Nasza twórczość fotograficzna cz. II

trzynastka   In love with the ordinary
23 października 2010 19:33
Uh, coś tam spojrzałam na fotki w związku z czym [ uwaga ] planuje was nimi zasypać 😉

Na razie same gonione:

1. trzecia wersja zdjęcia, dam w linku bo ileż razy można prawie to samo oglądać 😉
[[a]]http://i772.photobucket.com/albums/yy5/ninevet/hubertus%20szalsza/IMG_0090.jpg?t=1287858222[[a]]

2.
[img][[a]]http://i772.photobucket.com/albums/yy5/ninevet/hubertus%20szalsza/IMG_0153.jpg?t=1287858267[[a]][/img]

3.
[img][[a]]http://i772.photobucket.com/albums/yy5/ninevet/hubertus%20szalsza/IMG_0049.jpg?t=1287858269[[a]][/img]

4.
[img][[a]]http://i772.photobucket.com/albums/yy5/ninevet/hubertus%20szalsza/IMG_0125.jpg?t=1287858275[[a]][/img]

5.
[img][[a]]http://i772.photobucket.com/albums/yy5/ninevet/hubertus%20szalsza/IMG_0148.jpg?t=1287858276[[a]][/img]

6.
[img][[a]]http://i772.photobucket.com/albums/yy5/ninevet/hubertus%20szalsza/IMG_0053.jpg?t=1287858278[[a]][/img]

7.
[img][[a]]http://i772.photobucket.com/albums/yy5/ninevet/hubertus%20szalsza/IMG_0050.jpg?t=1287858284[[a]][/img]

I prosiłabym o uwagi i komentarze, to mój pierwszy hubertus i tyle się działo, że nie wiedziałam gdzie patrzeć a co dopiero co focić 😉

cieciorka   kocioł bałkański
23 października 2010 21:08
Kolejne zdjęcia wzbudzają te same uczucia, co poprzednie 😉
ninevet,  2 i ostatnie nają fantastyczną energię!

Proponuję przygotować ogólnonarodową petycję o ustawianie linii wysokiego napięcia w kolorze nieba lub zdejmowania ich na czas hubertusa 😉 Was też to dobija??
Też nie lubię jak włażą w kadr. Kiedyś widziałam niesamowite kable - chyba białe albo w jakimś innym jasnym kolorze. Nie szpeciły tak jak czarne, dodawały trochę magii 😉

Ostatnio nie chce mi się siedzieć i obrabiać zdjęć. Wolę szaleć po dworze i chwytać ostatnie ciepłe promienie słońca. I mam wrażenie, że nie tylko ja...
Ja bym chętnie posiedziała.
Póki co próbuję łapać uciekający czas i to bynajmniej nie fotograficznie 🙁
Mnie fotel w tyłek gryzie 😀
Na szczęście jutro kolejne zdjęcia. Przeraża mnie tylko to, że potem znowu trzeba będzie posiedzieć, podłubać. Na szczęście w 90% to są u mnie zautomatyzowane funkcje - kadruję, lekko zmieniam krzywe i automatycznie zmniejszam - to 30 sekund na zdjęcie... Ale najpierw trzeba wybrać to, za które się zabrać...  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 października 2010 22:20
szemrana, też tak mam. Czuję, że uciekają mi genialne klatki, nieopisana ilość klatek. Ale z drugiej strony to fantastyczny czas w moim życiu, więc ta bardzo za zdjęciami nie płaczę.
cieciorka   kocioł bałkański
23 października 2010 22:22
A poluje na poranek, może upoluje jutro lub w poniedziałek, choć średnio to widzę.
Ja chcę zapolować na poranną mgłę, ale najwcześniej dopiero za 2 tygodnie. 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 października 2010 08:53
wczoraj o 8 rano szłam z aparatem przez miasto. było cudowna, gęsta mgła, światło po prostu bajka, malowało cudne kontury ludzi ledwo we mgle widocznych. wyjmuję aparat i... bateria rozładowana! a drugiego akumulatorka nie mam. byłam święcie przekonana, że go naładowałam. trudno, pewnie jeszcze nie raz się trafi, ale żal jest ogromny. także nie narzekajcie mi tu że siedzicie w domu, czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal!
Facella bardzo dziękuję, w końcu ktoś powiedział mi coś konkretnego  :kwiatek:
właśnie sama nie wiem, jak udało mi się uchwycić ten naturalny kolor na 2 i 3 zdjęciu, bo potem kombinowałam, bawiłam się i wraz było na żółto  🤔wirek: no ale pobawię się jeszcze w wolnym czasie i może dojdę do tego, jak mi się to udało  😁
breakawayy, przypuszczam, ze dziwne kolory to kwestia balansu bieli. Moze nim sie tez bawilas i kolory siadly?
natchniuza akurat balansem się nie bawiłam 😉 chyba że nieświadomie coś namieszałam ;p dzięki za uwagę, poszperam w tym 🙂
ninevet, to pierwsze bomba! 😜
wczoraj o 8 rano szłam z aparatem przez miasto. było cudowna, gęsta mgła, światło po prostu bajka, malowało cudne kontury ludzi ledwo we mgle widocznych. wyjmuję aparat i... bateria rozładowana! a drugiego akumulatorka nie mam. byłam święcie przekonana, że go naładowałam. trudno, pewnie jeszcze nie raz się trafi, ale żal jest ogromny. także nie narzekajcie mi tu że siedzicie w domu, czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal!


