Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

android
dziwne dla mnie jest to co ona robi. Moze ma ochode na adrenaline. Bo generalnie mój koń bedacy ogierem robi identycznie bedac w poblizu koni. Moze testuje ile czasu utrzyma konia zanim ten skoczy na tego drugiego :/
Ludzie sa dziwni.


Edit: następny kretyn



Ja wiem, że to akurat wygląda brutalnie i żałośnie ale miałam znajomego, który uczył konia kopać na komendę i początki wyglądały podobnie. Potem wystarczało rękę na zad położyć.

A baba, która "zagania konie ogierem" to proszę się przyjrzeć... to nie jest ogier - z tytułu wynika, że ten koń tak ma na widok innych koni.
w sumie to nawet przygladac sie nie trzeba. jakby to byl ogier to chyba by mu cos wyszlo  🏇

moj blad..
szkoda ze nie skacze przez przeszkody na tym siwku po asfalcie gruba świnia
na innych filmach widac ze klacz to to nie jest. A co do wyciagania interesu pzrez ogiery w takich sytuacjach. Wcale nie ejst regułą ze przy takim zachownaiu, od razu sie taki ogier podnieca. Mój miewa takie akcje bez chwalenia sie tym co posiada.
powiedzcie mi ,wstawiane byly tu filmiki z koniami ktore tak strasznie tuptaly i to okroponie wygladalo i nienaturalnie , jak to sie nazywa ?  :kwiatek:
powiedzcie mi ,wstawiane byly tu filmiki z koniami ktore tak strasznie tuptaly i to okroponie wygladalo i nienaturalnie , jak to sie nazywa ?  :kwiatek:

Chyba końmi 😉


O to chodzi ?
cieciorka   kocioł bałkański
24 października 2010 21:44
ale to są zdaje się marwai, czy tam marwari, albo jakieś inne azjatyckie.
podejrzewam, że chodzi o południowo amerykańskie paso fino
Było już?

W sumie to... wow.

edit.
Robi wrażenie, ciekawe tylko, jak tego uczą. Ten pierwszy jest chyba najbardziej interesujący.
powiedzcie mi ,wstawiane byly tu filmiki z koniami ktore tak strasznie tuptaly i to okroponie wygladalo i nienaturalnie , jak to sie nazywa ?  :kwiatek:


Może o to?
cieciorka   kocioł bałkański
24 października 2010 22:32
Vuko, czyli paso fino

Paulinka, sądzę, że nie tyle uczą, tylko zakładają taśmę na nogi i przytrzymują. Nie na chama, żeby koń padł na ryj, tylko łapal trochę równowagi. Za pysk trzymają, ale bacikiem po tyłku dają.
Fajna rozrywka.
A mozecie mi powiedziec jak to sie dzieje ze konie z tego linka tak sie zachowują? :>

Było już?

W sumie to... wow.

edit.
Robi wrażenie, ciekawe tylko, jak tego uczą. Ten pierwszy jest chyba najbardziej interesujący.
Vuko, czyli paso fino



Ok, kłania mi się czytanie ze zrozumieniem:P Nikt nie pytał o filmik tylko o nazwę 😡
dziecko i jego pileczka 😀😀😀:

Czy klacze "bawią" się piłeczką tak samo jak ogiery? 😉

znów ta kobieta, po jakiego grzyba taki wyjazd na batach z rzeki ? łydki nie jest w stanie przyłożyć ?  🤔wirek:
[quote author=TA-KI link=topic=348.msg748003#msg748003 date=1288036099]
Czy klacze "bawią" się piłeczką tak samo jak ogiery? 😉
[/quote]

Moja się nie bawi 😉 Dorosłe klacze generalnie niechętnie się bawią czy to piłką czy czymkolwiek innym, tak samo zresztą ogiery, chyba że są młode, albo strasznie znudzone. Najchętniej bawią się wałachy.
[quote author=TA-KI link=topic=348.msg748003#msg748003 date=1288036099]
Czy klacze "bawią" się piłeczką tak samo jak ogiery? 😉

Najchętniej bawią się wałachy.
[/quote]
To mój wałach o tym nie wie  😁
To mu przeczytaj, że tak napisałam, więc ma się bawić  😀iabeł:
vuko to dzieki  :kwiatek:
😂
mocna jest  🤣
Hehe śmieszne 😀
Haha, a jakie całkiem spore te przeszkódki  👍
Mi się podobało jakie ładne zeskoki robiła 😁
Srebrna super, jaka technika i praca kończyn  😁
Ale się składa.  😂 Tylko tyły nierówno idą.  😎
Hahahaha!



Te jak zadem poprawiają! Zwłaszcza w szeregu 😀 A jeden to taki brykający B-)

a też tak skaczę tylko ja cross po domu a na wakacjach to nawet z siostrą na plecach (ona mi prowadzi treningi 🙂
I ten komentarz.  😁 😁
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
27 października 2010 22:10
panny rozwalają.. hehe..

a ja znalazłam takiego małego srokacza... jakie on ma szkityyyyy 🙂



i tu zabawa z piłką 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się