Postulat o usunięcie Dworcicki z funkcji moderatora

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 października 2010 20:41
Na spokojnie analizuję fakty...Dworcicka złamała regulamin,za co została uciszona...dla mnie uciszona=uciszona.

została uciszona,bo wyedytowała nie tylko swoje,ale też cudze posty...co z tego,jak robi to nadal?(wyedytowała post wrotka oraz N i ż podczas trwania swojej kary uciszenia)

jej pierwotna kara powinna być powodem odwołania jej z funkcji,skoro ona nie ma na tyle honoru,by podać się do dymisji...

czy ktoś mnie popiera?

p.s. nie wyobrażam sobie sytuacji,gdy policjant,skazany prawomocnym wyrokiem sądu za jazdę po pijanemu,nadal jest policjantem - moze drastyczny przykład,ale dla mnie bardzo obrazowy...
caroline   siwek złotogrzywek :)
26 października 2010 20:59
[quote author=Ktoś link=topic=36102.msg749061#msg749061 date=1288122084]
czy ktoś mnie popiera?
[/quote]
ja


i dodam tylko od siebie, ze jest dla mnie czymś niezrozumiałym ta cisza wokół tej sprawy.

moderator, który jawnie i skrajnie naduzywa powierzonej mu funkcji, władzy i możliwości (w tym technicznych). i co? i nic! zostala ukarana jak zwykły uzytkownik. a ona nie tylko zmieniła swoje posty. ona skasowała (!!) posty innych uzytkowników, bo ONA miała taka potrzebe!

...swoją drogą, dobrze, że w ogóle ją ukarali. bo na poczatku wcale nie wyglądało, ze się w ogóle do tego kwapią :/
Popieram.
Swoje, jak swoje, ale cudze, żeby ratować swój tyłek - to jest bezczelność.
Ja też popieram. I wracam do milczenia. :-X
Dworcicka nadużyła zaufanie użytkowników tego forum. Nadużyła swojej władzy. Przychylamy się do postulatu.

ps. Tana odepnij się od tego kaloryfera i zacznij pisac 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 października 2010 21:22
celowo nie zrobiłam ankiety,chcę jawnego głosowania.

i mam nadzieję,że tym razem D. nie usunie ani nie wyedytuje naszych postów.
czy ktoś mnie popiera?

Jestem za.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 października 2010 21:36
byłam pewna, że Dworcika jako uciszony użytkownik forum nie ma dostępu do funkcji moderatorskich  😲

jeżeli tak nie jest, to dla mnie oznacza to jedno: miarka się przebrała.

otwarcie (po raz kolejny!) jestem za odwołaniem.

PS. Ktosina, było to wrzucić na 'końskie'- 'techniczne' czyta tylko garstka użytkowników
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 października 2010 21:40
nie chciałam zarobić kary (bo już nie wiem,wg jakiego klucza są rozdawane) za niewłaściwe umieszczenie wątku...

poza tym,bardziej zależy mi na głosach świadomych użytkowników....tam zbyt wiele przypadkowych "entuzjastów" tego forum.
cieciorka   kocioł bałkański
26 października 2010 21:43
Ja, w przeciwieństwie do tłumu niezadowolonych nigdy nic do Dworciki nie miałam i lubiłam ją jako moderatora, ale takie zachowanie z urzędu powinno ją dyskwalifikować z roli moda.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
26 października 2010 21:45
Ja popieram Cieciorkę  😉 Dworcikę bardzo lubię, natomiast takie zachowanie to nadużywanie swojej funkcji.

Ktośka przykład z policjantem bardzo trafny.  😉
rowniez popieram
Ja, w przeciwieństwie do tłumu niezadowolonych nigdy nic do Dworciki nie miałam i lubiłam ją jako moderatora, ale takie zachowanie z urzędu powinno ją dyskwalifikować z roli moda.

ale dokładnie tak, D popełniła błąd bardzo znaczący. Jest miłą dziewczyną,ale nadużyła swoich możliwości i najlepiej gdyby sama zrezygnowała z pełnienia funkcji moda.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 października 2010 22:15
Trochę kwas, nie podejrzewałam ,że ma dostęp do forum, normalni użytkownicy nie mają. A przecież mod jest jednym z użytkowników, tyle, że sprząta... chyba, że coś się w tej kwestii zmieniło.
nie żeby od razu usuwać z moda, ale ban na 3 miesiące to tak
busch   Mad god's blessing.
26 października 2010 23:18
[quote author=Ktoś link=topic=36102.msg749061#msg749061 date=1288122084]
czy ktoś mnie popiera?

ja


i dodam tylko od siebie, ze jest dla mnie czymś niezrozumiałym ta cisza wokół tej sprawy.

moderator, który jawnie i skrajnie naduzywa powierzonej mu funkcji, władzy i możliwości (w tym technicznych). i co? i nic! zostala ukarana jak zwykły uzytkownik. a ona nie tylko zmieniła swoje posty. ona skasowała (!!) posty innych uzytkowników, bo ONA miała taka potrzebe!

