Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

cieciorka   kocioł bałkański
18 listopada 2010 20:59
kuce irlandzkie to co innego trochę, te same z siebie tak chodzą.
mnie się jeszcze przypominają jakieś konie z afryki(?!?) którym podcina się jakiś nerw w ogonie, by go odpowiednio trzymały....
TN to dla mnie jakaś masakra...
dempsey   fiat voluntas Tua
18 listopada 2010 21:11
no ten film wstawiony przez MATRIX69 jest przerażajacy.. wiedziałam o tym, że to bestialstwo, ale te zdjecia "buta" który odpadł razem z połową kopyta.. Boże.  🤔
Niestety, jest to straszne, ale jest szansa, że tego zabronią... Te konie żyją krótko, stoją cały dzień w stajni, trenowane są głownie po liniach prostych w tych wszystkich obciążnikach itp. - koleś sobie na nich jedzie, zawraca i znowu jedzie prosto i znowu zawraca itp. Straszne życie takich koni.... na dodatek te schorowane zazwyczaj trafiają do rzeźni. Jak ktos jest zainteresowanym, to jest sporo literatury w necie o tych koniach, ale ja nie mogę za dużo takich rzeczy czytać, wysiadam psychicznie :/
A co będzie znaczył podpis na drugim zdjęciu wstawionym przez Koniczkę? "Two-year-old"?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 listopada 2010 20:15
To znaczy, że ten koń ma 2 lata.
http://www.dailymotion.pl/video/xexnon_un-minimum-de-materiel_sport

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 enjoy (mam nadzieje, że nie było:P)
rhinoe, kilka razy 😉
http://www.dailymotion.pl/video/xexnon_un-minimum-de-materiel_sport

zemdlal zemdlal zemdlal zemdlal zemdlal zemdlal zemdlal zemdlal zemdlal enjoy (mam nadzieje, że nie było:P)


rozumiem ze ten Pan sam sie wbił na zawody?
Ale musiała być wcześniej impreza?!!! 😅 😅 🏇 👍
U nas byłby zdyskawalifikowany, za nieodpowiedni strój jeździecki.
ten filmik byl  niedawno w tym watku. mnie najbardziej rozbawilo jak wszyscy na trybunach mu zawziecie brawo bili pod koniec, gdy on juz galopem znikal  👍 koles prze agent  😂
Koniczka, eee... To ile wcześniej musieli by go zajeździć, żeby zbudować takie mięśnie? Angielski znam na tyle, żeby wiedzieć co to dosłownie znaczy 😉 ale koń mi właśnie na dwulatka nie wyglądał.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 listopada 2010 21:43
http://www.gadu-gadu.pl/ramka?url=http://jaramsie.pl/2jns9l8_7zfknr#postbox&utm_source=gg&utm_medium=main 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 listopada 2010 09:39
no, to nasza forumowa Ganasz przecież. Sławna już jest. I jak opowiada w jednej z publikacji kobyłka może sie artystycznie wypowiadać dzięki szkoleniom w naturalnej szkole Parellego.
to fragment, tu macie cały materiał ktory zmontowała ekipa TVN z nagranych materiałow
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/raz-maluje-raz-gra-w-pilke,7954421,1,klip.html#
kon malujacy pedzlami... to wychodzi na to, ze moja mloda ma naturalne predyspozycje bo namietnie malowala granulatem po sciane tworzac "arcydziela".  🙄
Katja - to mój też. robił arcydzieła ale..... meszem😀😀

nie wiem czy było ..ale ja doznałam szoku, jak można  pozwolić takiemu malcowi skakać TAKIE przeszkody  😵
trzynastka   In love with the ordinary
25 listopada 2010 23:00
z 10 razy zawału bym dostała.  😲
ala, az mnie stawy zabolaly
nie bijcie jak było...
cóż ja rozumiem że brak czasem kasy na sprzęt ale żeby na gacie nie starczyło ? 🙂

skoro było po co powielać linki, choć mój z innej strony był...

już zapomniałam jak to jest, gdy coś zrobi się nie tak, i choć jestem geriawitem voltowym czuję się gówniarzem który się naraził innym ...
czasami lepiej zmilczeć...
ps. nie każdy ma czas przeglądać kilkadziesiąt stron jednego  wątku by znaleźć to samo co miał ochotę wstawić... ech, ta Voltowa tolerancja...
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
26 listopada 2010 14:23
m.indira nawet na tej samej stronie  😉
niestety, mi się to takie śmieszne nie wydaje i dziwi mnie to że niektórych razi koszulka na ramiączka, a ten "występ" nie..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 listopada 2010 14:25
m.indira, To strój adama z materiału, w komentarzach było napisane 😉
A mnie się ta cała  ,,akcja" podoba, gość pewnie przegrał jakiś zakład, no i musi być szalenie odważny, oraz honorowy, że słowa dotrzymał, albo zrobił to dla ,,jaj"  🏇
ktos pisal, ze to byl konkurs przebierancow i to byl po prostu "stroj" tego zawodnika, pomyslowe, nie ma co 😀
czym innym jest jazda w koszulce na ramiaczkach z dyndajacym biustem a czym innym taki przejazd dla rozrywki, mnie to nie razi i  👍 za odwage 🙂
hehehe!!! Dobry jest ten koleś... NATURALNY odważny i z POCZUCIEM HUMORU 😀
ludzie, no ale 3 raz to samo wstawiac...
no ale wy sie czepiacie, jak ktos chce wrzucic tu jaies filmik to musi ogladac 50 stron czy tego juz przypadkiem wczensiej nie bylo?
Nie, ale ten konkretny filmik pojawił się już parokrotnie na paru stronach wstecz. Nawet po komentarzach można było poznać, że to o nim mowa.
no ok ja to czuje, ale czy trzeba koniecznie czytac cokolwwiek wstawiajac tu filmik? nie mozna poprostu obejsc sie bez komentarza jaak ktos poraz setny wstawa ten sam filmik bo nie wie?
Coś mi mówi, że nie.
nie wiedzialam ze to normalne ze sie grzebie palcem w końskiej ranie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się