Obozy jeździeckie ferie 2011

Ja.   krwawa sielanka.
19 października 2010 20:05
Macie jakieś sprawdzone miejsca? Możecie polecić jakieś fajnie miejsca, w których jest coś więcej niż kilka hucułów? Fajna baza noclegowa i atmosfera? Najbardziej interesuje mnie małopolska i ew. okoliczne województwa.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 października 2010 20:19
Już jest taki temat, można się podczepić pod niego: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,14237.msg741442/topicseen.html#new
[CIACH] to juz jest nachalna reklama.
będą jakieś obozy albo rajdy konne niedaleko trójmiasta?
chciałam sie wybrac do analopu jeśli będą ale to znacznie dalej ;pp
Szukam jakiegoś fajnego miejsca na przyszłoroczne ferie, koniecznie z dobrym dojazdem PKP, PKS czy czymkolwiek innym z Warszawy. Nie zależy mi na żadnym sporcie, chciałabym jak najwięcej czasu spędzać z końmi, pojeździć w tereny i po prostu odpocząć. Znacie coś takiego?
chciałam sie wybrac do analopu jeśli będą ale to znacznie dalej ;pp


wygląda na to, że będą... właśnie pojawiła się oferta na www
[CIACH] a my zapraszamy do watku ogloszeniowego, oraz do zapoznania sie z regulaminem.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu.
hymm sorry jezeli nie w tym wątku

zastanawiam sie czy ktoś zna obóz (najlepiej w okolicach Puław, woj Lubelskie)
gdzie można by przyjechać z własnym koniem i się czegoś nauczyć
coś więcej poza rekreacje
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
23 grudnia 2010 14:12
Hej,Wszystkim!🙂

Wybiera się ktoś na ferie do NIELEPIC?  😉
Będą obozy zimowe w Dziemianach, w Pegazie, jak dobrze pójdzie z sesją to na jednym, albo dwóch będę pracowała.Szczegółowe info na stronie www.pegaz.dziemiany.pl Jestem tam od wielu lat i polecam - obozy dla chcących się czegoś nauczyć, świetna atmosfera i pyszne żarełko Babci. Jakieś szczegóły to na pw.
Bardzo polecam obozy w JKS "U Robsonów". Jeżdżę tam na co dzień od roku, a obozy mają bardzo dobrą opinię i można się dużo nauczyć. www.ekwador-robson.pl i www.obozywsiodle.pl 😉
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
29 grudnia 2010 11:07
A gdzie mozna znaleźć obóz jeżdziecki dla dorosłych. Ja mam 23 lata i zachciało mi się pojechac na obóz konny w ferie 🙂
Zna ktos jakies ciekawe miejsce gdzie organizuja obozy dla dorosłych - młodziezy 🙂
Wszedzie przedział wiekowy jest do 18 lat. A ja własnie sobie zazyczyłam że pojade na obóz konny - bo nigdy nie byłam  😡

Ma ktos pomysł?
A ktos był tu: www.kawaleriahubal.pl


scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
05 stycznia 2011 12:46
Na ferie i wakacje polecam Toporzysko

http://toporzysko.pl/Folwark/Rekreacja/Article.aspx?id=723

jeżdżę am od 5 lat i nie zamienię tego miejsca na żadne inne
polecam nie przemycać ogłoszeń
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] przemycanie ogłoszeń

pławienie konie w morzu,


Czy moge prosić o zdjęcie z pławienia; biorąc pod uwage, że ferie wypadają w styczniu i w lutym, temperaturę morza w tym okresie, byc może bedzie to ostatnie zdjęcie fotografowanej pary, więc zrób odbitki dla rodziny 😉
Kj Arat Golędzinów, od 13.02-20.02, kto się wybiera ?  😀iabeł:
dziunia95   Hej nazwywam się Patrycja :)
25 lutego 2011 12:39
ja bym chciała tam pojechać ale nie wiem jak tam jest, był ktoś?
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
26 maja 2011 19:25
nikomu nie olecam dziemian
właściciel to cham i prostak
jazdy są prowadzone przez pseudo instruktora ,który jeździ gorzej niż ja (a jeżdżę zaledwie na poziomie hmm  srebrnej odznaki?)
wiecznie trzeba biegać z kawą i papierosem dla p. prezesa
ale fakt łatwo zdać odznakę
zdała ją dziewczyna ,która galopowała pierwszy raz tydzień przed odznaką (zero równowagi itp.)


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się