wielki ble ble.. Naprawdę tak trudno pojąć jego myślenie?

Jeśli coś się nie uda to będzie mógł mieć pretensje tylko do siebie, jego ryzyko.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
25 stycznia 2009 21:31
Ten facet to mój znajomy, na 2 filmikach nawet ja i Kuc jesteśmy. Też nigdy do końca nie udało mi się z niego wydusić po co on to tak naprawdę robi, ale ma to coś wspólnego ze testowaniem własnych możliwości 😉 No i mogę zapewnić, że tytanowych ochraniaczy nie używa.
Naturalnie wzmianka o ochraniaczach to był żarcik  😁 Rozsądne to to nie jest, ale i tak faceta podziwiam, ja bym się nigdy nie odważyła  😀iabeł: Nawet z ochroniaczem
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
25 stycznia 2009 21:45
no wlasnie tak to wyglada, jakby mial duze zapotrzebowanie na wysoki poziom adrenaliny...
a dziwi mnie to ze wzgledu na fakt, iz przypomina mi to bardziej wywolywanie wilka z lasu... wszystko jest ok, dopoki nic sie nie stanie.
Moim zdaniem gdyby coś się stało, jak zwykle po jakimś czasie wina zostałaby zwalona na Bogu winne zwierze ... Przynajmniej tak wygląda to z mojej perspektywy.  🤔wirek:
taggi tym bardziej mu się dziwię , bo adrenalinę można pozyskać w inny i  bezpieczniejszy sposób..
Nie wiedziałam za bardzo gdzie to wrzucić,
to chyba najodpowiedniejszy wątek...

🙄

edit:
jeszcze jedno...
🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się