Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Skoro sa zdjecia z wypadow w teren to ja oponuje za tematem z filmikami. Czasami znajduje takie fajne, ze az zal sie nie podzielic. Sama tez sporo laduje wlasnych 🙂

To z dzisiaj, z bardzo przyjemnego terenu:

Przedzieranie sie z psem przez las 😀


I wymijanie kaluz :P a pies goni 😀 🤣
Wogóle temat fajny i popieram  🙂

Natomiast mam pewne ale do filmiku pod tyt."przedzieranie się przez las" - czy nie uważasz że galopy po korzeniach drzew są trochę niebezpieczne dla Ciebie i dla konia, nawet tam na filmiku widać jak się potknął o jeden.

Pozdrawiam

Jacek bohaterem filmu. ale dostał ochrzan...
film o koniach z mojej stajni🙂
Wogóle temat fajny i popieram  🙂

Natomiast mam pewne ale do filmiku pod tyt."przedzieranie się przez las" - czy nie uważasz że galopy po korzeniach drzew są trochę niebezpieczne dla Ciebie i dla konia, nawet tam na filmiku widać jak się potknął o jeden.

Pozdrawiam

Uwazam, ale nie po drogach, ktore znam i nie po korzeniach, na ktorych nie ma jak sie potknac, bo sa przykryte gruba warstwa mchu. 🙂
Jur, wiem, wszyscy sie z mojego Taty smieja, ale coz zrobic jak wlazl w kadr i nie chcial zejsc  😁

madzixx, super, jak dodac muzyke do filmiku?
w movie makerze jest opcja ze dodoaje sie podklad🙂


Co prawda nie moje zwierze, ale kocham ten filmik - ile szczescia moze dac jedna pileczka  😉

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
08 grudnia 2008 12:05
zoyabea rewelacja!! on sie bawi zupelnie jak pies!!! swietny film🙂😉
apropo piłek..i koni 😎

Bachus..młodziak ze stajni🙂
Konie i pilki to temat rzeka 😉

i kon mordujacy beczke 😎
zoyabea filmik z beczką jest super  😁

Alicja_8   Z pasja...z miłością...
08 grudnia 2008 14:12
Zabawa z piłką swietna..ten maly siwy konik niezle zasuwa 😀chyba mial wtedy mnustwo energi🙂

A kon z beczka poprostu cudo...niezle wali z zadu... 🙄heheh...i pieknie wybarwiony  😀 ah
Koniki pilkowe swietne  🤣

a widzieliscie tego skoczka? To raczej zajac a nie kon  😍
Monny   bez odbioru .
09 grudnia 2008 16:04
Freddie wow !!!!! 😲 😜
Ferddie 1000 razy było 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
09 grudnia 2008 16:50
ja wrzucam film, ktory na mnie zrobil dobre wrazenie i bardzo mi sie spodobal.

Mój Chaberek:
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 grudnia 2008 19:37
...
usówam bo nie jest to w sumie tu potrzebne.
Brak snu robi swoje :/
to ja też się udzielę 😀

ten zrobiłam sama jak mi się nudzło :p
http://www.wrzuta.pl/film/wb9oCTwflJ/mielno

a ten mi zrobiła koleżanka, jak musiałam się rozstać z moją pierwszą końską miłością (ma żeńskie imię, ale to wałach jest 🙂 )
http://www.wrzuta.pl/film/nT3rT89zac/the_end

żaden koń niestety nie jest/ani nie był mój...

a tak poza tym to, pewnie większość już widziała ten filmik, bo był opublikowany na volcie już:
to ja tez przypomne jeden filmik

Kucunio i jego padokowa piłeczka:



Rozrywka równie fajna jak kopanie mega-dołów na padoku, tudzież zawody w zdejmowaniu kumplom kantarów 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
17 grudnia 2008 05:48
quanta widze ze juz w nim zakochana jestes🙂😉) cudny jest. on nawet bawi się "subtelnie: 😁

a ja dzis noc spedzilam ze wspanialym Movie Makerem. oto efekt naszej "miłości"😉

KresPas   żyj i daj żyć
17 grudnia 2008 06:28
filmiki super... 😉
ech, ja mam jeden swój stary filmik ale jakoś jak już jestem o Duszyny nie ma komu nas kamerować..
a ze temat piłki to temat rzeka....

nasze oswajanie z piłką i nie tylko
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
18 grudnia 2008 09:03
Argento superowy filmik 🙂
musi chlopak duuuuuzo pracowac z tymi konmi...zreszta widac ze one robia to z przyjemnoscia...

Super sprawa takie zaufanie konsko-ludzkie 🙂 🙂
tak na rozgrzewkę , powrót do lata 🙂



i chłopak mojej baby  😁
nie wiedziałam gdzie to wstawic...ale to juz lekka przesada, przyznaje szczerze ze większej osoby na koniu nie widziałam(sama jestem okragła ale to juz cos innego)
przynajmniej sobie konia swoich gabarytow wybrała. Powinna schudnąć, bo taka otyłość jest już niezdrowa, ale kij wie, może babka chora na coś i nie może?
Ja bardzo lubie ten filmik
🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 stycznia 2009 16:28
czy ktos pamieta taki film jak jakas dziewczyna robila fotki dla swoich figurek aq potem je posklejala i wyszedl film?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się