Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

Ja dostałam 2 kartki 🙂 mam od Fin i Asienki  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

ciesze sie ze moje kartki doszły i dziękuje za podziękowania  :kwiatek:
Cieszę się, że dotarła, bo zaczęłam już się martwić 😉
Cariotka   płomienna pasja
25 grudnia 2010 19:06
Wreszcie znalazłam trochę czasu i mogę się pochwalić jakie piękne kartki dostałam od:
(zdjęcia zgodne z kolejnością)

Nirv
Mraulin
ewabe
JARy
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
25 grudnia 2010 21:48
Wczoraj dostałam kartkę od Bee. Dziękuję :kwiatek:


to i tak bardzo dziwne, ze dopiero teraz, bo wyslalam na poczatku poprzedniego tygodnia. 🙁 tylko jedna doszla?
u mnie w skrzyneczce byly dwie, ale od kogo powiem dopiero po powrocie do domku.

wesolych voltowicze!
Moje karteczki stoją na biurku  😉
Zdjęcie nijakie ale trochę widać  🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 grudnia 2010 22:45
Czy doszły moje dwie pozostałe kartki?
Cariotka   płomienna pasja
26 grudnia 2010 08:09
ja wysłałam kartki dwa tygodnie temu i nie wszyscy chyba dostali je jeszcze🙂 Ja dostałam narazie 4 więc jeszcze jednej brakuje🙂
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
26 grudnia 2010 11:39
Dopiero teraz znalazłam czas żeby napisać.
Dziękuję bardzo za kartki od Jary, Gavi i Hipiki2. Są prześliczne 🙂

Widzę że moje kartki z aniołkami dotarły 🙂 Siss zapomniała że trzeba napisać nick...  😡 i podpisywała się jako Klaudia.
ha! czyli mam Cię! dzieki sliczne za karteczke i janiołka😉 🙂
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
26 grudnia 2010 15:44
:kwiatek:
ponownie prosze o niepisanie postow skladajacych sie z samych emotek.  😤 jest to nieregulaminowe i niepotrzebne.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
27 grudnia 2010 09:16
A ja nie dostałam jeszcze 2 kartek i z tego co widzę w wątku 3 kartki wysłane priorytetem około 2 tygodni temu? nie dotarło jeszcze. 🙁 gdzie kartki ze zwykłym znaczkiem już dotarły dawno do rodziny.
To super, że doszła i się podoba  :kwiatek: Taka minimalistyczna ale nic nie mogłam wymyślić. Opłatek bardzo pokruszyli?  😀


Opłatek tylko delikatnie się przełamał, ale nie do końca 🙂 Dalo się go spokojnie wyjąć w jednym kawałku 🙂
Dworcika, O łał poczta mnie coraz bardziej zadziwia  😀
doszły dzisiaj do mnie 2 karteczki  😉

od notarialnej i AnetyW   cudne !  😅  :kwiatek: :kwiatek:
Do mnie doszła ostatnia od Panterki-23. Dziękuję pięknie i pozdrawiam :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 grudnia 2010 17:56
A więc z racji tego że zgłosiłam się do Mraulin po większą liczbę ofiar na kartki świąteczne  😁 - otrzymałam ich więcej jak 3 🙂
Bardzo dziękuję  😉
Mraulin, Ambrozji, moni, LatentPony , Poni, Buyace, i komuś kto nie podpisał się  nickiem re-voltowym 🙂 :kwiatek: To ta  śliczna niebieska karteczka  z aniołkami  i pieczątką - Wspólnota Burego Misia 🙂

:kwiatek: 😅 😅Wszystkie kartki sa super- te robione ręcznie oraz kupne. Za życzenia goraco Wam dziękuję ! 🙂 😅 😅  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 grudnia 2010 19:03
A dziś mnie okropnie zaskoczyła kartka od LatentPony! Dziękuję!
Ja dostałam jeszcze kartke od Notarialnej oraz od Vuko. Bardzo dziękuje piękne są !
LatentPony   Pretty Little Pony :)
28 grudnia 2010 08:49
Czyli widzę, że trzy moje kartki doszły (a gdzie czwarta?!). Do mnie też doszły na razie trzy, więc bardzo dziękuję: Panterce-23, Żabeczce17 i Kasi Cieciorce  😀 Wszystkie kartki są świetne 🙂
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
28 grudnia 2010 09:43
Melduję, że jestem znów na łonie cywilizacji - mam znów lapka i internet! Za to "sąsiedzi od poczty" wyemigrowali przedsylwestrowo, więc aktualizacja kartkowa będzie dopiero w sobotę, jak sama w Gdańsku zawitam 🙁

monia, przeogromnie dziękuję  :kwiatek:
Nie bardzo mogę brnąć w szczegóły, ale naprawdę, bardzo, bardzo Ci dziękuję  😡
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 grudnia 2010 11:15
A ja jestem w szoku. Dziś dostałam...5 kartkę, a sama wysłałam tylko 3 - nie zgłaszałam się po dodatkowe adresy.

Chciałabym podziękować zatem: Alvice(dzisiejsza karteczka), Cavaletti, Kiwii, Ikarinie oraz Niewidzialnej.

Jest mi strasznie miło, że otrzymałam tyle pięknych kartek! Cudowna akcja, zdecydowanie piszę się na kolejne edycje!

A co do moich kartek - z 3 wysłanych zostały odnotowane 2(wysłane w tym samym dniu, z tej samej poczty 😉 ), czekam zatem aż dojdzie jeszcze jedna.

Edit, zdjęcia zapomniałam  😡

madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 grudnia 2010 11:33
ja dostałam od Mraulin dziękuję bardzo :kwiatek: napisałabym że poprawił mi się humor gdyby nie to że wróciłam z pogrzebu.
o ile się orientuję to jeszcze jedna ma do mnie dojść
u mnie wciąż jedenj kartki nie ma... mogę się dowiedzieć kto ją wysłał albo miał wysłać 😎?
u mnie nie ma dwóch 😀
Cariotka   płomienna pasja
28 grudnia 2010 15:13
ja też ni dostałam jeszcze jednej i jeszcze jedna moja nie doszła🙂
Jedna osoba tez nie zameldowała mojej kartki, a ja sama mam tez tylko jedna 😉
Mojej też jeszcze jedna osoba nie "odmeldowała" 😉 Mam jednak nadzieję, że doszła, bo wysłana była razem z pozostałymi.
tez czekam na jeszcze jedna 🙁
A ja jestem w szoku. Dziś dostałam...5 kartkę, a sama wysłałam tylko 3 - nie zgłaszałam się po dodatkowe adresy.

Uważam, że to trochę nie fair. Mraulin mogłaś brać chociażby po kolei z listy dodatkowe adresy  żeby ktoś kto wysłał 3 dostał może 4 a nie niektórzy dostali 3 a niektórzy 5-6.
Tak na przyszłość, wyszłoby równiej  😉
Cariotka   płomienna pasja
28 grudnia 2010 19:24
ale Mraulin się pytała kto chce 4 (czyli do niej) lub 5 kartke (do użytkowników spóźnionych) i każdy mógł się zgłosić🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się