Nasza twórczość fotograficzna cz. II

armara: Przecudna ta Twoja modelka  😍 Jak ją dorwałaś?

Przypadkiem, pryzjechałam do tej stajni robić zdjęcia do ogłoszeń i dwa zimnokrwiste cukierki się trafiły 🙂
Całkiem udana ta Twoja walka 😉
Breva, ale czad!
Chyba to namaluję!  😀
[quote author=Jasmine link=topic=35683.msg2042842#msg2042842 date=1395104721]
armara: Przecudna ta Twoja modelka  😍 Jak ją dorwałaś?

Przypadkiem, pryzjechałam do tej stajni robić zdjęcia do ogłoszeń i dwa zimnokrwiste cukierki się trafiły 🙂
Całkiem udana ta Twoja walka 😉
[/quote]
A dziękuję bardzo  😉

Jest przecudna, właśnie taki cukierek. Ale masz farta  😜
Jasmine
Zdarza się 🙂 Choć ja takich koni nie umiem fotografować tzn. one pasują i owszem, ale do krajobrazu bardziej dziewiczego niż sportowa stajnia 😉

Cavaliada  😍
śliczne  😍
O jakie za*biste  😜
ale oko piękne *.*
Jedno podróżne

Camden Market, London by Lena_i
Lena, ale fajne miejsce 😉

Koniec foto zabawy, to dorzucam koncertowe. Początkowo robiłam jasną stałką, ale zabrakło mi zooma i przerzuciłam się na 55-200 na koniec. Ogólnie jakoś mi nudno trochę na tych zdjęciach :/ No i gdzie jest mswid? 👀 Brakuje mi jego opinii 🙁

Facella   Dawna re-volto wróć!
22 marca 2014 17:24
Dzisiejsze koty  😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 marca 2014 21:42

madmaddie, moge Cię wynająć jak będę swój robić 😍
25 marca 2014 08:35
spoko, ostatnio łapię okazje żeby sobie poćwiczyć :P
slw95   żyj i pozwól trwać
25 marca 2014 21:29
Dziewczyny, macie jakieś doświadczenie ze sprzedażą własnych zdjęć? Jak je wycenić?
Mógłby mi ktoś w miarę łopatologicznie wyjaśnić jak uzyskać efekt konia na czarnym tle? Czy jest to robione za pomocą jakiegoś programu do obróbki zdjęć czy da się uzyskać taki efekt poprzez jakieś ustawienia na aparacie? Chciałabym wyjść poza robienie zdjęć w trybie auto 😀
Oczywiście, że się da. Nie samymi ustawieniami, ale odpowiednio dobranym miejscem - ciemne tło/wnętrze + dość mocne światło. Robi się samo, nie trzeba nic mazać 😉
armara, dziękuję 😉 Dobrze rozumiem, że wystarczy konia umieścić powiedzmy w wejściu do stajni, które jest dobrze nasłonecznione, pstryk i mam? To jutro metodą prób i błędów będę działać 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 marca 2014 17:52
No mniej więcej, ja robiłam przy zachmurzonym niebie i potem bawiłam się w programie, ale miałam też syf w tle, jasne ubrania na wieszakach itd. Efekt pokazywałam tutaj, jakieś 2-3 strony temu.
26 marca 2014 19:15
ja mam kolejne foty z dziarania. tym razem inne studio, mniej ciekawe oświetlenie 😉

[url=http://www.flickr.com/photos/101489814@N07/sets/72157642964542243/]tutaj[/url] całość
armara, dziękuję 😉 Dobrze rozumiem, że wystarczy konia umieścić powiedzmy w wejściu do stajni, które jest dobrze nasłonecznione, pstryk i mam? To jutro metodą prób i błędów będę działać 😀

Tak w skrócie 🙂 Mniej zależy od ustawień, więcej od warunków oświetlenia 😉
madmaddie, ja uważam, że oswietlenie zdecydowanie lepsze 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
26 marca 2014 20:45
troche wspomnień.. i zabawy manualem 😉
https://plus.google.com/photos/113003033260449885985/albums/5805950940398286033?authkey=CN-Qnt7ByZSXfA

brakuje mi teraz sprzętu, który miałam kiedyś :/
madmaddie, zgadzam się z Kajulą! to ostatnie mi się mega podoba😀
26 marca 2014 21:28
dzięki 🙂 może to ta ściana, fakt, było dużo jaśniej. mnie się najbardziej podoba to co wstawiłam, ale ja jak zwykle nieobiektywna 😉
madmaddie, ściana fajna i pasuje do bordo wdzianka😉 Ale mi w tych pierwszych przeszkadzają wielkie biale przepalone plany. na tym ostatnim światło jest bardziej rozproszone, miękkie. Strasznie mi się podoba🙂
abre   tulibudibu
27 marca 2014 09:05
Światło na tatuażyście super, pięknie buduje sylwetkę. Nie podoba mi się jednak tatuowane ciało, wyszło takie sine "nie wiadomo co". Do przemyślenia następnym razem. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, zdjęcie przyciąga wzrok.
Od dziś przez trzy dni na CreativeLive streaming z kursu o fotografowaniu zwierząt - może ktoś będzie zainteresowany.
27 marca 2014 19:45
sine niewiadomo co jest efektem tego, że zdjęłam saturację, że stół był niebieski, światło żarówki zimne, ściany szare i to wpadające przez okno też szare 😉 ale dopracuję to w poniedziałek. 😉

tymczasem mam parę portretów

madmaddie, co do portretów parę uwag - znawcą tematu nie jestem, ale parę zasad mi wcisnęli w szkole😉
w 1 - trochę niefortunny poziom aparatu - w efekcie głowa wyrasta prosto z ramion (które w dodatku są podkreślone dekoltem i ogólnie opadające) i  modelka zupełnie straciła szyję.
2 mi się bardzo podoba🙂 nie wiem czy nie zrobiłabym chłodniejszej kolorystyki i czy nie przyciemniłabym tła (albo bardzo rozmiękczona winieta, żeby stworzyć mroczniejszy klimat). szkoda tylko tej ręki widocznej pod kolanami - gdyby tam była tylko linia szczupłych nóg, wrażenie byłoby jeszcze lepsze, a kąty ciała byłyby jeszcze bardziej podkreślone. jak już dziwaczna poza, nietypowy klimat to fajnie by było pójść na calość😉
3. fajne🙂 bardzo pozytywne🙂 tylko w przypadku modelki która ma pełniejsze kształty, musisz uważać na ułożenie rak itp bo tutaj np robi się jej ogrooomne pzedramie😉 ale bardzo fajne b&w😉
4. nie podoba mi się wcale! bezsensu poza, zrobiło się wielgachne karczycho, zero szyi (z tyłu zwłaszcza!). no to bym wywaliła, mimo uśmiechu😉 (ale obiektyw pięknie maluje!)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się