Zmieniamy moderację - ankieta

Witam!
W związku ze zgłoszeniem postulatu o usunięcie z funkcji jednego z moderatorów (chcesz wiedzieć więcej? ----->[url=http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,36102.msg751026.html#new]klik[/url]) grono moderacji podjęło decyzję o zawieszeniu ankiety dotyczącej usunięcia obecnego składu. Jako moderatorzy jesteśmy współodpowiedzialni wszelkich zaniedbań/uchybień etc. w przestrzeganiu regulaminu przez którekolwiek z nas.

Głosowanie potrwa do [b]7.11.br do godziny 12.00[/b]. Następnie, w zależności od wyników ankiety, zostanie (lub nie) ogłoszony nabór na nowy skład moderacji. W tym czasie będziemy dalej normalnie, lub jak kto woli w miarę normalnie moderować.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 października 2010 20:14
nie zgadzam się ja,jako użytkownik tego forum,aby uciszony moderator nadal moderował.chciałabym,żebyście przemyśleli zawieszenie Dworcicki w obowiązkach moderatora do czasu rozstrzygnięcia ankiety...pomijam kwestię bezsensownego głosowania nad całym składem moderatorskim.

p.s. mogę sobie chcieć  🤔wirek:
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
28 października 2010 20:27
Ktosiu - ustaliliśmy, że jesteśmy wszyscy współwinni zaistniałej sytuacji więc ankieta jest o całej moderacji.
Oczywiście jeśli któreś z nas będzie chciało dalej być moderatorem to się zgłosi do nowego naboru i będzie brało udział w głosowaniu 🙂
wątek zamknięty
Farsa, jaką urządzacie w tej chwili, jest naprawdę godna podziwu. Pięknie odwróciliście kota ogonem. Cóż, można chować głowę w piasek, ale dupa zawsze zostanie na wierzchu. Żenada.
wątek zamknięty
A moim zdaniem powinniście dołożyć 3 opcję - usunięcie samej Dworciki. Tak to ją chronicie po prostu zasłaniając się zbiorową odpowiedzialnością - bo może użytkownicy będą chcieli was, więc zostawią też Dworcikę. To nie fair.
wątek zamknięty
kermit   Horses horses everywhere ..
28 października 2010 20:48
Ktoś wypuścił konia z stajni i nie ma pojęcia jak się go łapie  😀iabeł:

Mod zrobił syf i mod should be out !

Nie wiem po co te ankiety, współwiny itp.
wątek zamknięty
Ja rzadko się udzielam ale całkowicie zgadzam się z epk .
Tylko D. za złamanie regulaminu i edycje tych postów uważam,że nie powinna być modem.Do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń.
wątek zamknięty
Czy Wy sobie z nas jaja robicie? Przecież nie chodzi o to żeście Wrotka moderowali, ale o to, że moderowała uciszona D. I zamiast normalnie do sprawy podejść to co kolektyw uprawiacie? Nie poedoba mi się to, i to że nie było widać w profilu Dworciki, że uciszona. Ech...
wątek zamknięty
Ta ankieta nie ma sensu. Chodzi o usunięcie Dworciki, bo uzytkownicy forum stracili do niej zaufanie. Ewentualnie o ocenę pracy reszty moderatorów - na zasadzie 'czy uważasz, że osoba ta i tak powinna dalej byc modem'. Ale nie o zbiorową dymisję wszystkich 3.

Bo teraz wyjdzie tak, że jak będziemy zaznaczać w tej ankiecie opcję 'nie'(co jest prawdopodobne, bo nie o dymisję całej trójki nam chodzi) Dworcika zostanie - idiotyczna sytuacja zważywszy na to, że wiele osób chce by ją odwołać.
A jak będziemy zaznaczać 'tak' to co, odejdą wszyscy modzi? Pomimo, że do reszty nikt nic nie ma?
wątek zamknięty
To jest perfidna manipulacja. Bawcie się modzi dalej...
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
28 października 2010 22:15
Branka :
Oczywiście jeśli któreś z nas będzie chciało dalej być moderatorem to się zgłosi do nowego naboru i będzie brało udział w głosowaniu
wątek zamknięty
obraziliście się?
dziwne.. dziecinada.

czyżbyście nie uznali ewidentnej winy Dworciki?
a może po prostu czujecie się faktycznie współwinni, bo tolerowaliście te działania przymykając na nie oko.

