Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

heh. fajne fajne 🙂
Gillian   four letter word
28 sierpnia 2011 15:26
Jeju, zakochałam się w tym koniu!  😍


Łożeszmatkoboska! ależ on się rusza  😜 😜 😜
Drugi filmik, mhmmm  😍
Masakra od 1:20  😲


Faktycznie ups 🙁 (a ja myślałam, że bywam "kreatywna" - czyt. przychodzą mi do głowy głupie pomysły  😡 ale skoków przez krosówkę na czarnej wodzy nie dałabym rady wymyślić  :zemdlal🙂
to ja wstawię swój pierwszy finał na pierwszych ogolnopolkach i moją genialną glebę po celownikach ! Zawsze jak to oglądam, to rycze ze śmiechu  😂
👍 Wytrzymałaś do końca. 👍


😵  35 i 45 ... ( 35- po asfalcie, 45- osiodłany koń pasący się obok ...  😵 )
zalcia97  👍 👍 👍 Genialna jesteś!!!
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2011 14:40
zalcia97, bardzo fajny przejazd! a gleba faktycznie ciekawa, do końca miałam nadzieję, że się jednak wsadzisz 🙂
zalcia97 twarda z Ciebie baba :P obejrzałam końcówkę ze dwa razy, liczyłam, że się wdrapiesz z powrotem, ale grunt, że spadłaś PO celowniku 🙂
niesamowite🙂 i jeszcze ta postawa, wyprostowana, lydka cofnieta  🏇 swietne, usmialam sie niesamowicie 😀
Pacia Zastanawiam się najbardziej nad pasącym się koniem w siodle...  🤔
dereszowaa jazda po asfalcie jednak częściej widziana niż takie wyposażenie konia na pastwisku 😉
Gillian   four letter word
29 sierpnia 2011 20:06
ale jak ładnie koń zasuwa - mój tak nie śmiga nawet po miękkim 😉
Dzięki :kwiatek: Hahaha to chyba moja najlepsza  gleba  😂 też myślałam że jakoś do siodła wrócę ale Cypek nie chciał się zatrzymać -przeciwnie, zaczął przyspieszać i stwierdzilam że może to się nieciekawie skończyć i jak mnie na zakręcie rzuciło to stwierdzilam że już nie będę walczyć  o przetrwanie xD no i wymyśliłam.nowy sposób jazdy , po co siedzieć w siodle jak można galopować na szyi. 😁 :kwiatek:  jeszcze dobre było dziecko w tle "mama patrz kon pociagowy ".
ale jak ładnie koń zasuwa - mój tak nie śmiga nawet po miękkim 😉


Bo ten na filmie kuty i nie czuje po czym biegnie.
Żeby kuć haflingera....  🤔wirek:
bemyself niedawno napisalam w tym wątku, że wstawie filmik znajomego ze stajni <to było odnośnie skakania jakiegoś gościa> pamiętasz? to ten film:
bemyself niedawno napisalam w tym wątku, że wstawie filmik znajomego ze stajni <to było odnośnie skakania jakiegoś gościa> pamiętasz? to ten film:



nie pamietam, ale boskie😀 te rece to takie jak moj chlop, on tez tak komediowo lapy trzyma i do przodu leca, ale wedzidla to on dlugo nie zobaczy😀 teraz na kantarku na lonzowniku sie bawi.

Tajnaa, znajoma miala haflingera, mozna powiedizec szportowego, bo cos tam solidniej w zaprzegach dzialal i też kuty i to na 4.
Ten z filmiku nie widać by był szportowym zaprzęgowcem, a tez kuty na 4 😉

Dorzucam przypadkiem znaleziony filmik  😲 😲 😲
Anderia   Całe życie gniade
02 września 2011 13:50
tajnaa nie wiadomo czy się śmiać czy płakać  😲
A teraz przepraszam bardzo, musiałam  😁 Z serii "takie głupie, że aż śmieszne"
🤔
Nat 🤔 🤔 🤔 okropne  🤔 🍴 👿 🤬
anderia jest tez wersia PL
srebrna jednak nic nie pobije oryginału.  😁
nasze zawody 😉
koniara10001, cud, że w tej LL się nie wywróciłaś z koniem...
Nigna   Warto mieć marzenia...
07 września 2011 20:29
koniara10001: zgadzam sie z osobą przede mną...  wygląda tak jakby koń nie był w ogóle przygotowany do zawodów. Zamiast skupiać sie na technicznym skakaniu zapierdziela jak mały samochodzik a na zakrętach serio wygląda jakby sie miał przewrócić. To było na czas ? W towarzyskim raczej sie na czas zawodów nie robi...
Przecież napisane było, że na czas i stąd 1 miejsce.
tak.było na czas.
myślę,że wyglądało to tak "strasznie" bo było trochę grząsko i ciasne zakręty...

Nigna, "zapierdziela jak mały samochodzik",ponieważ trener uważa że takie tempo jest dla nas najlepsze 😉 więc nie mam zamiaru jeździć "parkurowym" galopikiem 😉)
aaa i też ciężko by było go do tego zmusić  😁 bo taaak "lgnie" do przeszkód  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się