Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

kasiasci   www.alfahorse.pl
25 maja 2010 07:58
To się nazywa Cherroke Bridle ( tak to nazywamy w PNH ). Jest to najczęściej sznurek ( savvy string ) od carrot sticka ( bata używanego w PNH ). Jeździć na tym powinny osoby z naprawdę dobrym dosiadem  a co za tym idzie zupełnie niezależną ręką.
Filmik szczególny może nie jest, jakaś nędzna gimnastyka w wykonaniu moim i Jasia, ale warto posłuchać dociekliwości operatora kamery (aparatu),  to był... ?


😂
mtl   I M Equestrian
06 czerwca 2010 16:22
martika dobre, dobre  😂


normalnie nie mogę się napatrzeć co ta dziewczyna potrafi zrobić w koniem.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
07 czerwca 2010 18:58
ona jest w moim wieku  😵
jestem życiowym nieudacznikiem  🙄
Ale fajne  😜
Ale świetne! Najbardziej mi sie spodobało jak koń ją na siebie wrzucił.
fajne, tyle, że było
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 czerwca 2010 21:35
Czemu ja nie znam choc w polowie osoby z takim podejsciem, bo to kwestia podejscia.  😀
haha tak se przypomniałam że ja też cos mam...o losie toż to sprzed....4 lat!! 🙂 chyba jakos rok-dwa po kupnie Czarnej jak sie przeżuciłam na sznurki
nasze wypociny :P
galopada_   małoPolskie ;)
08 czerwca 2010 17:14
moj podopieczny na drugiej jezdzie bez lonży  😍




mój maluch 🙂 szkoda że go juz nie widuje 😕
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 czerwca 2010 16:43


Ale fajne. Może nie takie końskie, ale fajne 😀
mniaaam  😍 ta masa czekoladowa.... pysznie wygląda  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 czerwca 2010 20:35
Znalazłam to dziś...

Filmik pokazuje śmierć jednego z koni na rodeo... szukałam informacji o nim i znalazłam coś takiego: http://www.all-creatures.org/aip/nl-20090728-10.html
Szkoda gadać.... :/ z moim angielskim nie jest najlepiej, więc liczę na pomoc. Z jakiego powodu nastąpił zgon? Czy dobrze mi się wydaje, że od uderzenia głową o ziemię?
Booooże! To sie w glowie nie mieści, jaka bestią może być człowiek! Nie rozumiem w ogóle, jak takie cos mozna nazywać "sportem", nie wiem, jak inni ludzie moga temu dopingować i cieszyc sie z szkou, w którym są te biedne zwierzęta. Czasami wstydzę sie, że jestem człowiekiem!
Mamy tutaj taki kontrast miedzy tym filmikiem a tym, który podała ann, że sa ludzie i ludzie (w zasadzie tych z filmiku, ktory wymieniłam jako pierwszy nie mozna nazwac ludźmi! ).  😤 😤 😤
🤔wirek:
Najgorsze, że z takimi ludźmi nie da sie nic zrobić. Tych bestii jest po prostu za dużo.
brak slow... juz nawet zlosc w sekundzie przeszla i pojawily sie lzy...  😕 😕
Nigna   Warto mieć marzenia...
14 czerwca 2010 23:30
Do do filmiku z rodeo...wydaje mi sie że zgon nastąpił w wyniku upadku ogólnie. Coś z kręgosłupem. Na filmiku widac jak koń upada z głową w górze....  na kanale Sharku można zobaczyć jeszcze kilka takich przypadków.  NIe rozumiem jak ktoś normalmy może takie coś oglądać na żywo..


co do filmiku elipse... co on kurde wyprawia z tym koniem o_O Niech sie najpier nauczy jeździć ; /

jak dla mnie za dużo krzyku o taki upadek no ale cóż to tylko ,,gwiazdka"
większość koniarzy przeżyła gorsze i nielecieli od razu do szpitala
tylko koni zal..


jak jest w zwolnionym tepie pokazane dokladniej to po prostu nie moge.  👿  😕


edit: jak tak mozna...

jest całe mnóstwo drastycznych filmików masakra
ryczalam jak glupia jak je ogladalam..
anetakajper   Dolata i spółka
15 czerwca 2010 06:28
Ja nawet nie jestem  w stanie ich oglądnąć. Masakra co za sadyzm !
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 czerwca 2010 08:37
Szkoda gadać... są dwie strony rodeo- z jednej okrucieństwo, ale z drugiej to te konie są wykorzystywane tylko raz-dwa w miesiącu, a tak żyją sobie na zielonej trawce... Cóż. Każdy naród ma swoją kulturę i nie sposób z tym nic zrobić... 🙁
My możemy płakać nad krzywdą tych zwierzaków a tak naprawdę to na tych "imprezach" powinno poginąć trochę ludzi to może by się wtedy trochę opamiętali...martwi "kowboje" wyciągani z ringu na rampie traktorka...miodzio 😤
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 czerwca 2010 09:41
Ech... naprawdę szkoda gadać...
A teraz z innej beczki => http://www.youtube.com/watch#!v=FoZOuKxxQKw&feature=related
A jaki dumny z siebie był, kiedy to skoczył! 😀 Ja padłam na ziemię ze śmiechu... xD
Mega pozytywna paczka przyjaciółek szalejąca w terenach 🙂 polecam obejrzałam wiele z tych filmików i mam bardzo szeroki uśmiech 🙂
http://www.youtube.com/user/XxEndurancexX#p/u/62/J0fUZKUcS4Y
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się