Nasza twórczość fotograficzna cz. II

monisiaxp, bardzo miłe, ciepłe portrety  🙂 super
smartini, tak, tak Lord <3 To chyba teraz mój najczęstszy model haha.
monisiaxp, bardzo klimatyczne, utrzymane w fajnej kolorystyce 😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 stycznia 2016 19:55
Moje dzisiejsze

Kastorkowa Na drugim zdjęciu widać na środku, po prawej stronie dużą plamę. Coś na soczewce?
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 stycznia 2016 20:05
Gdzie dokładnie, u siebie na monitorze nic nie widzę.
Pod samą chmurą po prawej stronie, przy krawędzi. Duża jasna plama.
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 stycznia 2016 20:13
Ok już widzę, u mnie tego tak nie widać, już wiem co to, nieudolna jak widać próba usunięcia wystających gałęzi, nie zauważyłam, że powstała plama.

EDIT: poprawione

smartini   fb & insta: dokłaczone
23 stycznia 2016 23:59
monisiaxp, fantastyczna modelka. W pierwszym przeszkadza mi trochę niezdecydowane cięcie. Widziałabym to ujęcie z mniejszą ilością góry, tuż poniżej górnej krawędzi dachu.

Ja w piątek pierwszy raz od nie pamiętam kiedy byłam na zdjęciach na totalnym luzie. Nawet nie wiedziałam, jak bardzo mi tego brakowało  😍 Oczywiście od razu wyszło, że jednak wpadłam w schematy i muszę bardziej odpuścić, zacząć się tym bawić. Dzięki dziewczyny za ugoszczenie  :kwiatek:
Po długim oczekiwaniu w końcu wyszłam w plener 😍  Pogoda nie dopisała, czasu mało, ale coś tam udało się pofocić  😀
Teraz kolejne tygodnie oczekiwań na kompa, żeby móc obrabiać, bo w tej chwili to mój telefon jest lepszy od laptopa  😜  😂 




Świetne rozmycie, takie masz na 2.8?
Na ostatnim mega mi się podoba kompozycja, te drzewa jakby prowadzą do modeli na środku  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2016 18:30
baffinka, Łohohoho, teraz musisz szybko przyjechać i zrobić jakieś super seszyn czarnemu koniu 😍
drabcio tak, 2.8 🙂 dziękuję  :kwiatek:

JARA stać Cię?  😂  będzie Cię to kosztowało spoooooro Wedla  😜
baffinka, w tym ostatnim zdjęciu jest bezgranicznie zakochana  😍
baffinka rzeczywiście 4 super, ale nie wiem czemu mnie urzekło 3  🙂
smartini piękny kolor ma ta szafka na drugim  😍

smartini   fb & insta: dokłaczone
24 stycznia 2016 20:40
patid, tam same piękne kolory są  😍 i mi też się najbardziej 3ka podoba, śliczne gałązki, uwielbiam takie  :kwiatek:
wendarinn, patid1220, smartini dziękuję  :kwiatek: 

A niektórzy mówią, że sprzęt różnicy nie robi  😂
W każdym razie - czuję się zaspokojona w końcu  😎 
baffinka Cuudne to ostatnie! Ach, a jednak zmodyfikowałam plany zakupowe a raczej ich kolejność bo zachciało mi się światła i spodobały mi się stałki więc w najbliższym czasie do rodziny zawita 85/1,8 a dopiero za jakiś czas 70-200/4. Dzisiaj próbowałam coś na hali robić to nawet 2,8 było ciemno więc przyda mi się chociaż jedno jaśniejsze szkło.
baffinka, super  😍 1 i 3 najlepsze!

miałam bardzo różnorodny weekend:





Cocosowo - bardzo fajne zdjęcia, najbardziej podoba mi się 3 i 5 🙂 chłopak ma bardzo ciekawą urodę
Magdzior ja też się przymierzałam do 85 , ale jak na razie brak funduszy
Cocosowo super, szczególnie 1 i 2 🙂
wrzucam jeszcze jedno 🙂

monisiaxp, do jasnej pogody, zmniejszaj fotki, bo to nawet na kompie się kiepsko ładuje!

Poza tym zdjęcie pokazuje akurat mankament modelki jakim jest cera, wygląda bardzo nierówno kolorystycznie, jakieś takie dziwne plamy wyszły... Dla mnie to do poprawy przy obróbce.
W tej czerni wokół też nic specjalnie ciekawego nie ma i dla mnie do ucięcia.
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 stycznia 2016 15:17
też bym poprawiła. światło bardzo niekorzystne dla rysów, plamy, przebarwienia. Piękne oczy giną w mankamentach
Właśnie nie chciałam retuszować, bo to nie miało być zdjęcie bjuti. Chciałam te mankamenty pokazać, miało być (i jest) naturalnie 🙂
Za rozmiar przepraszam. Będę zmniejszać :3
To nie jest naturalnie, jest po prostu brzydko. Przynajmniej dla mnie. Normalnie się takie przebarwienia twarzy aż tak nie rzucają w oczy, a tutaj masz bardzo żarówiaste oczy (naprawdę ładne, ale naturalne to one ni hu hu) i takie potraktowanie skóry twarzy... No dla mnie nie gra po prostu.
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 stycznia 2016 15:38
Beauty to jedno, portret to drugie. Ale do porządnego naturalnego portretu potrzeba dobrego, przemyślanego oświetlenia. Twoje tylko podkreśliło cienie i plamy. No źle to wygląda, ja bym nie chciała publikacji na miejscu modelki.
pierwsze z brzegu z neta

zobacz, jak pięknie się światło kładzie na cerze.
Jeśli porównać trudność fotografii i portret uznać za Mount Everest to no-makeup portrait to łażenie po szczycie na szczudłach na golasa.

Portret pokazuje tu nie urodę modelki bądź jej brak a nieudolność fotografa. Niestety 🙁
A szkoda, bo modelka wdzięczna
Ok. dzięki 😉
smartini dobra chwilę musiałam główkować że nie zwracasz sie do żadnej Beaty  😂
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 stycznia 2016 18:15
sic xD nie ma to jak literówka, sorry  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się