edit: nie głosuję w ankiecie, brakuje dla mnie opcji "czy chcesz by Dworcika zrzekła się funkcji"

edit2: mnie też, jak melechowa, zastanawia i złości brak informacji o statusie Dworciki pod jej profilem podczas tych dziwnych "uciszonych" działań.
wątek zamknięty
Tu nie o obrazę chodzi a o ochronę Dworciki. Modzi doskonale wiedzą, że tworząc zmanipulowaną ankietę po prostu wygrają. Większość użytkowników forum ma w pompie kto tu moderuje, w sumie większych wtop nie ma, porządek jako taki panuje, o przykrym zagraniu Dworciki wie niewiele osób- więc najprawdopodobniej mało osób zagłosuje za zmianą moderacji, która de facto, poza występkiem Dworciki, działa sprawnie. I o to chodzi drodzy moderatorzy, prawda? 😎 I w taki obrzydliwy sposób postawicie na swoim.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
28 października 2010 22:31
nie ma w tej ankiecie opcji, ktora mi odpowiada (i o ktora wiekszosci wypowiadajacych sie w tym temacie od poczatku chodzilo). nie glosuje wiec.
wątek zamknięty
może masz rację zen.. 🤔
wobec tego zostaje opcja czyżbyście nie uznali ewidentnej winy Dworciki?
w zasadzie nie uświadczyłam żadnej wypowiedzi ninevet lub wawrka, w której przyznaliby, że ich koleżanka brzydko przegięła
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
28 października 2010 22:35
Dla mnie dziecinadą jest to, co się tutaj wyprawia.
Jak dla mnie Dworcika była bardzo dobrą moderatorką, do czasu. Reszta jest jak najbardziej ok.
Powinniście docenić to, jak się zachowują pozostali dwaj moderatorzy, bo nadstawiają karku za koleżankę po fachu.

Wkurza mnie to, że wszyscy widzicie we wszystkim podstęp. Przez jedną małą wpadkę z Dworciką, całe forum zaczęło się dzielić i sypać. Spokojnie ludzie, to jest TYLKO forum.

Jestem mimo wszystko ZA tym, aby Dworcika przestała pełnić funkcje moda. Wawrek i Ninevet są bardzo dobrymi moderatorami.
wątek zamknięty
Maddie, a gdzie ci się forum dzieli i sypie? 😉 Wszystko działa jak zawsze, bez przesady, nie panikuj. Dla mnie to moderacja może nawet dac sobie ręce poobcinać, mam to głęboko w nosie. Co mam docenić? To, że robią z forumowiczów idiotów? To się CENI w dzisiejszych czasach? Sorry, ale nie moja bajka.
wątek zamknięty
Moderatorzy- czy Wy nie potraficie czytac? Użytkownicy (częsc) chcą odejścia tylko i wyłącznie Dworciki ( z funkcji moderatora) reszty nikt się czepiał.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
28 października 2010 22:48
Przez jedną małą wpadkę z Dworciką, całe forum zaczęło się dzielić i sypać.

to nie byla mała wpadka, a forum się nie sypie. nie przesadzaj.

ja już jasno napisałam - nie chcę uczestniczyc ani udzielac się na forum, na którym moderator tylko i wyłącznie z powodu swojego widzimisię może bezkarnie zmieniać i kasowac moje posty. Dworcika raz juz naduzyla wladzy, i to jest o jeden raz za duzo. prosta sprawa.
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
28 października 2010 22:57
caroline fakt, może trochę przesadziłam, ale dla mnie sprawa Dworciki jest na prawdę pikusiem - może jestem zbyt tolerancyjna, wyrozumiała, obojętna. Mi to po prostu tito i na prawdę, ważne dla mnie jest to, że forum funkcjonuje, moderatorzy są, porządek jako taki jest.
A i nikt Cię tu siłą nie trzyma. Jednakowo ciekawa jestem jak długo bez re-v wytrzymasz  😁
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
28 października 2010 22:59
Ktosiu - ustaliliśmy, że jesteśmy wszyscy współwinni zaistniałej sytuacji więc ankieta jest o całej moderacji.
Oczywiście jeśli któreś z nas będzie chciało dalej być moderatorem to się zgłosi do nowego naboru i będzie brało udział w głosowaniu 🙂

skoro tak, to dlaczego sami się nie zdymisjonujecie?
ten wątek to nieporozumienie.
wątek zamknięty
Cóż drodzy forumowicze. Sami domagaliście się ankiety to ją macie. A jej brzmienie jest takie, a nie inne i kropka. Wynik pokaże czy robimy nowy nabór czy nie. Każdy przecież będzie mógł się zgłosić do wyborów i poczuć ten fun. Koniec tematu.