...swoją drogą, dobrze, że w ogóle ją ukarali. bo na poczatku wcale nie wyglądało, ze się w ogóle do tego kwapią :/
[/quote]

Cisza wokół sprawy jest, bo nikt nie wie że Dworcika moderuje. A raczej prawie nikt - dla mnie było oczywiste, że na czas trwania kary nie jest moderatorem, aż do momentu kiedy wlepiła mi wypowiedź moderowaną.
Duży niesmak  🤔

(Pozdrawiam moda który to czyta przed akceptacją  😀 )
kujka   new better life mode: on
26 października 2010 23:41
Ja, w przeciwieństwie do tłumu niezadowolonych nigdy nic do Dworciki nie miałam i lubiłam ją jako moderatora, ale takie zachowanie z urzędu powinno ją dyskwalifikować z roli moda.


to i ja sie zapisuje - z dokladnie takim samym zdaniem. wystarczylo poprosic modow i forumowiczow o zmoderowanie paru wypowiedzi, taka samowolka nie powinna byla sie pojawic.
caroline   siwek złotogrzywek :)
26 października 2010 23:57
co do bush - zajrzałam do postu w którym dostałaś moderowaną.
i wiecie co mnie bulwersuje jeszcze bardziej? to, ze jak rozumiem, fakt ze dworcika jest uciszona pod swoim nickiem [za naduzywanie uprawnien MODERATORA!!] nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z "drugiego" konta ("moderatorzy"😉 celem kontynuowania jej "moderatorskiej" działalności 🤔

dla mnie to już zakrawa nie tylko o naduzycie, czy oszustwo, to po prostu śmianie się w twarz nam wszystkim. albo wprost - wg mnie to jest po prostu traktowanie użytkowników jak stada głupich baranów na swoim prywatnym folwarku.

przy czym bezczelność dworciki to jedno, a drugie to tolerowanie (i milczace przyzwolenie!!) na jej dzialanie przez pozostałych dwóch modów. obrzydza mnie to :/


dlatego jednak się z Ktoś nie zgadzam. bo ja się nie podpisuję pod grzecznym "postulatem". ja się podpisuję pod zwykłym "dworcika WON!"




BTW pamiętacie co grozi zwykłemu uciszonemu uzytkownikowi za "wracanie" na forum korzystając z innego konta?? jesli dobrze pamiętam: ban po wsze czasy.
a co robi własnie dworcika?? korzysta z innego konta bo jej jest zablokowane...!!! nie dość że po raz kolejny w imię "pilnowania przestrzegania regulaminu" ona znowu go łamie, to znowu staje ponad "prawem" zwykłych uzytkowników. i znowu reszta modów pali głupa :/
Jestem bardzo zawiedziona . Głosowałam na Dworcikę i byłam pewna,że sprosta zadaniom.
Już od dawna obserwowałam z niepokojem jej arbitralne decyzje, brak obiektywizmu , podwójną rolę jaką pełniła.
Pouczała, strofowała , rozdawała kary a sama wesoło trollowała, off topowała .
Teraz posunęła się zdecydowanie za daleko. Od razu czułam,że Moderatorzy to kaptur, za jakim kryje się właśnie ona. Wygodny. Bezpieczny.
Popieram wniosek o odwołanie i rozszerzam go o wniosek o nowe wybory uzupełniające .
No i oczywiście amnestię dla ostatnio ukaranych.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 października 2010 08:29
Popieram.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 października 2010 08:49
ostatni post w Służbowej Skrzynce Moderatorów nalezy do Quanty:
- moderatorzy mają prawo być stronniczy - zawsze znajdzie się ktoś, kto poczuje się urażony ich działaniami w taki czy inny sposób. Niestety ustroje utopijne nie funkcjonują w rzeczywistości i nie da się działać tak, aby wszyscy co do jednego byli zachwyceni. Stronniczość modów nie koliduje jednak z regulaminem i jeśli któryś z modów działa naprawdę nie fair - proszę o słówko do mnie. Jeśli takie skargi się będą powtarzały, to my już tu sobie porozmawiamy

wyboldowanie moje - co niniejszym czynię i puszczam Q link do tego wątku.
Chyba mam inną definicję słowa stronniczy w głowie.
Stronniczy= tendencyjny, mało obiektywny .
W mojej ocenie to postawa naganna.
Ale ja jestem z innej planety.
W prawdziwym życiu też niewielu ludzi chce walczyć o zasady i łatwo przykleja się im etykietę pieniaczy.
I tu też tak pewnie się stanie. Smutne to.
Bylam przekonana, ze to ze Dworcika zostala uciszona, jest jednoznaczne z tym ze przez jakis czas bedziemy mieli dwoch modow. Widac po raz kolejny, sa rowni i rowniejsi.
Wiecie co?
Przeraza mnie to co tutaj sie dzieje.
Po pierwsze zachowanie Dworciki - nie do przyjecia.
Ogolnie moderowanie na tym forum...  sucks.

