Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

Latent. poszło pw .

Jeżeli ktoś dalej nie otrzymał ode mnie jakiejkolwiek wiadomości pw to piszcie a nie zaśmiecajcie forum .  🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 listopada 2010 16:25
Mam kartki i jestem nimi zachwycona. Są nieco minimalistyczne, ale ja uwielbiam takie. Cudności 😜 😍
W empiku kupiłam dzisiaj 😉
Mraulin, ja nie dostałam adresów - pisałam pw, ale chyba nie doszło (?), więc piszę tutaj.
to do kiedy wysylamy ?
do 10 grudnia?
Ja kartki kupię dopiero 7. - mamy wtedy kiermasz kartek hand-made'owych, z którego cały zysk idzie na jedyny w mieście dom dziecka.
Myślę, że pocztówki spokojnie powinny dojść  😉

PS OGROMNIE DZIĘKUJĘ Mraulin za włożoną pracę i wysiłek w orgainzowaniu i nadzorowaniu naszej świątecznej akcji!  😅  :kwiatek: 
Dostałam adresy, karteczki mam już kupione 😉
Mraulin, ja nie dostałam adresów - pisałam pw, ale chyba nie doszło (?), więc piszę tutaj.


to dziwne bo wysyłałam je już na 100% sprawdź może jeszcze raz ??  🤔wirek:
Tak, chyba warto napisać, ogromne podziękowania dla Mraulin, bo to kawał dobrej roboty. 😉

PS. Wczoraj wreszcie wpadłam na pomysł co mogę takiego od siebie do kartki dołączyć i aż się cała cieszę. :P
Ja wyślę kartki 6 :-)
Wysłałam już PW, ale w dalszym ciągu nie dotarły do mnie adresy 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 listopada 2010 16:18
kucyk, pisz do skutku, ja wysłałam 4 pw 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
29 listopada 2010 19:48
a ja dostałam dwie wiadomości z pytaniem czy dostałam adres i żadnego adresu 🤣
Ja też dostałam juz adresy 🙂. Karteczki nabyte drogą kupna - śliczne 🙂.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 listopada 2010 20:31
Mraulin ma problem z pw, więc trzeba pisać do skutku.
Ja swoje już mam, wielkie :kwiatek: dla Mraulin.
kartki kupione 🙂 nawet mam jedną z koniem 😀 ha
Ja zrobiłam skromną karteczkę. Mam nadzieję, że mimo wszystko komuś się spodoba  😡
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
30 listopada 2010 17:42
A ja mam 4 adresy 🙂
3 kartki zrobione zostala jeszcze 1 🙂
Dziewczyny ile kosztuje zwykły znaczek  a ile priorytetowy ? strona poczty nie chce mi się w ogóle załadować a będę wdzięczna za odpowiedź.Bo z tego co teraz patrzę mam 20 kartek do wysłania  😂
z tego co pamiętam to zwykły coś w okolicach 1.50zł a priorytet 2zł
😉
dziękuję  :kwiatek: w tym miesiącu już na same znaczki wydałam z 40zł więc nie chcę zbankrutować  😂 😵
W końcu wysyłamy do 3 czy 4 osób bo dostałam 3 adresy i się trochę pogubiłam  😡
Do trzech, tylko Ci, którzy deklarowali chęć wysłania dodatkowej kartki, wysyłają cztery 😉
zabieram się za robienie kartek. oby wyszły 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 grudnia 2010 16:31
Znaczek na list ekonomiczny
do 50g - 1,55zł
do 100g - 1,70zł

Znaczek na list priorytetowy
do 50g - 1,95zł
do 100g - 2,40zł
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 grudnia 2010 18:50
ja mam pytanie jeszcze co do podpisu: podpisać imieniem, nickiem, czy imieniem i nickiem w nawiasie?
kupiłam dzisiaj kartki i tak się zastanawiam czy mogą być, czy nie powinny być bardziej.. ja wiem.. "wypasione"? takie trochę odnoszę wrażnie jak czytam ten wątek. kupiłam ładne- Verte, zawsze lubiłam te produkty.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 grudnia 2010 19:08
Ja podpisuje sie imieniem i nazwiskiem, w rogu natomiast umieszcze nick.
Ja właśnie kończe wypisywać kartki  😜  mam zamiar w mikołajki wysłać ,Ja też się podpisuje imieniem i nazwiskiem oraz nick
wypisalam, zaklepila koperty i..ruszam jutro na poczte🙂 bo za tydzien nie mam  kiedy a boje sie ze nie dojda na czas 🏇
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
03 grudnia 2010 17:59
Dostałam adresy, wysyłam w przyszłym tygodniu!  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się