Zbigniew Religa nie żyje

Bischa   TAFC Polska :)
09 marca 2009 16:21
Nic dodać nic ująć - wspaniały lekarz

Odszedł wspaniały człowiek..

Co mogę powiedzieć [(*)] ..
Świetny lekarz, genialny kardiolog.. i człowiek który ocalił tak dużo ludzkich istnień .. 🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 marca 2009 17:17
Miał do wyboru:
1) Żyć i leczyć się chemią
2) Umrzeć.

Umarł. Od papierochów.
A miał szansę na dalsze życie, wolał jednak politykę.

Mimo to: [*]
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 marca 2009 17:42
Odeszła wspaniała postać. Pamiętajmy ile mu zawdzięczamy. Polska kardiologia zrobiła dzieki niemu ogromny krok do przodu. Ocalił wiele istnień ludzkich.
[*]
[*]      😕
Moon   #kulistyzajebisty
09 marca 2009 18:41
Szkoda, bo to był prawdziwy lekarz z powołania, a coraz mniej takich...

[']
Bischa   TAFC Polska :)
09 marca 2009 18:56
Na TVN teraz w Uwadze będzie wspomnienie o Prof Relidze .
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 marca 2009 18:57
Ogromna Strata

Ale swoją drogą dziwi mnie, że lekarze, ludzie, którzy o chorobach wiedzą najwięcej, sami pchają się w ich objęcia.
Strzyga-szewc w dziurawych butach chodzi

[*]
Ogromna strata Wielkiego Człowieka

[*]
Wspaniały lekarz fakt, ale co do wspaniałości jako człowieka bym dyskutowała.

Pogubił się w tej swojej "wspaniałości" jak się zajął polityką i robieniem kariery.

Mimo to [*] , bo o zmarłych podobno źle się nie mówi
IloveMosiek   Mościsław & Co
09 marca 2009 19:47
Strzyga-szewc w dziurawych butach chodzi

[*]


ostatnio gdzieś czytałam o wybitnej pani neurolog, która zafundowała sobie udar. ale koniec  🚫


niech mu ziemia lekką będzie... [*]
Umarł dziś też "wspaniały" psychoterapeuta Andrzej S. No ale o zmarłych źle się nie mówi.

['] Dla nich obu...
Dzionka, to mimo wszystko chyba nie ten sam kaliber "wspaniałości" postaci. 😉 Mam tak samo jak Laguna - zmarł dobry lekarz. Czy wspaniały człowiek to już mam niestety wątpliwości.
Grzegorz, absolutnie nie ten sam kaliber!
(*)
a ja cały czas jakoś nie mogę uwierzyć w winę Andrzeja Samsona. zresztą, prawomocny wyrok w jego sprawie nie zapadł...
([*)] dla obu...
Wiesz, Kurczak_WTW - w książkach/programach telewizyjnych to mógł się nam wydawać całkiem mądrym, poukładanym facetem, ale to co trzymał w swoim gabinecie+zeznania "leczonych" przez niego dzieci i to jak się już na samej sali sądowej zachowywał, to już inna para kaloszy. O brak inteligencji posądzić go nie sposób, tak więc sądzę że bez problemu panował nad tym, jak był postrzegany publicznie.
ja wiem, Grzegorzu, po prostu trudno mi uwierzyć...nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć 🙁


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się