Podobno najlepsze zdjęcia to te, których nie udało nam się zrobić 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 października 2010 21:08
Zwykła fota, ale ją lubię:
trzynastka   In love with the ordinary
25 października 2010 12:38
cieciorka, ewabe i gllosia bardzo dziękuję 🙂  :kwiatek:

Szkoda, że odkryłam swoje powołanie wraz z ostatnim hubertusem w okolicy na który mogłam pojechać  😁

Ja na poranna mgłę nawet nie poluje, godzina 6-7 są mi zupełnie obce no chyba, że jako godzina powrotu z imprezy ale wtedy to nawet ze statywem nie zrobiłabym zdjęcia 😉  😂


Strzyga - może i zwykłe ale wiesz, że musiałam się długo przyglądać by zrozumieć, że to jedno zdjęcie a nie 2 sklejone ? I dziewczyno ! Załóż skarpetki, bo mi zimno jak na to zdjęcie patrzę  👿
z wycieczki 😉
ansc słówko od laika 😉
Mi się wydaje, że jest bałagan... są 4 elementy, kielich, filary, rzeźba a w tle jeszcze obraz. Skupiłabym się na jednym i w pełni go wykorzystała, bo nie wiadomo na co patrzeć.
Poza tym całość nawet pionu nie trzyma.

:kwiatek:

Ja na poranna mgłę nawet nie poluje, godzina 6-7 są mi zupełnie obce


Mi też, zwłaszcza w weekendy, kiedy wreszcie mam okazję pospać nieco więcej i mam czas na focenie 🙂

Strzyga
, byłam pewna, że to sklejka! Mnie to zdjęcie kompletnie nie ujmuje, coś mi w nim nie pasuje..

ansc, ja popieram zdanie Vany, bałagan, brak pionu i to zamazane coś po prawej- zajmuje sporo miejsca na zdjęciu i strasznie odciąga wzrok. Zwykłe pstryk.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 października 2010 15:41
Ja na poranna mgłę nawet nie poluje, godzina 6-7 są mi zupełnie obce


też nie polowałam, szłam na przystanek żeby dojechać do stajni 😀 trafiło się raz ślepej kurze ziarno...
no cóż, było minęło, nie ma co rozpaczać.

Strzyga, pięć minut gapiłam się niezbyt inteligentnie, żeby to rozkminić. czad!
ansc, jakby było z nieco innej perspektywy i bez zbędnych elementów...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 października 2010 16:09
ansc, chciałaś coś przekazać tym zdjęciem?

Facella, gllosia, ninevet, to jeszcze was trochę po niepokoję i zmuszę do myślenia moją cmentarną fontanną, bo mnie strasznie zauroczyła:






Strzyga nr 4!  😍
Bombowa kompozycja!
trzynastka   In love with the ordinary
25 października 2010 16:58
w 4 kompozycja rządzi  😍 a wiewiórka by mi się bardziej podobała gdyby cała była ostra a nie tylko pyszczek  😉
A mnie najbardziej urzekła 2, sama nie wiem czemu..  😉 3-oklepany teamt, ale wykonanie jak najbardziej ok, a 4 bardzo ciekawe, trzeba chwile na nie popatrzeć  🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 października 2010 18:28
no, gratuluję trzeciego - w fontannie niełatwa sprawa, raczej nie da się dopasować tła i wywalić zbędnych elementów.
a ostatnie... zauroczyło mnie. bardzo, bardzo przyjemne dla oka.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 października 2010 20:45
Dzięki, czwarte jest dość przewrotne i miło mi, że mój zamysł jednak nie jest totalnie z kosmosu i podoba się tylko mi. Bo tak jest przy większości zdjęć.
'Masks Project' continuation 😉



ewuś ja to widzę w B&W 😉
Fajne jest, fajne...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się