Moim osobistym zdaniem to faktycznie - ankieta jest bez sensu i całe to zamieszanie nie powinno mieć miejsca. Uczestniczę aktywnie w życiu kilku for, ale tylko tutaj moderacja tłumaczy się ze swoich posunięć publicznie, co staje się rewelacyjną pożywką dla kilkunastu zakompleksionych (chyba też zaniedbywanych uczuciowo :lol🙂 panienek do przelewania własnych frustracji na innych. Po krótkim czasie efekt nagonki zaczyna się udzielać też reszcie z moderacją włącznie. Czy to jest Waszym zdaniem moderowanie?

IMO - jedyną osobą, która może prosić kogokolwiek o moderowanie lub podziękować za tę funkcję jest admin.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Obrazanie innych uztkownikow forum.
wątek zamknięty
Ja też nie zagłosuję, bo brakuje w ankiecie jednej pozycji...
Uważam, że Wawrek i Ninevet są dobrymi modami i powinni pełnić (jesli oczywiście chcą) swoje funkcje nadal...
Dworcika bez postulatu forumowiczek powinna stracić swoje uprawnienia i 'władzę'...

edit: literówka :kwiatek:
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 października 2010 08:12
firma to ludzie...a forum to jego użytkownicy i nie Tobie wawrku oceniać,czy jesteśmy dopieszczone czy nie...ja bez rv żyć mogę i nie będzie to traumatyczna strata...[quote author=Maddie link=topic=36296.msg751289#msg751289 date=1288301735]Przez jedną małą wpadkę z Dworciką, całe forum zaczęło się dzielić i sypać.

to nie byla mała wpadka, a forum się nie sypie. nie przesadzaj.

ja już jasno napisałam - nie chcę uczestniczyc ani udzielac się na forum, na którym moderator tylko i wyłącznie z powodu swojego widzimisię może bezkarnie zmieniać i kasowac moje posty. Dworcika raz juz naduzyla wladzy, i to jest o jeden raz za duzo. prosta sprawa.
[/quote]
absoltutnie się z caroline zgadzam.

tylko,że forum bez jego merytorycznych "pisaczy" straci na jakości...bawcie się dobrze ze swoimi siwymi i tarantowatymi konikami, usuwajcie sobie nawzajem posty i udawajcie,że to wypadek przy pracy.Mi też się na razie,póki D. jest moderatorką i działa oficjalnie,za przyzwoleniem reszty,nie chce się tu być.
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 października 2010 08:51
jej brzmienie jest takie, a nie inne i kropka. Wynik pokaże czy robimy nowy nabór czy nie.

mi witki opadły.
jeżeli większość zagłosuje przeciw dymisji całej trójki, to D. dalej będzie pełnić funkcje moderatorskie? jeżeli tak ma to wyglądać, to ja z czystej złośliwości zagłosuje na 'tak', mimo że pierwotnie chciałam się wstrzymać.
W razie nowych wyborów W. i N. sami się obronią i pewno wrócą do pełnienia swoich funkcji.
wątek zamknięty
Ale jeżeli jesteście zadowoleni z wawrek i ninevet to bez problemu wybierzecie ich kolejny raz.. 🙂
wątek zamknięty
Ale jeżeli jesteście zadowoleni z wawrek i ninevet to bez problemu wybierzecie ich kolejny raz.. 🙂


Pod warunkiem, że wystartują 😉
wątek zamknięty
Ich święte prawo móc zrezygnować bądź nie wystartować po raz kolejny 😉
wątek zamknięty
Jest nagonka na Dworcikę i w sumie się nie dziwię, a co do pozostałych modów... Naprawdę nie przeszkadza wam taki poziom bezczelności jaki prezentuje powyżej Wawrek?
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
29 października 2010 09:36
Drodzy modzi, zawiodłam sie na Was.
Umiejetnosc wychodzenia z klopotow z twarza jest wielką sztuka i chyba nie udalo sie Wam jej opanowac.

btw - wawrek, Twoje insynuacje dotyczace prywatnych spraw protestujacych uzytkownikow sa żenujące. O ile pamietam, niedawno pewien uzytkownik za podobne wycieczki dostal bana.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.