Sama tworzyłam ten regulamin, wieki temu, na volcie,a on został skopiowany z przeróbkami tutaj i tak funkcjonuje.
Ale jego interpretacja mnie dobija. I zniesmacza.
Szczerze? To do konca nie wiem kto tu jest moderatorem.
Brak jasnego przekazu kto tutaj sprząta.
Rządza się (bo inaczej nie mozna tego nazwać) ludzie nie do konca kompetentni.
I to juz kolejny mod ktory naduzywa wladzy.

Myslalam ze wawrek, jako osoba dojrzala i zrownowazona bedzie dobrym modem, obecnie nie jestem tego pewna.
Coraz gorszy tu klimat...

Ogolnie moderowanie na tym forum...  sucks.
Bo? Możesz uzasadnić?

Sama tworzyłam ten regulamin, wieki temu, na volcie,a on został skopiowany z przeróbkami tutaj i tak funkcjonuje.
Ale jego interpretacja mnie dobija. I zniesmacza.
Grubo się mylisz, obowiązujący regulamin został stworzony od zera przez moderację i admina.

>Rządza się (bo inaczej nie mozna tego nazwać) ludzie nie do konca kompetentni. Czy istnieje jakiś sposób żeby owe (jakie?) kompetencje w jakikolwiek (jaki?) sposób sprawdzić?


>Myslalam ze wawrek, jako osoba dojrzala i zrownowazona bedzie dobrym modem, obecnie nie jestem tego pewna. No tak... etykieta gburka przylgnęła do mnie jednak na dobre. Elu!!! 😀iabeł:
No jest to regulamin zmodyfikowany, ale moj. Wiec nie pisz ze od podstaw.
Tutaj masz regulamin voltahorse:
http://www.voltahorse.pl/forum/regulamin.php

Widzisz podobienstwa?

Co do kompetencji - rotacja moderatorów i ilosc odwołanych moderatorów mówia sama za siebie.
Tak samo ostrzezenia za wszystko, od za duzego zdjecia po wulgaryzmy.
Wiecej pisac mi sie w tym momencie zwyczajnie nie chce. Szkoda gadac.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 października 2010 09:46
No tak... etykieta gburka przylgnęła do mnie jednak na dobre. Elu!!!

no nie, oczywiście że etykieta gburka to tylko wyłącznie moja wina.
mnie tu jeszcze jedno przeraza - smieszyc juz przestaje
nawet zmiana nazwy forum albo nowy punkt w regulaminie z tego powodu bym zrobila  😎
tylko wtedy to bym zrezygnowala natychmiast z bycia uzytkownikiem.
Zdaje się że już jakiś czas temu forum również głosowało za lub przeciw pełnienia funkcji moderatora przez dworcikę. Zaczyna chyba się tu robić efekt deja vu, zresztą nie pierwszy. Generalnie zauważyłam że re volta bez takich dzikich akcji nie mogła by istnieć. Pozwolę sobie zacytować Q z tego właśnie poprzedniego bliźniaczego niemal wątku:



Dla tych, którzy mają pełno uwag do modów - zapraszam samemu pomodować. To naprawdę żaden fun.

A jeśli modzi są źli, to może w ogóle forum bez modów? Mogę testowo założyć podforum "Pełna anarchia", gdzie zasada będzie obowiązywać jedna - żadnych zasad. A kto wie, może taka forma nawet pożyje?




Nie było by to chyba takim głupim rozwiązaniem, patrząc z perspektywy czasu, narastających konfliktów i wiecznego nie zadowolenia nie których użytkowników. Po co się męczyć w wybieranie, odwoływanie skoro można prościej?
No jest to regulamin zmodyfikowany, ale moj. Wiec nie pisz ze od podstaw.
Tutaj masz regulamin voltahorse:
http://www.voltahorse.pl/forum/regulamin.php

Widzisz podobienstwa?
Równie dobrze można to samo powiedzieć o regulaminach innych for - tak naprawdę wszystkie, a z pewnością większość, stanowią o tym samym.

Co do kompetencji - rotacja moderatorów i ilosc odwołanych moderatorów mówia sama za siebie.
Tak samo ostrzezenia za wszystko, od za duzego zdjecia po wulgaryzmy.
Wiecej pisac mi sie w tym momencie zwyczajnie nie chce. Szkoda gadac.
Nie odpowiedziałaś na moje pytania. Pokrzyczeć zawsze łatwo.

Elu - Nie tylko Twoja  :kwiatek:, ale o nieobecnych się nie mówi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się