Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 lutego 2015 20:44
szepcik, z oparciem średnio, z czuwaniem bardzo 😀
W ogóle uważam, że to najpiękniejszy koń na świecie <3
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10530851_804121496334234_8533088934071474291_n.png?oh=7f68f7031449dea99fcd7aac393e02b2&oe=55857EAF[/img]
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 lutego 2015 22:10
Wszyscy wrzucacie takie piękne zdjęcia, aż mnie skręca. Pofociłabym coś, ale moja wena twórcza odeszła jakiś czas temu i chyba nie ma zamiaru do mnie wrócić 😵
Na rozgrzanie wrzucam fotkę z upalnego Sopotu:

Facella   Dawna re-volto wróć!
19 lutego 2015 19:08
Ja mam dwa kadry "z tyłka", w biegu, ze spoconym po jeździe koniem  😵
Nie mam weny ani cierpliwości ostatnio.
To twoje drugie o wiele bardziej mi się podoba niż tamto, co wcześniej publikowałaś. 😉

edit. A ja sobie wracam do zdjęć z 2010 roku. 😉
smartini łał, wszytkie zdjęcia naprawdę super ! Żeczywiście nie poznałabym, że model to nie koniarz 😀
juliadna trochę szkoda tych śladów po nachrapniku, poza tym zdjęcia naprawdę super !
Strzyga model piękny, a to portretowe jest obłędne ! To haflinger czy coś innego ?
wymodelowana szukaj weny, bo zdjęcie z zawodów całkiem udane 😉
Facella to drugie fajniejsze 🙂
flygirl jak na 5 lat wstecz, całkiem fajny portrecik 🙂

A ja wpadam z czymś nie końskim. Przedstawiam Wam Patch'a - jednego z moich dwóch domowych modeli  😀
Dlaczego ocena zdjęć na 500px po pewnym czasie spada?  🤔
żeby nowe zdjęcia miały szanse zaistnieć.
Jest to wszystko w regulaminie wytłumaczone.
Poczytam 😉
wabankowa mam aktualnie wrażenie, że te 5 lat temu przypadkowo wychodziły mi lepsze zdjęcia niż teraz, jak nad nimi myślę. 🤣

Cmentarzowo:
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/s720x720/10419976_899647490074912_6254456894066411933_n.jpg?oh=305ea93115ac860bde4b707e9cf64f83&oe=55808EFF[/img]
Facella, pierwszego trochę nie czaję, tzn. taki portret bez większego pomysłu strzelony.
wabankowa, dzięki. Natomiast Twoje zdjęcie bym "przekadrowała" - cięłabym albo niżej, żeby nie uciąć łapki, albo zrobiłabym w ogóle szeroki kadr z uszami 🙂
ogurek, uwielbiam twoje zdjęcia. Mają coś, co coraz trudniej znaleźć na zdjęciach: powietrze.
ogurek na zdjęciu jest klasztor w Lądzie?
flygirl brakuje mi pełnej tabliczki nagrobkowej. W tym kadrze nie czuję zbytnio cmentarza.

Ja dzisiaj taką wiewiórę złapałam:


halo, bardzo dziękuję
cervus, tak, wiewiór tyłem super
cervus wiem, ale nie uważam za stosowne publikowanie zdjęcia z imieniem i nazwiskiem nieznanej i w dodatku zmarłej osoby, a wymazywać nie chciałam, więc zrobiłam tak. 😉 Śliczne, zazdroszczę modela! 😍
Ale piękna wiewióra!

Ja też przyznam, że lubię zdjęcia Ogórka - bo odnoszę wrażenie, że mam podobny punkt widzenia 🙂
ogurek, to zazdroszczę pięknych terenów.
flygirl , dziękuję. I teraz rozumiem kadr🙂 Podejrzewam, że ta osoba już by się specjalnie nie obruszyła.
cervus niby nie, ale jakoś nie uważam tego za przyzwoite 🙂

Chrześniak urodzony model. 😀

Wiem, że poduszka 'wyrasta'. Będę próować to zamazać, jak się nauczę porządnie w końcu. 🤣
cervus, to drugie jest fantastyczne 🙂
flygirl
Przepiękne jest to zdjęcie!

Caaaavaliada 🙂 Większości zdjęć jeszcze nie widziałam, ale podzielę się jednym ujęciem, które mnie ucieszyło 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 lutego 2015 21:59
armara, fajne jest =)
Nie umiem się obchodzić z tym Heliosem. 🤣 Jutro idę na miasto coś podziałać i się nauczyć widzieć ostrość. 😂
Pursat   Абсолют чистой крови
26 lutego 2015 19:00
flygirl, kwestia praktyki. Nauczysz się.
W skrajnym przypadku wymień matówkę 😉
i upewnij się, że masz dobrze skalibrowany wizjer 😉
Gdzie ta wiosna, gdzie to lato?  🙄
Coś mi tam chyba wyszło. 😀 A przynajmniej ostre są.
Próby domowe:



I krzaczki:


Całkiem nieźle 🙂 Staraj się zwracać uwagę na tło, jego jasność i kolor. Miłego poszukiwania ciekawych efektów, to świetna zabawa 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się